Katarzyna Kwiatkowska zadebiutowała w roli współprowadzącej "Szkło kontaktowe"! Jeden z ostatnich odcinków programu w TVN24 był sporym zaskoczeniem dla widzów. Okazało się, że do grona komentatorów dołączyła bowiem aktorka, którą z pewnością pamiętacie m.in. z programu "Szymon Majewski Show" oraz z hitowego "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie oceniała uczestników pierwszej edycji.

Reklama

Katarzyna Kwiatkowska debiutuje w programie "Szkło kontaktowe".

Katarzyna Kwiatkowska to kolejna kobieta, która dołączyła do ekipy "Szkła kontaktowego". Wcześniej w programie pojawiały się Maria Czubaszek i Ilona Łepkowska. A jak na Katarzynę Kwiatkowską w programie TVN24 zareagowali widzowie? Na fanpage'u "Szkła kontaktowego" pojawiło się sporo komentarzy!

Doczekałam się ???? z sentymentem wspominam odcinki z Panią Marią Czubaszek, mam nadzieję, że częściej panie będą w programie???? Pani Kasia jest rewelacyjna!

Pani Kasia dała radę, jak na debiut...Wg mnie..nadaje się na uczestnika...Nawet mówienie na TY do Grzegorza Markowskiego myślę,że bylo zamierzone, bo potem tak ładnie GO przepraszala...Będę na Panią czekać.., bo jestem od zawsze fanką Szkielka..

Pani Katarzyna była rewelacyjna. Jakby zajmowała miejsce w tym fotelu od lat .Gratuluję!!!- pisali zachwyceni internauci.

A Wam spodobał się odcinek "Szkła kontaktowego" z udziałem Katarzyny Kwiatkowskiej? My jesteśmy zachwyceni, tak samo jak w przypadku debiutu Krzysztofa Miecugowa!

Zobacz także: „Boże, szkoda, że go już nie ma’’. Jak bliscy współpracownicy wspominają Grzegorza Miecugowa?

Katarzyna Kwiatkowska zadebiutowała w programie "Szkło kontaktowe".

Reklama

Fani programu są zachwyceni występem aktorki.

ONS
Reklama
Reklama
Reklama