Już w przyszłym tygodniu wszyscy fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oficjalnie dowiedzą się, które pary pozostały w małżeństwie, a kto zdecydował się na rozstanie. Jak wiadomo, najmniej zgodną relację tworzą Julia i Tomasz. Z tego też względu widzowie eksperymentu już od kilku tygodni spekulują, że to właśnie ta dwójka w finale show niestety może podjąć decyzję o rozwodzie...

Reklama

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" twierdzą również, że gdyby Julia została połączona z Pawłem, to wtedy z pewnością ten związek by się udał. A co o tym myśli sama Julia? Jedna z internautek "poradziła" nawet uczestniczce eksperymentu, aby ta zainteresowała się właśnie bliższą relacją z Pawłem. Bohaterka 6. edycji hitu stacji TVN odpowiedziała stanowczo!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Widzowie krytykują produkcje: "Nie powinni Julii pokazywać w takim stanie"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia komentuje relację z Pawłem

Szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zbliża się do końca. Przed nami ostatni, finałowy odcinek eksperymentu, w którym oficjalnie dowiemy się, które pary pozostały w małżeństwie. Zdaniem fanów "pewniakami" do wzięcia rozwodu, są niestety Julia i Tomasz. Jak wiadomo, relacja tej dwójki uległa znaczącemu pogorszeniu od momentu, gdy Tomasz wprost powiedział o swoich uwagach dotyczących wyglądu żony, a nawet zasugerował Julii, żeby schudła. Od tamtej pory małżonkom nie udaje się niestety już dogadać.

Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia tęskni za Tomaszem! "Fajnie jakby był teraz obok"

Zobacz także

Choć do wtorku 14 grudnia żaden z uczestników 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie może ujawniać, jak potoczyły się jego losy po programie, to jednak fani, przekonani o tym, że związek Julii i Tomasza niestety nie uda się, już "swatają" Julię z... Pawłem! Widzowie eksperymentu są przekonani, że gdyby eksperci od razu sparowali ze sobą tę dwójkę, to Julii i Pawłowi na pewno udałoby się stworzyć zgrane i szczęśliwe małżeństwo! Teraz sama zainteresowana zdecydowała się zareagować na te spekulacje internautów.

Screen/Player.pl

Pod nowym zdjęciem na Instagramie Julii pojawił się komentarz, w którym internautka zasugerowała, żeby dziewczyna, mówiąc kolokwialnie, "brała się" za Pawła!

- Julka bierz się za Pawła???? albo niech on bierze się za Ciebie ???? - napisała jedna z internautek

Jak zareagowała Julia? Wygląda na to, że choć zna się z Pawłem, to jednak nie wyobraża sobie, aby mogło połączyć ich coś więcej.

- Myślę, że Paweł ma swoje życie, a ja swoje i nie powtórzymy sytuacji z poprzedniego sezonu ???? - odparła Julia.

A Wy, co o tym wszystkim myślicie? Julia rzeczywiście bardziej pasowałaby do Pawła niż do Tomasza?

Instagram/Julia Gołębiowska
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama