Co w nowym odcinku Tańca z Gwiazdami? Marcin Korcz z babcią Natalia Szroeder z tatą i rodzeństwem Dominika Gwit z chłopakiem Iwona Cichosz z chłopakiem
Co w nowym odcinku Tańca z Gwiazdami?
1/5
Co w nowym odcinku Tańca z Gwiazdami?

W najbliższym odcinku "Tańca z Gwiazdami" gwiazdy, które wciąż walczą o Kryształową Kulę, zadedykują swoje występy najbliższym. Natalia Szroeder zatańczy taniec współczesny do piosenki „Fix You”. Będzie w ten sposób chciała podziękować rodzicom.

Rodzice są moimi najlepszymi przyjaciółmi. Nie mam przed nimi żadnych tajemnic. Rozmawiamy przez telefon kilka razy dziennie, konsultuję z nimi każdą sprawę – mówiła w jednym z wywiadów wokalistka.

Marcin Korcz zatańczy walca wiedeńskiego dla swojej… babci:

Taniec zadedykuję Babci Zosi. Za jej radość życia. Za złote serce. Za inspiracje – opowiada aktor.

Dominika Gwit zadedykuje jive’a „Everybody need somebody” swojej miłości – chłopakowi Wojtkowi, który co tydzień wspiera ją na widowni show. Iwona Cichosz zatańczy taniec współczesny, którym będzie chciała podziękować babci i dziadkowi.

Taniec chciałabym zadedykować babci i dziadkowi, bo to ni większość czasu się mną opiekowali kiedy byłam mała. To dzięki babci jestem tą osobą jaką jestem teraz. To ona gdy byłam dzieckiem wysłała mnie do logopedy, abym nauczyła się mówić - mówi nie kryjąc wzruszenia Iwona Cichosz.

Zobaczcie w galerii najbliższe osoby gwiazd programu! Odcinek już dziś o 20:05 w Polsacie!

Zobacz także: Agnieszka Sienkiewicz ma swój typ w "Tańcu z Gwiazdami"! "Skradła moje serce". O kim mówi?

2/5
Marcin Korcz z babcią
3/5
Natalia Szroeder z tatą i rodzeństwem
4/5
Dominika Gwit z chłopakiem
5/5
Iwona Cichosz z chłopakiem