Facebook/Instagram

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Poznaliśmy decyzje uczestników! Wiemy, kto pozostał w małżeństwie 

Facebook/Instagram

Czwarta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dobiegła końca! Właśnie dowiedzieliśmy się, które pary zdecydowały się na pozostanie w małżeństwie, a kto niestety wziął rozwód. To był naprawdę wzruszający i pełen emocji odcinek. Zobaczcie co wydarzyło się w finale 4. edycji eksperymentu! 

Zobacz także: Joanna i Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzięli rozwód? 4 dowody internautów na to, że para się rozstała

"Ślub od pierwszego wejrzenia": uczestnicy podjęli ostateczne decyzje! Tak wyglądał finał programu

Na ten moment czekaliśmy przez 13 tygodni! W piątek 22 maja na antenie TVN7 został wyemitowany ostatni odcinek czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". W końcu oficjalnie dowiedzieliśmy się, które pary pozostały w małżeństwie. Wszyscy uczestnicy zobaczyli się z ekspertami w miejscu, w którym zaczęła się ich historia, czyli w Urzędzie Stanu Cywilnego w Przasnyszu.

Jako pierwsi z ekspertami spotkali się Agnieszka i Wojtek. Ta para od samego początku wzbudziła w widzach programu ogromną sympatię. Fani eksperymentu mocno trzymali kciuki za ich szczęście i nie wyobrażali sobie, aby ta dwójka mogła się rozstać. Co zatem powiedzieli sobie Agnieszka i Wojtek tuż przed ogłoszeniem decyzji? 

- Ogromnie mi na Tobie zależy i nie boję się mojej wyprowadzki do Krakowa, bo wiem, że tam też będzie dobrze i że stworzymy swój własny nowy dom - powiedziała Agnieszka do Wojtka. 

Jak na te słowa zareagował jej mąż? 

- Długo bałem się tego uczucia, bałem się, że może nie nastąpić. Jesteś naprawdę wspaniałą kobietą, ale myślę, że jesteśmy na dobrej drodze, żeby naprawdę budować rodzinę - odpowiedział Wojtek. 

Decyzja tej pary była oczywista - zarówno Agnieszka jak i Wojtek z całą pewnością przyznali, że chcą pozostać ze sobą w małżeństwie! Podziękowali również ekspertom, że tak fantastycznie udało się im ich dopasować. 

Instagram

Jako drudzy swoją decyzję przedstawili Oliwia i Łukasz. W przypadku tej pary widzowie programu także pokładali ogromne nadzieje i bardzo liczyli na to, że zdecydują się kontynuować swój związek. 

- Oliwia sprawiła, że stałem się bardziej otwartym człowiekiem. Starała się ze mnie wyciągać, jeśli coś było nie tak, jakieś emocje, które zazwyczaj skrywałem w sobie. Czuję taki sposób, jeśli mogę się zwierzyć i potrafimy rozmawiać ze sobą na wszystkie tematy - powiedział Łukasz przed ekspertami. 

Co na temat związku z Łukaszem powiedziała Oliwia? 

- Bardzo mi się podobało od samego początku podejście Łukasza, bo wiedziałam, że to nie jest dla niego tylko miesięczna przygoda, tylko naprawdę mu zależy i naprawdę chce się starać, bo też podkreślał to od samego początku. [...] I czy będziemy do końca życia nie wiem, ale zrobię wszystko żeby tak było - powiedziała Oliwia. 

- Chciałbym Ci na pewno podziękować za ten miło spędzony czas, który był nam dany, że byliśmy w stanie się poznać i mam nadzieję, że ten miesiąc będzie tylko początkiem naszego wspólnego życia. I chciałbym każdego dnia budzić się obok Ciebie i zasypiać obok Ciebie - dodał Łukasz.

W przypadku tej pary podjęcie decyzji było również formalnością, Oliwia i Łukasz także pozostali w małżeństwie! 

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem?
Instagram

Niewątpliwie najwięcej emocji wzbudziła decyzja Joanny i Adama. To właśnie ta para przeżywała w programie najwięcej kryzysów. Z tego też względu na początku eksperci poprosili na rozmowę każdego z osobna. Okazało się, że Adam nie dotrzymał danego ekspertom słowa i nie rozpoczął romantycznych spotkań ze swoją żoną, chociaż jak wynika ze słów Joanny, ona tego chciała. Jaką zatem podjęli decyzję? 

- Ten miesiąc i tak był krótki żeby się poznać, nie był też w stu procentach prawdziwy z mojej strony i dlatego chciałabym pozostać w małżeństwie - powiedziała Joanna 

Jak zareagował Adam? 

- Nie zamierzam przerywać tej znajomości, żeby to się rozwijało naturalnym krokiem, takim wolnym, swobodnym, a gdzieś tam jak będziemy w małżeństwie to przynajmniej z mojej strony ja tej swobody nie będę miał do końca. Dlatego ja jestem za rozwodem - przyznał Adam. 

Tym samym Joanna i Adam to jedyna para 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", która nie pozostała w małżeństwie. 

Facebook

I tak oto oficjalnie poznaliśmy decyzję wszystkich trzech par eksperymentu. Uczestnikom oczywiście życzymy szczęścia i powodzenia na dalszej drodze życia! Z niecierpliwością czekamy zatem na 5 sezon, bowiem jak już wiadomo niedawno ruszyły castingi!

 

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48