Premiera nowego, 9. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zbliża się wielkimi krokami, a stacja TVN odkrywa kolejne karty dotyczące produkcji. Po poznaniu uczestników i uczestniczek, przyszedł czas na przedstawienie widzom nowych ekspertek show. Kto tym razem dobierze pary w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"?

Reklama

Zmiany w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Nowe ekspertki w show

W formacie "Ślub od pierwszego wejrzenia" kluczową rolę grają nie tylko uczestnicy programu, ale też eksperci, którzy dobierają kandydatów do ich potencjalnych małżonków. W poprzedniej edycji show ekspertkami były były Karolina Tuchalska-Siermińska i Magdalena Chorzewska, których nie zobaczymy jednak jesienią w TVN. Kto je zastąpi?

Pary w "Ślubie od pierwszego wejrzenia 9" dobierać będą tym razem trzy kobiety: psycholożka Julitta Dębska, terapeutka Zuzanna Butryn oraz Hanna Kąkol - coach i dyrektorka zarządzająca firmy consultingowej. Nam udało się porozmawiać z dwiema z nich. Jakie tajniki najnowszego sezonu zdradziły?

- (Widzowie mogą się spodziewać - przyp. red.) nowych uczestników, nowych ekspertek, dużo emocji, dużo miłości. No i zapraszamy do oglądania, nie możemy tutaj nic zdradzić - przyznała Hanna Kąkol.

Ekspertki opowiedziały też o tym, jak dobierają pary wśród uczestników i uczestniczek show.

- Chciałam, by uczestnicy i uczestniczki byli jak najlepiej dobrani. Czy mi się to udało, zobaczymy w najnowszej edycji - dodała Zuzanna Butryn.

Co jeszcze na temat nowej edycji zdradziły ekspertki "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Odpowiedź znajdziecie w naszym video.

Reklama

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 9": Oto wszyscy uczestnicy nowej edycji

WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News
Reklama
Reklama
Reklama