Facebook/Instagram
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Poznaliśmy decyzje uczestników! Wiemy, kto pozostał w małżeństwie 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Poznaliśmy decyzje uczestników! Wiemy, kto pozostał w małżeństwie 

Czwarta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dobiegła końca! Właśnie dowiedzieliśmy się, które pary zdecydowały się na pozostanie w małżeństwie, a kto niestety wziął rozwód. To był naprawdę wzruszający i pełen emocji odcinek. Zobaczcie co wydarzyło się w finale 4. edycji eksperymentu! 

Zobacz także: Joanna i Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzięli rozwód? 4 dowody internautów na to, że para się rozstała

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paulina i Krzysztof spodziewają się dziecka! Oto zawiła historia ich związku

"Ślub od pierwszego wejrzenia": uczestnicy podjęli ostateczne decyzje! Tak wyglądał finał programu

Na ten moment czekaliśmy przez 13 tygodni! W piątek 22 maja na antenie TVN7 został wyemitowany ostatni odcinek czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". W końcu oficjalnie dowiedzieliśmy się, które pary pozostały w małżeństwie. Wszyscy uczestnicy zobaczyli się z ekspertami w miejscu, w którym zaczęła się ich historia, czyli w Urzędzie Stanu Cywilnego w Przasnyszu.

Jako pierwsi z ekspertami spotkali się Agnieszka i Wojtek. Ta para od samego początku wzbudziła w widzach programu ogromną sympatię. Fani eksperymentu mocno trzymali kciuki za ich szczęście i nie wyobrażali sobie, aby ta dwójka mogła się rozstać. Co zatem powiedzieli sobie Agnieszka i Wojtek tuż przed ogłoszeniem decyzji? 

- Ogromnie mi na Tobie zależy i nie boję się mojej wyprowadzki do Krakowa, bo wiem, że tam też będzie dobrze i że stworzymy swój własny nowy dom - powiedziała Agnieszka do Wojtka. 

Jak na te słowa zareagował jej mąż? 

- Długo bałem się tego uczucia, bałem się, że może nie nastąpić. Jesteś naprawdę wspaniałą kobietą, ale myślę, że jesteśmy na dobrej drodze, żeby naprawdę budować rodzinę - odpowiedział Wojtek. 

Decyzja tej pary była oczywista - zarówno Agnieszka jak i Wojtek z całą pewnością przyznali, że chcą pozostać ze sobą w małżeństwie! Podziękowali również ekspertom, że tak fantastycznie udało się im ich dopasować. 

Instagram

Jako drudzy swoją decyzję przedstawili Oliwia i Łukasz. W przypadku tej pary widzowie programu także pokładali ogromne nadzieje i bardzo liczyli na to, że zdecydują się kontynuować swój związek. 

- Oliwia sprawiła, że stałem się bardziej otwartym człowiekiem. Starała się ze mnie wyciągać, jeśli coś było nie tak, jakieś emocje, które zazwyczaj skrywałem w sobie. Czuję taki sposób, jeśli mogę się zwierzyć i potrafimy rozmawiać ze sobą na wszystkie tematy - powiedział Łukasz przed ekspertami. 

Co na temat związku z Łukaszem powiedziała Oliwia? 

- Bardzo mi się podobało od samego początku podejście Łukasza, bo wiedziałam, że to nie jest dla niego tylko miesięczna przygoda, tylko naprawdę mu zależy i naprawdę chce się starać, bo też podkreślał to od samego początku. [...] I czy będziemy do końca życia nie wiem, ale zrobię wszystko żeby tak było - powiedziała Oliwia. 

- Chciałbym Ci na pewno podziękować za ten miło spędzony czas, który był nam dany, że byliśmy w stanie się poznać i mam nadzieję, że ten miesiąc będzie tylko początkiem naszego wspólnego życia. I chciałbym każdego dnia budzić się obok Ciebie i zasypiać obok Ciebie - dodał Łukasz.

W przypadku tej pary podjęcie decyzji było również formalnością, Oliwia i Łukasz także pozostali w małżeństwie! 

Oliwia i Łukasz ze
Instagram

Niewątpliwie najwięcej emocji wzbudziła decyzja Joanny i Adama. To właśnie ta para przeżywała w programie najwięcej kryzysów. Z tego też względu na początku eksperci poprosili na rozmowę każdego z osobna. Okazało się, że Adam nie dotrzymał danego ekspertom słowa i nie rozpoczął romantycznych spotkań ze swoją żoną, chociaż jak wynika ze słów Joanny, ona tego chciała. Jaką zatem podjęli decyzję? 

- Ten miesiąc i tak był krótki żeby się poznać, nie był też w stu procentach prawdziwy z mojej strony i dlatego chciałabym pozostać w małżeństwie - powiedziała Joanna 

Jak zareagował Adam? 

- Nie zamierzam przerywać tej znajomości, żeby to się rozwijało naturalnym krokiem, takim wolnym, swobodnym, a gdzieś tam jak będziemy w małżeństwie to przynajmniej z mojej strony ja tej swobody nie będę miał do końca. Dlatego ja jestem za rozwodem - przyznał Adam. 

Tym samym Joanna i Adam to jedyna para 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", która nie pozostała w małżeństwie. 

Facebook

I tak oto oficjalnie poznaliśmy decyzję wszystkich trzech par eksperymentu. Uczestnikom oczywiście życzymy szczęścia i powodzenia na dalszej drodze życia! Z niecierpliwością czekamy zatem na 5 sezon, bowiem jak już wiadomo niedawno ruszyły castingi!

Zobacz także

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna zdradziła sekret: "Adam mnie pocałował!" Czy w końcu zaiskrzyło w ich małżeństwie?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Adam o Joannie "chciałaby bliskości fizycznej, ale nie jestem na to gotowy"! Co jeszcze wydarzyło się w 9. odcinku?

 

Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Łukasz podaruje Oliwii niezwykle romantyczny prezent! Zobacz, co jeszcze wydarzy się w 11. odcinku 
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Łukasz podaruje Oliwii niezwykle romantyczny prezent! Zobacz, co jeszcze wydarzy się w 11. odcinku 

Powoli zbliżamy się do finału 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" ! Do końca eksperymentu zostało już naprawdę niewiele czasu. To dla wszystkich uczestników ostatni moment, aby podjąć decyzję, czy pozostają w małżeństwie, czy też decydują się na rozwód! W kolejnym, 11. już odcinku programu nie zabraknie emocji! Zobaczcie co nas czeka!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Nowe zdjęcie Agnieszki zaintrygowało fanów. Nadal jest z Wojtkiem? "Ślub od pierwszego wejrzenia": Co wydarzy się w 11. odcinku? Łukasz zdecyduje się podarować Oliwii bardzo romantyczny prezent!  W nadchodzącym odcinku czeka nas naprawdę wiele emocji, które dostarczą nam wszystkie pary. Agnieszka "porwie" swojego męża na trening, na którym da mu naprawdę niezły wycisk! Jak wiadomo sport jest dla niej bardzo ważny - czy Wojtek również polubi aktywność fizyczną tak bardzo jak jego żona? Wszyscy fani zapewne pamiętają również, że w poprzednim odcinku Agnieszka podjęła już decyzję o przeprowadzce do swojego męża i porzuciła pracę w swoim rodzinnym mieście. Jak dziewczynie uda się wszystko pogodzić? Czy uda jej się od razu znaleźć pracę w nowym mieście? Z kolei Oliwia i Łukasz zorganizują aż dwie imprezy w domu mamy chłopaka! Oliwia jednak w dalszym ciągu będzie unikała tematu przeprowadzki do Katowic. Łukasz zaś zdecyduje się na niezwykle romantyczny gest i... "oświadczy" się swojej partnerce! W jaki sposób to zrobi? Jak zareaguje Oliwia?  Relacja Joanny i Adama wydaje się iść w dobrą stronę. Para spędzi fantastyczny weekend i poświęci wiele czasu na wspólnych rozmowach. Niestety przez małą wpadkę Adama tuż przed jego odjazdem do domu, Joannie będzie bardzo smutno. Co takiego zrobił chłopak? Czy ich związek w końcu się...

Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna i Adam wzięli rozwód?! Zaskakujące odkrycie internautki!
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna i Adam wzięli rozwód?! Zaskakujące odkrycie internautki!

