Tomasz Lis odchodzi z TVP!

Tomasz Lis ODCHODZI z TVP! Dziennikarz potwierdził plotki

Tomasz Lis odchodzi z TVP!

Plotki o tym, że Tomasz Lis odchodzi z TVP krążą już od wielu tygodni, ale podczas wczorajszego programu, dziennikarz sam stwierdził, że to nie tylko plotki, a prawda!

Tomasz Lis odchodzi z TVP

Tomasz Lis nigdy nie ukrywał, że Prawo i Sprawiedliwość to nie jest jego ulubiona partia. Wystarczy przypomnieć wpadkę podczas kampanii prezydenckiej, kiedy w programie "Tomasz Lis na żywo" wraz z Tomaszem Karolakiem powoływał się na fałszywe konto w sieci Kingi Dudy. Cała sytuacja negatywnie wpłynęła na wizerunek rodziny urzędującego już prezydenta. Jednak kilka dni temu sam prezes TVP, Jan Daszczyński, potwierdził informację, że wprowadza nowy model programów publicystycznych w Telewizji Publicznej i nie chce programów realizowanych przez firmy zewnętrzne. We wczorajszej rozmowie z Robertem Winnickim i Krzysztofem Bosakiem, dziennikarz zasugerował, że żegna się z TVP. Krzysztof Bosak stwierdził, że podobno to jeden z ostatnich odcinków jego programu, a dziennikarz na to: "To nie spekulacje, to prawda".

 

Teraz Tomasz Lis sam przyznał, że w TVP nie ma już dla niego miejsca. W rozmowie z z Robertem Winnickim i Krzysztofem Bosakiem, gospodarz programu przyznał, że to jeden z ostatnich odcinków. Dobra decyzja?

 

Zobacz: Iga Lis została modelką! Co na to mama - Kinga Rusin? "Mam pełną kontrolę nad tym, co się będzie z nią działo"

 

Tomasz Lis nie poprowadzi już "Tomasz Lis na żywo"

ONS

Tomasz Lis odchodzi z TVP

Tomasz Lis opuszcza budynek TVP

 

Więcej na temat Tomasz Lis
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43