Relacja z pierwszego półfinału Top Model
TV-Show

"Top Model": Kto odpadł z programu? To duża niespodzianka!

"Top Model": Kto odpadł z programu? To duża niespodzianka!

Top Model - pierwszy półfinał za nami! Została szóstka najlepszych uczestników: Samuel Kowalski, Jakob Kosel, Karolina Gilon, Radek Pestka, Karolina Pisarek, Magda Stępień. Z programem musiał pożegnać się Samuel. Zobaczcie, co działo się w programie!

Jurorzy Top Model o wygranej Radka Pestki! Joanna Krupa: "Myślałam, że wygra Jakob" WIDEO

Top Model - pierwszy półfinał!

22:26 - czas na wyniki! Najlepsze zdjęcie należy do Karoliny Pisarek. Z programem musiał pożegnać się Samuel.

 

Sesja z Panem Marcinem to dosłownie poezja :)Fotograf jakich mało po prostu rewelacyjny (y)

Posted by Samuel Kowalski on 9 listopada 2015

 

22:07 - czas na sesję wśród... małp! Najwięcej problemów znów miał... Samuel.

 

22:01 - czas na kolejny casting. Samuel walczył o występ w jakimkolwiek castingu na Fashion Week w Wietnamie.

 

21:49 - wracamy po przerwie! Kolejne zadanie - uczestnicy podzieleni na dwie grupy (1 - Samuel i dwie Karoliny, 2 - Jakob, Magda i Radek) musieli znaleźć aż 5 adresów projektantów w ciągu 4 godzin. Tam przeszli casting do Fashion Week. Projektanci mieli bardzo dużo uwag do Karoliny Pisarek.

 

Pomiędzy Jakobem a Magdą doszło do poważnej wymiany zdań. Magda, na castingu dla mężczyzn, zaczęła przymierzać ubrania, zabierając czas chłopakom.

Mam dość, centralnie! - mówiła Magda.

Ostatecznie: Karolina Pisarek zrobi 2 pokazy, Karolina Gilon 1, Samuel nie pójdzie w żadnym pokazie, Radek zrobi 2 pokazy, Magda zrobi 2 pokazy zaś Jakob aż 3, wygrywając to zadanie.

 

21:35 - pierwsze zadanie w muzeum strojów tradycyjnych. Uczestnicy musieli przejść przez most z tacą na głowie pełną ryżu. Zadanie bardzo dobrze wykonała m.in. Magda Stępień.

Udało się jej, zdziwiłam się, że potrafi się wyciszyć - oceniła Karolina Pisarek

Największe problemy miał Samuel.

Mam zbyt okrągłą głowę - tłumaczył model

Zadanie wygrała Magda!

 

Brawo Magda!

Posted by Top Model TVN on 16 listopada 2015

 

 

21:32 - modele i modelki przed wyjazdem do Wietnamu, zrobili zakupy w Domy Mody DOMO, gdzie swoje butiki mają najlepsi polscy projektanci. 

 

21:30: Uczestnicy na początku zawalczą o występ podczas Fashion Week w Wietnamie. Oto stylizacje jury!

 

Oni podejmą decyzję! Odpadnie...! Gotowi jesteście na pierwszy półfinałowy odcinek?

Posted by Top Model TVN on 16 listopada 2015

 

 

Jakob Kosel zostanie gwiazdą modelingu?

Jakob Kosel pokazuje klatę

Karolina Gilon pozuje już na ściankach

Karolina Gilon w okrągłych okularach
ons.pl

Relacja z pierwszego półfinału Top Model
TV-Show
Top Model 5: Znamy finalistów show! Odpadła faworytka!
Top Model 5: Znamy finalistów show! Odpadła faworytka!

Za nami drugi półfinał piątej edycji programu "Top Model". Po Fashion Weeku w Wietnamie jurorzy wyłonili finalistów. A wśród nich są Jakob Kosel, Radek Pestka oraz Karolina Pisarek! Top Model - znamy finalistów! Drugi półfinał Top Model rozpoczął się od Fashion Weeku w Wietnamie . W pokazach wzięli udział wszyscy uczestnicy show. Bardzo dobrze poradziła sobie Karolina Pisarek. Jurorzy byli nią zachwyceni! (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Udało się!❤Brawo dla Karoliny Pisarek! ☺ Posted by Top Model TVN on  23 listopada 2015 Jakob otworzył jeden z pokazów! Wystąpił zaś... w dawnym wietnamskim staniku. (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Jakob prawie gotowy! 󾌵Kto już czeka na przedostatni odcinek Top Model? ☺ Posted by Top Model TVN on  23 listopada 2015 Po pokazach, uczestnicy wzięli udział w zadaniu aktorskim. Musieli wypromować wietnamskie jedzenie (m.in. smażone oraz żywe larwy...) po... wietnamsku. To było jedno z najtrudniejszych zadań w historii show. Zadanie wygrała... Karolina Gilon!   Po sesji zdjęciowej czas na wyniki! Pierwszym finalistą został... Jakob Kosel! Drugą finalistką została Karolina Pisarek! Trzecią osobą jest... Radek Pestka!   Jakob Kosel w finale Top Model Karolina Gilon odpadła z Top Model  

Kamila Ibrom w koku
TV-Show
Top Model pod wodą i w miodzie... Kto pożegnał się z programem? Będziecie zaskoczeni!
Top Model pod wodą i w miodzie... Kto pożegnał się z programem? Będziecie zaskoczeni!

Dziesiąty odcinek Top Model za nami! Z programem musiały pożegnać się dwie osoby. Decyzją jurorów najsłabsi okazali się Andre Whyte i Kamila Ibrom. Reszta uczestników właśnie przygotowuje się do wyjazdu do Wietnamu.  A z jakimi zadaniami musieli zmierzyć się uczestnicy? Dziesiąty odcinek Top Model - pierwsze zadanie Pierwsze zadanie nie należało do najłatwiejszych. Modele i modelki musieli zapozować pod wodą. To wyzwanie sprawiło nieco więcej trudności dziewczynom, a zwłaszcza Kamili Ibrom. Początkowo z zadaniem nie radziła sobie również Karolina Pisarek , która ostatecznie zaskoczyła Michała Piróga i gościa specjalnego - przedstawiciela Electrolux i dlatego wygrała zadanie. Jej zdjęcie będzie można zobaczyć w kampanii marki, ale to nie wszystko. Uczestniczka otrzymała także pralkę.   Karolina Pisarek wygrała pierwsze zadanie (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Karolina Pisarek najlepsza w sesji podwodnej! Bardzo trudne zadanie. Brawo! Posted by Top Model TVN on  9 listopada 2015 Robert Kupisz jako gość specjalny w Top Model W dziesiątym odcinku Top Model gościem specjalnym był Robert Kupisz. Projektant dał uczestnikom możliwość wziąć udział w pokazie mody i prezentacji jego ubrań. Przy tym zadaniu duży problem stanowił Radek Pestka, którego sylwetka kiepsko pasowała do fasonów stworzonych przez Kupisza. Do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy model weźmie udział w pokazie. Kasia Sokołowska zadecydowała jednak, że Radek pojawi się na wybiegu w ubraniach, które początkowo miała prezentować Kamila Ibrom. Mało tego, Pestka otworzył pokaz, co jest dużym...

Samuel Kowalski, Katarzyna Sokołowska
TVN/ons.pl
TV-Show
Katarzyna Sokołowska tłumaczy porażkę Samuela w Top Model. Model ma szansę na karierę?
Katarzyna Sokołowska tłumaczy porażkę Samuela w Top Model. Model ma szansę na karierę?

We wczorajszym odcinku Samuel Kowalski odpadł z "Top Model" . Po pierwszym półfinale w programie zostali Jakob Kosel, Karolina Gilon, Radek Pestka, Karolina Pisarek i Magda Stępień. Samuel dziś w "Dzień dobry TVN" opowiadał o tym, czy zamierza kontynuować swoje starania o karierę w modelingu. Głos w jego sprawie zabrała również Katarzyna Sokołowska . Jak skomentowała jego odpadnięcie z programu? Czy Samuel Kowalski planuje karierę w modelingu? Samuel zdradził, że modeling bardzo mu się spodobał i mimo pożegnania z programem, wcale nie planuje zaprzestać starań o to, by zostać profesjonalnym modelem: Mogłem bardziej się postarać, ale i tak cieszę, że dotarłem do tego momentu. Teraz będę miał na tyle determinacji, że moja spiętość zniknie. Planuje dalej iść tą drogą i mam nadzieję, że moja kariera się rozwinie, bo naprawdę mi się to spodobało - zdradził Samuel w popularnej śniadaniówce. Katarzyna Sokołowska kibicowała Samuelowi w programie, doceniając walory jego urody. W programie powiedziała, że trzyma kciuki, by mu się udało: Samuel ma fantastyczne warunki, twarz, ale jeszcze z tym musi nadążyć jeszcze głowa… On potrzebuje jeszcze chwili. Trzymam kciuki, bo wierzę w Samuela i chciałabym, żebyś mi pokazał - zwróciła się do początkującego modela Sokołowska. Uważacie, że Samuel ma szansę, by zostać profesjonalnym modelem?   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Dzień Dobry TVN z piękną Panią Kasią ☺ Posted by Samuel Kowalski on  17 listopada 2015       (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik