• chimera

Szok! Maja Frykowska nawróciła się! Mamy oświadczenie

Fot. AKPA

Ostatnimi miesiącami Maja Frykowska zmieniła swój wizerunek o 180 stopni. Zrezygnowała z pseudonimu "Frytka", zmieniła imię i zdecydowanie poprawiła stylizacje. Zastanawialiśmy się, co było przyczyną takiej metamorfozy. Okazuje się, że za nowym wizerunkiem prezenterki stoi jej duchowa przemiana. Właśnie do internetu wyciekł film, w którym Maja Frykowska opowiada dokładnie jak jej życie zmieniło się od kiedy uwierzyła w Jezusa Chrystusa.

- Przyjęłam Jezusa Chrystusa do swojego serca i od tego momentu moje stare życie umarło. Zaczęło się nowe. Wszystko, co stare - przeminęło. W moim życiu zapanował kompletny spokój. Powiem, że życie z Jezusem Chrystusem jest niesamowite. W moim życiu nie było żadnej stabilizacji, dlatego postanowiłam znaleźć coś realnego, stabilnego, prawdziwego - żywego Boga. I znalazłam go, on przyszedł do mojego serca i został w nim, jest w nim i będzie.

Czy polskie społeczeństwo jest gotowe na taką duchową metamorfozę gwiazdy, która do niedawna słynęła z licznych skandali? Na pewno ten film jest testem dla wielu z nas na tolerancję i wyrozumiałość.

(w tym miejscu znajdował się film wideo, który został usunięty ze względu na ograniczenia autorskie)

Poniżej treść oświadczenie managementu Mai Frykowskiej:
 


Screen wpisu jaki pojawił się na Facebooku Mai Frykowskiej (facebook.com/majafrykowska):


Może Cię również zainteresować:

Pamiętacie początki Frytki w show-biznesie? Znacie tragiczną historię jej rodziny?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady