Ślub od pierwszego wejrzenia: Maciek i Laura
Mat. prasowe
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura i Maciej najlepiej dobraną parą? Dziewczyna od razu rozpaliła serce chłopaka!

Właśnie poznaliśmy wszystkie pary 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Na ten moment najlepiej dobraną parą wydają się być Laura i Maciej! Fani show mocno trzymają za nich kciuki.

Laura i Maciej z 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" już zdążyli zaskarbić serca fanów show. Widzowie twierdzą, że są najlepiej dobraną parą tej edycji. Internautów rozczulił również drobny, ale jakże piękny gest chłopaka, który zrobił dla swojej żony. Jak przyznał sam Maciej, czuje, że jest szczęściarzem, a partnerka bardzo mu się spodobała. Laura również wypowiedziała się o Maćku w samych superlatywach!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Uczestniczki poinformowały swoje rodziny o udziale w programie! Jaka była ich reakcja? 

"Rolnik szuka żony". Stanisław żałuje udziału w programie? "Będzie co wnukom opowiadać"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura i Maciej faworytami widzów! Ich ślub najbardziej spodobał się fanom show

Zarówno Laura, jak i Maciej wiele przeszli w życiu. Rodzice Laury nie żyją, a dziewczyna do dziś nie może pogodzić się przede wszystkim z odejściem jej ukochanej mamy. Z kolei Maciek miał trudne dzieciństwo. Tak naprawdę wychowywał się z bratem, bo jego tata przebywał za granicą, a mama nadużywa alkoholu. Niestety kobieta nie towarzyszyła synowi nawet w tym wyjątkowym dla niego dniu. 

Na szczęście widok Laury spowodował, że w końcu na twarzy Maćka zobaczyliśmy szeroki uśmiech! Chociaż dziewczyna spóźniła się ponad godzinę, to chłopak nie miał jej tego za złe i nawet miał dla niej przygotowaną piękną białą różę, którą podarował jej jeszcze przed ceremonią.

Jak ją zobaczyłem, to pomyślałem - piękna kobieta. Pomyślałem, że jestem szczęściarzem - powiedział Maciek.

Również Laura bardzo pozytywnie oceniła swoje pierwsze wrażenie, kiedy zobaczyła swojego męża.

Pierwsze wrażenie jest takie, że widzę dobrego, miłego, sympatycznego chłopaka. Czuję takie pozytywne fluidy - stwierdziła Laura.

Rodzina Maćka również bardzo ciepło przyjęła Laurę. Nawet tata chłopaka, który początkowo był lekko zszokowany decyzją swojego syna o udziale w eksperymencie, wypowiadał się o swojej synowej w samych superlatywach. 

Bardzo fajna, otwarta, miła, uśmiechnięta, dziewczyna. Bardziej patrzyłem na wrażenie Maćka i dla mnie jego wzrok, jego zachowanie było jakby wyznacznikiem tego, że polubiłem ją od razu 

Brat Maćka także na temat swojej szwagierki wypowiedział mnóstwo ciepłych słów.

Maciek jest szczęściarzem! Dziewczyna od samego początku była uśmiechnięta, a dla mnie to było najważniejsze, żeby była radosna, żeby była pogodna, żeby wprowadzała dużo szczęścia w życie Maćka i w życie całej naszej rodziny. 

Fanów szybko już rozczuliła urocza relacja tej dwójki, a także czuły gest ze strony Maćka.

- Mam nadzieję, że mu się uda z Laurą. Oboje zasługują na szczęście

- A mnie rozczuliła ta róża dla żony:). Tylko Maciek miał. Miły gest - piszą fani. 

A Wy, jak myślicie? Maćkowi i Laurze uda się stworzyć szczęśliwy związek? 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Maciek i Laura
Mat. prasowe

Rodzina Maćka od razu polubiła Laurę, a sam pan młody chyba nawet nie spodziewał się, że dostanie tak piękną i sympatyczną żonę!

Ślub od pierwszego wejrzenia: Laura
Mat. prasowe

Zobacz także
Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - kim jest?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Skandaliczne zachowanie widzów w stosunku od Igi: "Paszteciara, brzydka, meliniara". Nie wytrzymała!

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia znów jest szczęśliwa? Pokazała, kto wspiera ją po rozstaniu z Łukaszem!

 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura ma dość Maćka?! Dziewczyna nie potrafiła ukryć swojego rozżalenia. "Jest nieobyty z kobietą"
Nad związkiem Laury i Maćka zwisły czarne chmury. Wygląda na to, że niektóre zachowania i zwyczaje partnera, odsunęły Laurę od niego...

Gdy Laura i Maciek rozpoczynali wspólną drogę w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" , widzowie show byli przekonani, że to właśnie ta para na pewno pozostanie w małżeństwie. Jednak po ostatnim odcinku, fani chyba nabrali co do tego wątpliwości. Laura najwyraźniej nie rozumie pewnych zachowań i przekonań partnera, przez co wydaje się wycofywać z relacji. W szczególności obawia się ich różnic w kwestii religii i podejścia do spraw intymnych. Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Maciej pisze o "stawaniu się lepszym". Za wszelką cenę zmienia się dla Laury?   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura obawia się wspólnego życia z Maciejem? W minionym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byliśmy świadkami rozterek Laury, na temat relacji z Maciejem. Dziewczyna zdecydowała się nawet wygadać partnerce swojego świeżo upieczonego szwagra. Wygląda na to, że Laurze nie podoba się niezdecydowanie Maćka w pewnych kwestiach, brak własnego zdania, a także jego podejście do wiary i seksu przed ślubem kościelnym.  - Jak Maciek radzi sobie? - zapytała Laurę Kamila. - Wiesz co... Boże no... taki jest generalnie nieobyty z kobietą w ogóle - odparła wyraźnie zmieszana Laura. - Powiem Ci, że masz tu mocne pole do popisu, bo jego trzeba wyszlifować - powiedziała partnerka Wojtka. - Pytanie, czy ja jestem kobietą, która jest w stanie to zrobić - dodała Laura Dziewczyna jest również zawiedziona, że Maciek zmienia zdanie niemalże w każdym temacie, byleby tylko było takie samo, jak jej. Nawet gdy deklarował, że nie lubi tatuaży, to w momencie gdy Laura jednak zdecydowała się go zrobić, Maciek całkowicie zmienił swoje podejście. Dodatkowo bardzo religijne przekonania chłopaka i deklaracja o zachowaniu...

Laura w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"
Mat. prasowe
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oto nowe pary! Decyzje ekspertów budzą kontrowersje
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oto nowe pary! Decyzje ekspertów budzą kontrowersje

Za nami długo wyczekiwane śluby w programie " Ślub od pierwszego wejrzenia ". Wreszcie Iza, Iga i Laura poznały swoich współmałżonków. Jak uczestników dopasowali eksperci? Poznajcie pary 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Oto jak potoczyły się losy: -  Izabeli ,  pięknej 35-letnią fryzjerki z Bytomia,  - skromnej i skrytej 31-letniej  Laury  z Gliwic - radosnej 31-letniej  Igi  z Pabianic oraz panów:  - 30-letniego fizjoterapeuty  Macieja  z Katowic - 30-letniego  Kamila  z Dębicy, miłośnika motoryzacji i gry w bilard - 35-letniego  Karola  z Jelcza-Laskowic, kierownika stołówki, i dekoratora wnętrz z zamiłowania.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Skandaliczne zachowanie widzów w stosunku od Igi: "Paszteciara, brzydka, meliniara". Nie wytrzymała! Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Izabela Juszczak i Kamil Węgrzyn to największe zaskoczenie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" według widzów. Tych dwoje dzieli największa różnica wieku. W chwili ślubu Kamil miał 29 lat, natomiast Izabela 35. Jednak czy to okaże się dla nich problemem?  Para ma za sobą dopiero pierwsze spotkanie. Pierwsza reakcja Izy na męża nie była jednak obiecująca:  To nie jest typ mojego wymarzonego mężczyzny. To są straszne emocje, tego nie da się opisać.  A jak zareagował pan młody?  Na pewno nie wyobrażałem sobie tak mojej żony.  Starałem się ją wesprzeć podać jej rękę, bo wiedziałem, że jej jest ciężej niż mi.  Przed zabawą weselną doszło do niewinnej i niezręcznej sytuacji, w której Kamil i Iza zdali sobie sprawę o różnicy wieku: - Ile masz lat?  -...

Maciek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" cierpi po rozstaniu z Laurą?
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Maciej cierpi po rozstaniu z Laurą. "Nie chcę tego stracić"
"Ślub od pierwszego wejrzenia" dobiegł końca a Laura podjęła decyzję o rozwodzie. Fanom show jest bardzo żal Maćka, który był tą informacją wyraźnie zasmucony...

Właśnie dowiedzieliśmy się, jak potoczyły się losy bohaterów 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia".   Niestety, choć początkowo Laura i Maciek zdecydowali się kontynuować swoje małżeństwo, to jednak po zaledwie dwóch tygodniach od spotkania z ekspertami, Laura podjęła decyzję o rozwodzie. Ta informacja mocno zasmuciła chłopaka, który w tamtym okresie zmagał się też z innymi problemami - Maciek miał wypadek samochodowy , w którym poważnie ucierpiał.  Internautom jest żal Maćka, co da się zauważyć w komentarzach zamieszczanych przez fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w sieci. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Nie znaleźli miłości w programie, czy udało się po nim?  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani show komentują decyzję Laury Kiedy Laura i Maciek z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ogłosili ekspertom, że chcą być dalej razem, byli w świetnych nastrojach. Nic nie wskazywało na to, że po zaledwie dwóch tygodniach od tego wydarzenia, Laura będzie chciała się rozwieść z Maćkiem. - Ja próbowałem się gdzieś tam do niej dostać, natomiast odczuwałem, że ona jest albo obojętna, albo wręcz przeciwna temu co się dzieje. No i w pewnym momencie już moja motywacja spadła, no i odpuściłem. Dopiero teraz po wypadku spróbowałem jeszcze raz zawalczyć i myślę, że z mojej strony ja nie mam nic sobie do zarzucenia. Zrobiłem wszystko, co mogłem, żeby pokazać, że mi zależy, że ja chcę budować ten związek - powiedział zasmucony Maciek.  Maciek przyznał, że gdy usłyszał z ust Laury, że chce się z nim rozwieść, zrobiło mu się bardzo smutno. Opowiadał o tym ze łzami w oczach i widać było, że bardzo przeżywa całą sytuację. Dodał...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner