Gwiazdy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 Rafał Szatan w Twoja Twarz Brzmi Znajomo Honorata Skarbek w Twoja Twarz Brzmi Znajomo Adriana Kalska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo Michalina Sosna w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Gwiazdy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10
Polsat
To spore zaskoczenie!
1/10
Gwiazdy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10
Polsat

W piątym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znów nie brakowało emocji. „Sun of Jamaica” zespołu Goombay Dance Band – tym utworem rozpoczęli program prowadzący Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski wcieliwszy się w jego członków. Później rywalizację w show zaczęli uczestnicy! Kto wystąpił? Adriana Kalska, Katarzyna Maciąg, Marek Molak, Bogumił „Boogie” Romanowski, Honorata Skarbek, Michalina Sosna, Rafał Szatan, Mateusz Ziółko. A kto był najlepszy? Relację z odcinka znajdziecie w naszej galerii!

Zobacz: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Mateusz Ziółko jako Zbigniew Wodecki największym hitem sieci! ZOBACZ!

2/10
Rafał Szatan w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Polsat

Jako pierwszy na scenie jako Dawid Podsiadło pojawił się Rafał Szatan w utworze „Małomiasteczkowy”.

 

Pierwsze dźwięki przeszyły mnie dreszczem (…). Barwowo tak wspaniale trafiłeś tego Dawida, że aż mnie przeszedł dreszcz. Było wspaniale. Gratuluję – komplementowała aktora Małgorzata Walewska.

3/10
Honorata Skarbek w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Polsat

Honorata Skarbek wcieliła się w Paula Mccartneya z The Beatles. Zaśpiewała „Michelle”.

– Zabrakło mi żaru, fascynacji, tęsknoty za tą Michelle i gdybyś to dodała, byłaby kompletna kreacja – powiedział Kacper Kuszewski.

4/10
Adriana Kalska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Polsat

Ada Kalska przeistoczyła się w Joe Cockera w „Unchain My Heart”.

– Do tej pory nie mogę uwierzyć, że to ty! Świetnie naprawdę – pochwalił Adrianę Paweł Królikowski.

5/10
Michalina Sosna w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Polsat

Michalina Sosna wylosowała piosenkę „Hot N Cold” i postać Katy Perry.

– Masz taką swobodę na tej scenie. Mam wrażenie, że sprawia ci to frajdę. Takie dynamiczne, pełne ruchu kawałki. Dzięki temu mamy frajdę oglądając to, bo nie widzę ani cienia lęku – mówił Kacper Kuszewski.

6/10
Marek Molak w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Polsat

Marek Molak zamienił się w Kasię Nosowską w utworze „List”.

– Wszystkie detale zewnętrze i w głosie były. Nie do końca mi się to skleiło w tę Kasię, ale to było hipnotyzujące i byłem zapatrzony w ciebie jak w jakieś zjawisko. Zaczarowałeś – ocenił Kacper Kuszewski.

7/10
Kasia Maciąg w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Polsat

Kasia Maciąg wcieliła się w Alizee i wykonała „Moi… Lolita”.

– Pięknie zaśpiewałaś, strasznie byłaś zestresowana zupełnie niepotrzebnie. To trochę było widać w ruchu. Twój uśmiech był magnetyzujący – podsumowała Małgorzata Walewska.

8/10
Boogie w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Polsat

Boogie z Łobuzów przeszedł transformację w Cardi B w „I Like It”.

– Dostrzegłem w twoim występie, że mam do czynienia ze świadomym, wykształconym, inteligentnym i wrażliwym muzykiem, który wie, co robić z tekstem, który umie panować nad stylem – powiedział Paweł Królikowski.

9/10
Mateusz Ziółko w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Polsat

Mateusz Ziółko przeistoczył się w Lenny’ego Kravitza. Zaśpiewał „American Woman”.

– To był bezwzględnie najlepszy Lenny Kravitz jaki się tu kiedykolwiek pojawił. Ale był po prostu rewelacyjny. Mateusz naprawdę wielkie brawa – podsumowała wykonanie Kasia Skrzynecka.

10/10
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10
Polsat

Po głosowaniu jurorów prowadziła Adriana Kalska. Na drugim miejscu znalazł się Rafał Szatan. Uczestnicy zdecydowali, że zwyciężczynią odcinka została Adriana Kalska.

Czek na 10 tysięcy złotych przekazała Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak z Brzozowa. A już w następnym odcinku: Honorata Skarbek – Pink, Marek Molak – Popek, Kasia Maciąg – Wanda Kwietniewska (Wanda i Banda), Michalina Sosna – Donna Summer, Mateusz Ziółko – Grzegorz Markowski (Perfect), Boogie – Chris Martin (Coldplay), Rafał Szatan – Sade, Adriana Kalska – Rita Ora.