Katarzyna Kwiatkowska

Katarzyna Kwiatkowska to polska aktorka filmowa i teatralna. Wystąpiła w wielu popularnych serialach takich jak "Klan", "M jak miłość", "Kasia i Tomek" czy "Ojciec Mateusz". Sławę przyniosły jej występy w "Rozmowach w tłoku" w ramach programu rozrywkowego "Szymon Majewski Show". Aktorka dała się także poznać jako osobowość telewizyjna, prowadząca teleturniej "Podróż życia" oraz swoje własne show. Jej głos można usłyszeć w polskich wersjach językowych takich animacji jak "Shrek", "Mulan" czy "Minionki". Sprawdź, w jakich programach rozrywkowych wystąpiła.

Imię: Katarzyna

Nazwisko: Kwiatkowska

Nazwisko panieńskie: Kwiatkowska

Pseudonim: brak

Wzrost: 168 cm

Data urodzenia: 04.11.1974 r.

Znak zodiaku: Skorpion

Zawód: aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa, osobowość telewizyjna

Osoby - związki:
 • Były partner, ojciec jej córki Jaśminy - para rozstała się przed narodzinami dziewczynki. Aktorka jest otwarta na nową miłość i dojrzałego partnera, który sprawdziłby się w roli zastępczego taty.


 • Rodzice: Brak szczegółowych informacji; wiadomo jedynie, że aktorka była wychowywana tylko przez matkę, która została porzucona w siódmym miesiącu ciąży.

  Dzieci: córka Jaśmina (ur. 2017)

  Rodzeństwo: brak informacji

  BIO: Katarzyna Kwiatkowska: aktorka teatralna, filmowa, dubbingowa, osobowość telewizyjna. Od najmłodszych lat miała wyjątkowy talent do naśladowania ludzi i odgłosów zwierząt. Bez problemu dostała się na Akademię Teatralną w Warszawie, którą ukończyła 1997 roku. Jeszcze przed uzyskaniem dyplomu pojawiła się w dramacie wojennym "Pierścionek z orłem w koronie" (1992) i serialu "Dom" (1995). To był dopiero początek jej bogatej kariery aktorskiej. Prawdziwą popularność przyniósł jej udział w programie "Szymon Majewski Show" (2005-2011), gdzie widzowie pokochali ją za występy parodystyczne w ramach "Rozmów w tłoku". Doskonale czuła się w roli prowadzącej - w 2014 roku miała własny program "Baw mnie, Kasia Kwiatkowska Show", a rok później na antenie TVP poprowadziła teleturniej "Podróż Życia". W jej karierze nie zabrakło także przygody z radiem. W latach 2006-2007 razem z aktorką Edytą Jungowską prowadziła autorską audycję "Babska szkoła jazdy" na antenie Radia Zet. Oprócz tego może poszczycić się wygraną "Wielkiego Testu z Historii", w którym wzięła udział w parze ze Stefanem Friedmanem. Na swoim koncie ma także doświadczenie w dubbingowaniu postaci w filmach animowanych, takich jak m.in. "Shrek", "Mulan" czy "Minionki". W życiu prywatnym samotnie wychowuje córkę Jaśminę. Nie spotkała jeszcze odpowiedniego mężczyzny, z którym mogłaby stworzyć stabilną, szczęśliwą rodzinę.

  Znana z: drugoplanowych i epizodycznych ról w wielu polskich seriali. Trudno zliczyć wszystkie produkcje, w których się pojawiła. Widzowie mogą ją kojarzyć z takich seriali jak m.in.: "Klan", "M jak Miłość", "Plebania", "Kasia i Tomek", "Siostry", "Świat według Kiepskich", "Ojciec Mateusz", "Leśniczówka" czy "Komisarz Alex". Wystąpiła w dwóch teledyskach zespołu Kult do piosenek "Gdy nie ma dzieci" (1998) i "Dobrze być dziadkiem" (2013). Jej zdolność do naśladowania innych osób została doceniona przez telewizję Polsat - stacja zaoferowała jej rolę jurorki w pierwszej edycji programu rozrywkowego pt. "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym sławne osoby mają za zadanie odtworzyć występy lub teledyski słynnych wokalistów. Widzowie TVN 24 znają Katarzynę Kwiatkowską z programu "Szkło kontaktowe", gdzie w 2018 roku zadebiutowała jako komentatorka w duecie z Grzegorzem Markowskim.

  Funkcja w filmie: - aktorka w serialu "Boża podszewka" (1997) - aktorka w serialu "Klan" (1997) - aktorka w serialu "Sto minut wakacji" (1999) - aktorka w serialu "Trzy szalone zera" (1999) - aktorka w serialu "Plebania" (2000) - aktorka dubbingowa w filmie animowanym "Shrek" (2001) - aktorka w serialu "Samo życie" (2002) - aktorka w serialu "Kasia i Tomek" (2002) - aktorka w serialu "Na Wspólnej" (2003) - aktorka w filmie "Ciało" (2003) - aktorka dubbingowa w filmie animowanym "Mulan II" (2004) - aktorka w filmie "Ile waży koń trojański?" (2008) - aktorka w serialu "Siostry" (2009); - aktorka w serialu "Hotel 52" (2011) - aktorka w serialu "Komisarz Alex" (2014) - aktorka dubbingowa w filmie animowanym "Minionki" (2014) - aktorka w filmie "Sztuka kochania: Historia Michaliny Wisłockiej" (2017) - aktorka w serialu "M jak miłość" (od 2018) - aktorka w serialu "Świat według Kiepskich" (2019) - aktorka w serialu "Ojciec Mateusz" (2019) - aktorka w serialu "Leśniczówka" (2020)

  Płyty: brak

  Książki: brak

  Nagrody: brak

  LINK Instagram: @kitykwiat


  LINK Facebook: @kwiatkowskaakatarzyna
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index