justyna żyła nowy serwis
instagram
TANIEC Z GWIAZDAMI

Widzieliście zdjęcie, które Tomek Barański zrobił Justynie Żyle? Fani pytają: "Jesteś w ciąży?"

justyna żyła nowy serwis
instagram

Justyna Żyła ostro ćwiczy przed premierowym odcinkiem kolejnej serii "Tańca z gwiazdami". Towarzyszy jej weteran tanecznego show i zdobywca Kryształowej Kuli Tomasz Barański. Była żona jednego z naszych najlepszych skoczków narciarskich zamieszcza na swoim profilu instagramowym sporo zdjęć i wpisów z treningów. Jedno z nich, umieszczone na InstaStories wywołało szczególnie dużo emocji. Zrobił je sam Tomek.

W ciąży jesteś? - zapytała jedna z osób obserwujących Justynę.

Bo i rzeczywiście, brzuszek pod obcisłą bluzką może budzić różne skojarzenia. Justyna szybko odpowiedziała fanom, w kolejnym InstaStories.

Tak, w spożywczej.

Dodała też, Tomasz wie kiedy zrobić zdjęcie... Zobaczcie sami.

Justyna Żyła i Tomasz Barański
Instagram

 

Myślicie, że Justyna Żyła ma szansę na dobre miejsce w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"? Konkurencję ma sporą, bo skład kolejnej edycji jest naprawdę mocny. Będzie się musiała zmierzyć między innymi z naszą najlepszą tenisistką Agnieszką Radwańską, czy gwiazdorem disco polo Pawłem Dudkiem, znanym jako Czadoman.

Żyła ma za sobą trudny rok, w którym przechodziła rozstanie z mężem. Jednak krok po kroku buduje swoją karierę - wystąpiła w sesji dla Playboya, prowadziła program telewizyjny, teraz wystąpi w jednym z najpopularniejszych formatów w telewizji. 

Zobacz także: Syn Justyny Żyły nie chce na nią głosować w "Tańcu z Gwiazdami"...

 

Justyna Żyła ostro ćwiczy do "Tańca z Gwiazdami":

Justyna Żyła

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48