Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Newsy

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Mateusz Ziółko jako Zbigniew Wodecki największym hitem sieci! ZOBACZ!

 

W ostatnim odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" bezkonkurencyjny okazał się Mateusz Ziółko, który wcielił się w Zbigniewa Wodeckiego, legendę polskiej sceny! Jego występ rozłożył wszystkich na łopatki - nawet sam Piotr Gąsowski nie umiał ukryć łez... Efekt? Mateusz zdobył aż 60 punktów od jurorów oraz innych uczestników i tym samym wylądował na 1. miejscu klasyfikacji generalnej! Co więcej - film z jego występem podbija sieć - w ciągu dnia obejrzało go już prawie 400 tys. widzów. BRAWO!

 

Zobacz także: Za nami 4. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kto był najlepszy? Głosuj!

 

Mateusz Ziółko jako Zbigniew Wodecki

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Adriana Kalska wygra "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
TV-Show
To jedna z faworytek programu! Adriana Kalska wygra "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Adriana Kalska wygra "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Aktorka znana z wielu serialowych produkcji, m.in. z "M jak miłość", wyrasta powoli na jedną z faworytek tego muzycznego show. Nic dziwnego! Kalska ma duże doświadczenie aktorskie, przy tym świetnie śpiewa i czuje muzykę całym swoim ciałem. Te wszystkie atuty mogą okazać się kluczem do sukcesu!   Adriana Kalska od początku wiedziała, że chce grać na scenie. Swoją aktorską karierę zaczęła w 2015 roku, kiedy wcieliła się w serialową Izę w "M jak miłość". Fani pokochali ją za tę rolę. Ale seriale to nie wszystko! Kalska stawia również na teatr i gra obecnie ze swoim życiowym partnerem w spektaklu "Kłamstwo". Ale najwięcej emocji wzbudzają teraz jej występy oczywiście... w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!   Zobaczcie zdjęcia Adriany Kalskiej w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Czy waszym zdaniem, ma szansę na wygraną?   Zobacz także:  Znamy wszystkie gwiazdy 10. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kalska, Szatan, Ziółko... Kto jeszcze?   Adriana zbiera bardzo dobre oceny.   Czy to ona wygra?   Jest jedną z faworytek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Michalina Sosna w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
TV-Show
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": O Michalinie Sośnie jest coraz głośniej! Czy to ona wygra 10. edycję show?

  Jedną z gwiazd 10. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" będzie piękna Michalina Sosna, która ma ogromne doświadczenie teatralne. Już teraz mówi się o niej, że będzie jedną z faworytek show! Poznajcie bliżej Michalinę!   Michalina to absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Dwukrotnie występowała na Międzynarodowym Festiwalu Szkół Filmowych i Teatralnych w Moskwie, gdzie nominowano ją do Głównej Nagrody Żeńskiej za rolę Małgorzaty w spektaklu „Z Różewicza dyplom”. Aktorkę można oglądać m.in. na deskach Teatru 6. piętro, Teatru Kamienica i Teatru Capitol, zagrała w takich serialach jak „Za marzenia” czy „Przyjaciółki” oraz filmach „Planeta singli” czy „Miranda”.    Zobaczcie jej pierwsze zdjęcia z 10. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!   Zobacz także:  Znamy wszystkie gwiazdy 10. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kalska, Szatan, Ziółko... Kto jeszcze?   Michalina Sosna w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! 

TV-Show
Mamy pierwsze zdjęcia Honoraty Skarbek z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Jak wypadnie w show?

  Jedną z gwiazd najnowszej, dziesiątej już edycji hitowego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest Honorata Skarbek! Mamy dla Was pierwsze zdjęcia popularnej artystki z planu programu. Już teraz mówi się, że Skarbek może być czarnym koniem!   Dlaczego? Ma wszystko, co potrzebne do wygrania "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - głos, charyzmę, ponadto świetnie tańczy! Niedawno wydała zaś płytę "Sunset", a single z albumu podbijają stacje radiowe (i nasze plebiscyty)!    Konkurencja jest jednak spora - w programie zobaczymy również m.in. Adrianę Kalską, Rafała Szatana czy Kasię Maciąg. Czy ma więc szansę na wygraną?    Zobacz:  Jego głosem zachwycał się sam Michał Szpak! Czy Marek Molak może wygrać "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner