Aga i Wojtek w nowym programie

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek i Agnieszka w nowym programie! Jak im się układa rok po programie?

Aga i Wojtek w nowym programie

Za nami finał czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak wszyscy zgodnie podejrzewali, Agnieszka i Wojtek podjęli decyzję, że pozostają w małżeństwie! Rok po zakończeniu show (był nagrywany w 2019 roku) układa im się świetnie! Dla swoich fanów zrobili ogromną niespodziankę! Poznajcie szczegóły.

Wojtek i Agnieszka w nowym programie na YouTubie

Koniec show na antenie TVN7 nie oznacza, że nie będzie można śledzić losów tej pary. Agnieszka i Wojtek tuż po finale programu otworzyli swój własny kanał na YouTubie o nazwie nawiązującej do show, w którym wszystko się zaczęło - "Życie od pierwszego wejrzenia"! W pierwszym odcinku podziękowali wszystkim za wsparcie oraz zdradzili, jak układało im się przez ostatni rok:

Co u nas przez ten cały  rok? Dużo się działo, dużo przeszliśmy i przeżyliśmy, ale wychodzimy z tego bogaci o nowe doświadczenia. Teraz nie ma rzeczy, która mogłaby nas złamać, chyba, że przestaniemy się kochać, ale nie zamierzamy - śmiała się Agnieszka. 

Co więcej, tradycji stało się zadość i okazało się, że Wojtek po raz drugi oświadczył się Agnieszce! Zrobił to podczas rodzinnej Wigilii: 

Zaręczyliśmy, Wojtek oświadczył mi się w Wigilię. Udało nam się zebrać całą rodzinę, Wojtka i moją. Byli nasi rodzice, cudowny czas [...] No i wtedy Wojtek zapytał wtedy, czy za niego wyjdę. Nie mogłam odmówić - zdradziła Agnieszka, chwaląc się pierścionkiem. 

Co wydarzyło się później? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków ich programu na YouTubie! Czekacie?

Kibicowaliście tej parze?

Instagram

 

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51