Waldemar z "Rolnik szuka żony" spodziewa się córeczki wraz z Dorotą, którą poznał z programie. Jednak zanim przekonał się, że to ta jedyna, wybrał Ewę, z którą pokłócił się nawet podczas finałowego odcinka. Teraz kolejny raz wbija jej szpilę:

Reklama
Co ja sobie myślałem wówczas, sam sobie się dziwię
- napisał na Instagramie.

Niemalże w tym samym czasie Ewa wstawiła wymowne nagranie. To specjalnie?

Waldemar z "Rolnik szuka żony" gorzko o Ewie. Nie pozostała dłużna

Waldemar podczas "Rolnik szuka żony" był zapatrzony w Ewę. W finale programu widzowie dowiedzieli się, że nie tylko ich relacja to już przeszłość, ale przy okazji nie rozstali się jako przyjaciele. Wygląda na to, że rolnik, mimo tego, że poszedł inną drogą, wciąż nie wybaczył Ewie i nie szczędzi jej złośliwości w sieci. Odpowiedział na kilka pytań dotyczących kobiety na swojej relacji na Instagramie.

Czy żałuje pan swojego pierwszego wyboru w programie?
- zapytano.
Tak, dokładnie. Bardzo żałuję swojego pierwszego wyboru. Najbardziej tego, że należycie go nie przemyślałem i podjąłem go pod wpływem chwili. Co ja sobie myślałem wówczas, sam sobie się dziwię
- odpowiedział Waldemar.
Waldemar z Rolnik szuka żony o Ewie
Instagram @c5waldi_passion_farmer

W ostatnim czasie Ewa z "Rolnik szuka żony" zaskoczyła niespodzianka. Okazuje się, że spełnia swoje muzyczne marzenia a światło dzienne ujrzał nowy teledysk. To okazało się być powodem złośliwości od anonimowego widza "Rolnik szuka żony", który napisał do Waldemara w trakcie Q&A:

Teledyski, sława, kariera tego Ewka pragnęła, wysyłając list do Ciebie! Wam gratuluję i pozdro

Waldemar z "Rolnik szuka żony" wtórował:

Zobacz także
Nic dodać, nic ująć. Pobudki uczestnictwa w programie ludzie mają różne. Ja przyszedłem w celu, który jest misją tego programu i szczęśliwie go osiągnąłem.
Waldemar z Rolnik szuka żony o Ewie
Instagram @c5waldi_passion_farmer

Ewa z "Rolnik szuka żony" nie zamierza się jednak przejmować tym, co pisze o niej w sieci rolnik. Już w finałowym odcinku nie ukrywała żalu, że musi tłumaczyć się ze swoich zajęć i być oceniana powierzchownie. Tym razem jednak opublikowała wymowne nagranie, na którym jeździ traktorem. Przy okazji oznaczyła nawet profil programu "Rolnik szuka żony". Mały pstryczek w stronę Waldemara?

Reklama

Zobacz także: Dorota z "Rolnika" ma już spory brzuszek. Do sieci trafiły niepublikowane wcześniej zdjęcia

Ewa z Rolnik szuka żony na traktorze
Instagram @ewaa_ka93
Reklama
Reklama
Reklama