Finałowy odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już w najbliższy piątek. To właśnie wtedy dowiemy się, które pary pozostaną w małżeństwie, a kto być może zdecyduje się na rozwód. Internauci jednak już teraz doszukali się dowodów na to, że Joanna i Adam nie są ze sobą. W sieci krążą plotki, jakoby Adam spodziewał się dziecka z inną kobietą. Co więcej Adam rzekomo miał się z nią spotykać... w trakcie eksperymentu! Zaznaczamy jednak, że są to tylko plotki, do których na razie ani Adam, ani Joanna się nie odnieśli. Zobacz także:  Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odczuwa pierwsze skutki sławy! Zobaczcie, na czym przyłapał fankę Joanna i Adam nie pozostali w małżeństwie?! Internautka wyjawiła szokujące szczegóły! Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z niecierpliwością czekają na finał eksperymentu, który odbędzie się już w najbliższy piątek. Agnieszka i Wojtek oraz Oliwia i Łukasz wydają się być pewniakami do pozostania w małżeństwie. O takiej pewności zdecydowanie nie można mówić w przypadku Joanny i Adama, którzy mieli wiele kryzysów podczas trwania eksperymentu. Co więcej jedna z internautek wyjawiła szokujące szczegóły na temat Adama. Jej zdaniem, chłopak oszukał Joannę i całą produkcję programu. O co dokładnie chodzi? - Fajnie, że zablokowaliście możliwość dodawania zdjęć, bo z chęcią pokazałabym jaki z Adama oszust. Jego partnerka, z którą spotykał się w tym samym czasie, niedługo rodzi i nie mogła się powstrzymać od wypisywania o tym w Internecie i jeszcze dodawała zdjęcia - napisała jedna z internautek. W odpowiedzi na komentarz internautki pojawiło się mnóstwo wpisów fanów eksperymentu. Jedni są pewni, że to prawda, drudzy podchodzą do tej informacji z dystansem....

Dramat w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Matka do uczestniczki: "Już nie jesteś moją córką!"
X-news
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia" 3 pary już po ślubie! Matka do uczestniczki: "Już nie jesteś moją córką!"
Piąty odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" za nami! Poznajcie wszystkie pary w programie: Oliwię i Łukasza, Joannę i Adama oraz Agnieszkę i Wojtka.

Piąty odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" za nami! W piątym odcinku pary poznały się pierwszy raz i stanęły na ślubnym kobiercu! Mowa o trzech parach, a obecnie już o małżeństwach. Poznajcie: Oliwię i Łukasza, Joannę i Adama oraz Agnieszkę i Wojtka. Jak wyglądały zapoznania par? Kto komu się spodobał, a kto totalnie nie? Przeczytajcie, co się działo w piątym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Oto wszystkie pary programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" AGNIESZKA I WOJTEK Agnieszka ma 31 lat, mieszka w Łodzi i pracowała jako w dużej korporacji, ale postanowiła oddać się innej pracy - obecnie pracuje z dziećmi z autyzmem. Agnieszka trenuje boks. Wojtek ma 30 lat i pochodzi z Krakowa. Pracuje jako przedstawiciel handlowy. Wojtek urzekł mnie w samochodzie, kiedy zadawaliśmy sobie podstawowe pytania. Wtedy złapał mnie za rękę i właśnie tym mnie ujął - powiedziała Agnieszka o Wojtku. Ja jestem zachwycony tobą, na ten moment, podkreślam żonka - powiedział Wojtek. OLIWIA I ŁUKASZ Oliwia i Łukasz to pierwsza para! Oliwia ma 24 lata i pochodzi z Gdańska, Łukasz ma 29 lat i pochodzi z Katowic. Oliwia i Łukasz są najmłodszą parą "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Łukasz studiował inżynierię i pracuje w salonie samochodów dostawczych, a Oliwia ma jedno marzenie - chce założyć rodzinę. Wszyscy zgodnie podkreślali, że Oliwia i Łukasz pasują do siebie wizualnie. Cały czas rozmawiali - czy uda im się stworzyć coś więcej? Zobacz także:  Finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"! Dwa rozwody i jeden związek na stałe! JOANNA I ADAM Joanna i Adam to para numer dwa. Joanna pochodzi z Jastrzębia Zdroju ma 32 lata, przez 10 lat tkwiła w nieudanym związku. Adam ma 30 lat i jest z Opola. Obydwoje są spokojni, ale...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner