Karol i Laura ze Ślubu od pierwszego wejrzenia w górach
karol.maciesz/Instagram
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Laura droczy się z Karolem. Porównuje go do...

Laura i Karol coraz chętniej chwalą się swoim uczuciem. Laura jednak mówi znacznie mniej o swoim ukochanym. Uczestniczka zaskoczyła więc fanów swoim porównaniem.

Laura i Karol poznali się dzięki udziałowi w ślubnym show. Fani są zachwyceni ich historią, bo przecież w programie zostali sparowani zupełnie z kimś innym. Odkąd tylko internauci domyślili się, że tych dwoje łączy coś więcej, a w końcu tę informację potwierdzili sami zainteresowani, Laura i Karol coraz odważniej mówią o swoich uczuciach. Laura, by podkreślić swoją miłość do ukochanego, użyła zaskakującego porównania. Zabawne?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aga i Wojtek zostaną rodzicami. Pamiętacie historię ich miłości?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Laura opublikowała zabawną relację

Laura i Karol są zdecydowanie jedną z ulubionych par widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć małżeństwa, jakie wybrali dla nich eksperci, zupełnie się nie sprawdziły, to w jakimś sensie udział w programie naprawdę przyniósł im to, o czym marzyli, czyli miłość. To Karol, zachwycony Laurą w programie, zrobił pierwszy krok i postanowił się z nią skontaktować. Z tej relacji narodziło się prawdziwe uczucie, Karol i Laura są już zaręczeni, a nawet zamieszkali razem w rodzinnym mieście Laury, Gliwicach. 

Choć oboje dzielą się swoim uczuciem na Instagramie, to jednak Karol był do tej pory zdecydowanie bardziej wylewny. Laura jest raczej wycofana z mediów społecznościowych i tylko co jakiś czas publikuje wspólne zdjęcie czy relację na Instagramie. W ostatnim czasie pozwoliła sobie jednak na więcej. Każdy, kto bohaterkę miłosnego show poznał bardziej, wie, że Laura uwielbia zwierzęta, wspiera schroniska i często zachęca swoich obserwatorów do adopcji zwierzaków domowych. Nic więc dziwnego, że uczestniczka pochwaliła się zdjęciem ze swoim ukochanym psem i kotem przytulonymi do... Karola! Laura zaczepnie pyta więc fanów:

Który chłop wygrywa?
A.Manio. B. Labek. C. Karol 🤣 - śmieje się uczestniczka. 

Laura ze ślubu od pierwszego wejrzenia opublikowała relację na Instagramie
lori.label.love/Instagram

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Nazwali Laurę "żenadą". Riposta Karola mistrzowska!

Karol zresztą doskonale odnalazł się w roli zwierzęcego opiekuna. Karol gdy był sam, miał już kota, który razem z nim przeprowadził się do Laury i jej psa. Wygląda na to, że zwierzaki świetnie się dogadały, a nawet sam Karol nie raz opowiadał, że wspaniale się odnajduje w swojej nowej rodzinie, zajmując się zwierzętami, gdy Laura jest w pracy. Fani uwielbiają, gdy ich ulubiona para pokazuje takie codzienne chwile.

Karol i Laura ze Ślubu od pierwszego wejrzenia oglądają razem telewizję
karol.maciesz/Instagram

Laura i Karol zakończyli swoje małżeństwa rozwodami. Laura stwierdziła, że niestety, ale nie jest w stanie się zakochać w wybranym jej przez ekspertów, Macieju. Karol stworzył małżeństwo z Igą i niemal od początku ich relacja należała do najbardziej kontrowersyjnych w programie! Podczas spotkania z ekspertami, w których pary miały podjąć decyzje o tym, czy zostają ze sobą, Karol zapewnił, że chce rozwodu. Od tego momentu Iga i Karol nie utrzymują już ze sobą kontaktów. 

Karol i Iga
Mat. prasowe

TV-Show
Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o swoim życiu po finale. Ma żal do Adama? 
Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o swoim życiu po finale. Ma żal do Adama? 

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedziała o tym, jak jej się wiedzie po finale ślubnego show. Czy ma żal do Adama, że ją tak potraktował? Czy jego zachowanie wpłynęło na jej późniejsze życie? Joanna odważyła się na pierwsze dłuższą i niesamowicie szczerą wypowiedź po finale.  Zobacz także:  Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspiera Adama! "Dobrze pamiętam, jak koledzy z mojej edycji jeździli po osobach z trzeciej" Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o swoim życiu po finale Wszyscy z zapartym tchem czekali na wieści o tym, jak zakończy się eksperymentalny miesiąc " Ślubu od pierwszego wejrzenia" dla Joanny i Adama. Ich znajomość zdecydowanie rozwijała się najwolniej. Joanna z odcinka na odcinek pokonywała coraz więcej swoich wewnętrznych barier, a na koniec eksperymentu była gotowa, aby walczyć o relację z Adamem. Jednak on miał zupełnie odmienne zdanie. Nie próbował budować dalszej relacji z uczestniczką. Miesiąc po decyzji okazało się, że nie skontaktował się z żoną ani razu. Wyszło na jaw również, że zaczął układać sobie życie z inną kobietą, o czym Joanna nie miała nawet pojęcia. Jego zachowanie zderzyło się z ogromną krytyką internautów. Joanna natomiast otrzymała wiele wsparcia. Dziś, zaledwie tydzień po emisji finału, postanowiła ustosunkować się do tego, co wydarzyło się przed ostatnie dni:  Minął tydzień od finałowego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia'. Codziennie spływa do mnie lawina komentarzy oraz wiadomości. Z tego miejsca chciałabym każdemu z osobna serdecznie podziękować za każde ciepłe słowo, wsparcie oraz sympatię, którą mnie darzycie. Jest mi niezmiernie miło i ciepło na sercu odczytując każdą z wiadomości.- napisała na Instagramie  Czy ma żal do Adama?...

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała pierwsze zdjęcie z partnerem
Instagram
Newsy
Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała zdjęcie z ukochanym. Romantycznie!
Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała zdjęcie z ukochanym. Romantycznie!

Joanna ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " niedawno publicznie przyznała, że jest zakochana! Zdradziła, że jej ukochany chce zachować swoją prywatność, dlatego w sieci nie było żadnych ich wspólnych zdjęć... aż do teraz! Na Instagramie uczestniczki czwartej edycji ślubnego show, pojawiło się właśnie pierwsze romantyczne zdjęcie z partnerem. Widać, że są ze sobą szczęśliwi.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Dlaczego Joanna nie korzysta ze swoich 5 minut sławy? Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z ukochanym  Joanna zyskała sympatię widzów dzięki swojemu udziałowi w czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Niestety pomimo jej starań jej związek z Adamem, programowym mężem, nie miał szansy na przetrwanie. Uczestnik nie chciał walczyć o uczucia Asi, ostatecznie informując ją, że w jego życiu wydarzyło się coś, co uniemożliwia mu kontaktowanie się z nią. Dziś wiemy, że ma inną partnerkę i właśnie urodziło mu się dziecko.  Joanna nie załamała się jednak po niepowodzeniach w programie. Odważna decyzja i pomoc ekspertów pomogła jej ponownie odzyskać wiarę w siebie. Dziś jest szczęśliwie zakochana, a miłość czekała na nią bliżej niż mogłoby się wydawać! Swojego obecnego partnera poznała dzięki swojej kuzynce. Końcowe odcinki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ze swoim udziałem, Joanna oglądała już w ramionach ukochanego! Do tej pory nie pokazała jednak wspólnej fotografii z partnerem. Dopiero dziś pojawiło się ich pierwsze wspólne zdjęcie:  Nie ważne gdzie, ważne z kim - napisała, publikując zdjęcie, na którym trzyma go za rękę Trzymamy kciuki za tę miłość!  Zobacz także:  Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedziała nam o pierwszej randce z nowym...

Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Newsy
Agnieszka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” dała znak, że dalej jest z Wojtkiem? "Piękny rozdział w moim życiu"
Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dodała zdjęcie, które opatrzyła wymownym wpisem. Czy to znak, że dalej jest z Wojtkiem?

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to para, która wzbudziła ogromną sympatię widzów! Fani eksperymentu wciąż doszukują się dowodów na to, że małżeństwo jest dalej ze sobą. Teraz uczestniczka programu dała widzom nadzieję, że tak właśnie jest! Najnowsze zdjęcie Agnieszki, które 31-latka opatrzyła wymownym wpisem spowodowało, że wielbiciele pary jeszcze bardziej wierzą w szczęśliwe życie małżonków po programie. Czy to jest właśnie znak od Agnieszki, że dalej jest z Wojtkiem? Zobacz także:  Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wziął udział w #pillowchallenge. Niechcący zdradził, że jest z Oliwią?! Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dała znak, że dalej jest z Wojtkiem!? Agnieszka i Wojtek od razu przypadli sobie do gustu! Podczas podróży poślubnej spędzali mnóstwo czasu na wspólnych rozmowach i wygląda na to, że ta para szybko znalazła ze sobą wspólny język. Fani programu mocno trzymają za nich kciuki i nie wyobrażają sobie, aby tę dwójkę mogło coś rozdzielić. Jak wiadomo do finału eksperymentu, pozostało jeszcze kilka tygodni i do tego czasu uczestnicy nie mogą zdradzić, czy w dalszym ciągu są w swoich związkach.  Jednak fani programu codziennie doszukują się dowodów na to, czy Agnieszka i Wojtek są ze sobą! Tym razem wielbicielom pary dało do myślenia nowe zdjęcie 31-latki, które opatrzyła wymownym wpisem. Agnieszka napisała, że ekipa programu zapisała w jej życiu piękny rozdział! Malaga ... to był fajny czas, niesamowita przygoda! Tęsknie za moja kochaną ekipą... pamiętajcie, że zapisaliście piękny rozdział w moim życiu 🥰 - napisała Agnieszka pod zdjęciem z podróży poślubnej.  Fani małżeństwa od razu zaczęli komentować post Agnieszki. ...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner