Tomasz Lis odchodzi z TVP!
TV-Show

Tomasz Lis ODCHODZI z TVP! Dziennikarz potwierdził plotki

Tomasz Lis ODCHODZI z TVP! Dziennikarz potwierdził plotki

Plotki o tym, że Tomasz Lis odchodzi z TVP krążą już od wielu tygodni, ale podczas wczorajszego programu, dziennikarz sam stwierdził, że to nie tylko plotki, a prawda!

Tomasz Lis zdradza, jak zachował się po narodzinach córki. Takiego wyznania się nie spodziewaliśmy!

Tomasz Lis odchodzi z TVP

Tomasz Lis nigdy nie ukrywał, że Prawo i Sprawiedliwość to nie jest jego ulubiona partia. Wystarczy przypomnieć wpadkę podczas kampanii prezydenckiej, kiedy w programie "Tomasz Lis na żywo" wraz z Tomaszem Karolakiem powoływał się na fałszywe konto w sieci Kingi Dudy. Cała sytuacja negatywnie wpłynęła na wizerunek rodziny urzędującego już prezydenta. Jednak kilka dni temu sam prezes TVP, Jan Daszczyński, potwierdził informację, że wprowadza nowy model programów publicystycznych w Telewizji Publicznej i nie chce programów realizowanych przez firmy zewnętrzne. We wczorajszej rozmowie z Robertem Winnickim i Krzysztofem Bosakiem, dziennikarz zasugerował, że żegna się z TVP. Krzysztof Bosak stwierdził, że podobno to jeden z ostatnich odcinków jego programu, a dziennikarz na to: "To nie spekulacje, to prawda".

 

Teraz Tomasz Lis sam przyznał, że w TVP nie ma już dla niego miejsca. W rozmowie z z Robertem Winnickim i Krzysztofem Bosakiem, gospodarz programu przyznał, że to jeden z ostatnich odcinków. Dobra decyzja?

 

Zobacz: Iga Lis została modelką! Co na to mama - Kinga Rusin? "Mam pełną kontrolę nad tym, co się będzie z nią działo"

 

Tomasz Lis nie poprowadzi już "Tomasz Lis na żywo"

ONS

Tomasz Lis odchodzi z TVP

Tomasz Lis opuszcza budynek TVP

 

East News
Newsy
Transparent z... wypchanym lisem na marszu zwolenników PiS. Co na to Tomasz Lis?
Transparent z... wypchanym lisem na marszu zwolenników PiS. Co na to Tomasz Lis?

Transparent z wypchanym lisem nieśli uczestnicy marsz Wolności i Solidarności. Zorganizowano go w 34. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Warszawie i by poprzeć politykę rządu. Na transparencie z wypchanym lisem widniał podpis "Tomasz na żywo". To jasna aluzja do znanego dziennikarza Tomasza Lisa, który wkrótce prawdopodobnie straci pracę w Telewizji Publicznej. Jego kontrakt przewiduje współpracę jedynie do końca stycznia 2016 roku. Jak zareagował na transparent sam Tomasz Lis? Na Twitterze napisał Na marszu PiS-u zabity lis i transparent - Tomasz na żywo. Ot, lepszy sort Polaków. Cały weekend stał pod znakiem manifestacji. W sobotę odbył się  marsz "Obywatele dla demokracji", na którym był obecny Tomasz Lis wraz z córką Igą. Manifestanci chcieli pokazać, że nie godzą się z polityką rządu i prezydenta Andrzeja Dudy w kwestii Trybunału Konstytucyjnego.   Zobacz też: Tomasz Lis ODCHODZI z TVP! Dziennikarz potwierdził plotki   Wypchany lis na demonstracji w Warszawie       Tomasz Lis z córką Igą podczas marszu "Obywatele dla demokracji"    

Tomasz Lis z kieliszkiem
Newsy
Kuba Wojewódzki komentuje odejście Tomasza Lisa z TVP: "Robił oglądalność i udawał obiektywnego"
Kuba Wojewódzki komentuje odejście Tomasza Lisa z TVP: "Robił oglądalność i udawał obiektywnego"

Kuba Wojewódzki postanowił skomentować sprawę odejścia Tomasza Lisa z TVP. Informacje o tym, że program "Tomasz Lis na żywo" zniknie z anteny, potwierdził sam dziennikarz, w jednym z odcinków swojego programu.   A co napisał showman? Kuba Wojewódzki o sytuacji Tomasza Lisa W najnowszym numerze "Polityki" Kuba Wojewódzki odniósł się do sprawy, o której rozpisują się media od wielu dni. Po zmianie władzy, p ozycja Tomasza Lisa  w mediach publicznych jest zagrożona. Dziennikarz nigdy nie krył się ze swoimi poglądami. Janusz Daszczyński - nowy prezes TVP, nie chce też dalej programu Lisa w kierowanej przez siebie stacji. Podobnie jak i programu innego publicysty, kojarzonego z prawicowymi poglądami Jana Pospieszalskiego... Sprawę skomentował Kuba Wojewódzki. Nie zabrakło oczywiście ironii... Całkiem niedawno wybrany prezes TVP Janusz Daszczyński zapowiedział świąteczne porządki w swojej firmie. Nie przedłuży ona kontraktów z Tomaszem Lisem i Janem Pospieszalskim. Jeden robił oglądalność i udawał obiektywnego. Drugi obiektywnie udawał oglądalność. Zgadzacie się z decyzją Janusza Daszczyńskiego?   Zobacz: Iga Lis i dumny tata Tomasz na spacerze. Rośnie mu kolejna modelka?   Tomasz Lis stracił pracę w TVP Sprawę skomentował Kuba Wojewódzki Żałujesz, że Tomasz Lis stracił pracę?

Tomasz Lis w garniturze na imprezie Newsweeka
Eastnews
Newsy
Tomasz Lis zostanie jednak w Telewizji Publicznej? Wkrótce spotka się z prezesem TVP
Tomasz Lis zostanie jednak w Telewizji Publicznej? Wkrótce spotka się z prezesem TVP

Tomasz Lis ma jednak szansę utrzymać pracę w Telewizji Publicznej? Już od tygodni mówi się, że jego program "Tomasz Lis na żywo" pod koniec stycznia zejdzie z anteny , ale to wcale nie musi oznaczać końca współpracy Lisa z telewizyjną Dwójką. Skąd taki wniosek? Jak podają Wirtualnemedia.pl, prezes TVP Janusz Daszczyński zapowiedział, że chce spotkać się z Tomaszem Lisem. Tomasz Lis utrzyma jednak pracę w TVP? Znamy się z panem Lisem ponad 20 lat. Nadaliśmy już ponad 300 wydań „Tomasz Lis na żywo”,  przed świętami nie wypada się nie spotkać - powiedział Janusz Daszczyński. Czy oznacza to, że Lis pozostanie w Dwójce nawet po wygaśnięciu kontaktu z jego firmą?   Po rozmowie wrócimy do tematu - powiedział prezes. Prezes podkreśla jednak, że nie zmienił zdania w kwestii realizacji programów publicystycznych przez TVP, a nie zewnętrze firmy, co oznacza, że dziennikarz nie będzie już realizował "Tomasz Lis na żywo", ale może znajdzie się dla niego nowy program? Przypominamy, że dziennikarz ostatnio narzekał, że nikt z TVP nie rozmawiała z nim o końcu współpracy. Teraz sytuacja uległa zmianie. Myślicie, że Lis jednak zostanie na Woronicza?   ZOBACZ:  Wiadomo już, jaki program zastąpi "Tomasz Lis na żywo"!   Hanna i Tomasz Lis na salonach Tomasz Lis z córką, Igą Lis Iga i Tomasz Lisowie na spacerze    

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner