Julia i Tomasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram/Julia Gołębiowska/Paweł Olejnik
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia szczerze o swojej relacji z... Pawłem! Teraz już wszystko jasne

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już od pewnego czasu spekulują, że Julia i Paweł idealnie by do siebie pasowali. Teraz Julia zdecydowała się zabrać stanowczy głos w tej sprawie.

Już w przyszłym tygodniu wszyscy fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oficjalnie dowiedzą się, które pary pozostały w małżeństwie, a kto zdecydował się na rozstanie. Jak wiadomo, najmniej zgodną relację tworzą Julia i Tomasz. Z tego też względu widzowie eksperymentu już od kilku tygodni spekulują, że to właśnie ta dwójka w finale show niestety może podjąć decyzję o rozwodzie...

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" twierdzą również, że gdyby Julia została połączona z Pawłem, to wtedy z pewnością ten związek by się udał. A co o tym myśli sama Julia? Jedna z internautek "poradziła" nawet uczestniczce eksperymentu, aby ta zainteresowała się właśnie bliższą relacją z Pawłem. Bohaterka 6. edycji hitu stacji TVN odpowiedziała stanowczo!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Widzowie krytykują produkcje: "Nie powinni Julii pokazywać w takim stanie"

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta o udziale w show. "Poniosłam cenę za to, że wzięłam w nim udział"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia komentuje relację z Pawłem

Szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zbliża się do końca. Przed nami ostatni, finałowy odcinek eksperymentu, w którym oficjalnie dowiemy się, które pary pozostały w małżeństwie. Zdaniem fanów "pewniakami" do wzięcia rozwodu, są niestety Julia i Tomasz. Jak wiadomo, relacja tej dwójki uległa znaczącemu pogorszeniu od momentu, gdy Tomasz wprost powiedział o swoich uwagach dotyczących wyglądu żony, a nawet zasugerował Julii, żeby schudła. Od tamtej pory małżonkom nie udaje się niestety już dogadać

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz
Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia tęskni za Tomaszem! "Fajnie jakby był teraz obok"

Choć do wtorku 14 grudnia żaden z uczestników 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie może ujawniać, jak potoczyły się jego losy po programie, to jednak fani, przekonani o tym, że związek Julii i Tomasza niestety nie uda się, już "swatają" Julię z... Pawłem! Widzowie eksperymentu są przekonani, że gdyby eksperci od razu sparowali ze sobą tę dwójkę, to Julii i Pawłowi na pewno udałoby się stworzyć zgrane i szczęśliwe małżeństwo! Teraz sama zainteresowana zdecydowała się zareagować na te spekulacje internautów.

Screen/Player.pl

Pod nowym zdjęciem na Instagramie Julii pojawił się komentarz, w którym internautka zasugerowała, żeby dziewczyna, mówiąc kolokwialnie, "brała się" za Pawła!

- Julka bierz się za Pawła😍 albo niech on bierze się za Ciebie 🥰 - napisała jedna z internautek

Jak zareagowała Julia? Wygląda na to, że choć zna się z Pawłem, to jednak nie wyobraża sobie, aby mogło połączyć ich coś więcej.

- Myślę, że Paweł ma swoje życie, a ja swoje i nie powtórzymy sytuacji z poprzedniego sezonu 🙂 - odparła Julia.

A Wy, co o tym wszystkim myślicie? Julia rzeczywiście bardziej pasowałaby do Pawła niż do Tomasza?

Ślub od pierwszego wejrzenia
Instagram/Julia Gołębiowska

 

Julia i Tomasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram/Julia Gołębiowska/Paweł Olejnik
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia i Paweł są parą? Jest komentarz uczestniczki programu! 
Fani cały czas komentują, że Julia powinna związać się z Pawłem. Po finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" uczestniczka hitu TVN stanowczo zareagowała na kolejny wpis dotyczący jej relacji z Pawłem. Co napisała?

Julia i Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są parą? Uczestniczka ostatniej edycji programu TVN  zareagowała na kolejny wpis internautów, którzy od kilku tygodni wskazują, że powinna związać się z Pawłem. Po emisji ostatniego odcinka kontrowersyjnego eksperymentu Julia bardzo stanowczo odpowiedziała na sugestie, że spotyka się z kolegą ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Sprawdźcie, co napisała! Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dementuje plotki  Szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to już historia. W miniony wtorek, 15 grudnia, widzowie zobaczyli ostatni odcinek kontrowersyjnego eksperymentu, w którym eksperci dobierają w pary zupełnie obce osoby. W najnowszym sezonie programu prawdziwej miłości szukali Aneta i Robert, Julia i Tomasz oraz Kasia i Paweł. Dziś wiemy już, że tylko jedna para zdecydowała się na kontynuowanie swojego małżeństwa. Aneta i i Robert potwierdzili, że chcą być razem, a Julia i Tomasz oraz Kasia i Paweł podjęli decyzję o rozstaniu.  Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia i Paweł rozstali się. "Zrobiłabym ci krzywdę" Widzowie już od kilku tygodni widzieli, że w związkach Julii i Pawła pojawiły się poważne kryzysy. Już wtedy w sieci pojawiły się komentarze, że Julia powinna być w parze z Pawłem.  Po emisji finałowego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jedna z internautek znowu zaczęła sugerować, że po nieudanych związkach Julia i Paweł powinni spróbować być razem. Julia nie wytrzymała i odpowiedziała! a może tak Julia i Paweł? -zastanawiała się internautka. - helooooou, ja i Paweł nie jesteśmy parą 🙈 nie doszukujcie się proszę teraz w każdej edycji pary, która sama się sparowała na własną rękę 😂 - odpowiedziała...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz na weselu
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Julia i Tomasz są dalej razem?! Zdradziło ich jedno zdjęcie?
Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się na Instagramie nową fotką, która wywołała niemałe emocje! Fani teraz są niemal pewni, że jej małżeństwo z Tomaszem przetrwało!

Szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie przestaje emocjonować fanów - zwłaszcza teraz, gdy oficjalnie znane już są wszystkie pary. Zniecierpliwieni widzowie eksperymentu, którzy nie mogą się doczekać na finał show, już teraz doszukują się dowodów na to, czy małżeństwa przetrwały. Ostatnio sporo emocji wywołało nowe zdjęcie Julii, które pojawiło się na jej Instagramie. To właśnie na podstawie nowej fotki, fani zaczęli podejrzewać, że jej małżeństwo z Tomaszem przetrwało! Pod postem uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaroiło się od komentarzy. Co na to główna zainteresowana? Zobaczcie sami! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani przewidują rozstanie Kasi i Pawła! "Nic z tego nie będzie" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia pochwaliła się nowym zdjęciem, a fani: "Nie chowaj tak Tomka" Za nami śluby i wesela uczestników 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" . Ta edycja budzi naprawdę ciepłe emocje wśród fanów show, ponieważ większość widzów uważa decyzje ekspertów za trafne i dobór par bardzo im się podoba . Jak jednak wiadomo, to dopiero początek wspólnej drogi wszystkich uczestników i jeszcze wiele może się wydarzyć. Czy po pięknych ślubach i wspaniałych weselach, równie dobrze będzie działo się podczas podróży poślubnych bohaterów? Tego dowiemy się już w kolejnym odcinku! Tymczasem fani już snują domysły na temat tego, jak potoczyły się losy uczestników programu po zakończeniu eksperymentu! Niektórzy są niemal pewni, że małżeństwo Julii i Tomasza przetrwało. Skąd takie wnioski? Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga wbija szpilę Karolowi? Pokazała fragment swojej...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz rozwodzą się
Screen/player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia i Tomasz właśnie się rozwodzą! Julia pokazała wymowne zdjęcie
Małżeństwo Julii i Tomasza z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" za chwilę przestanie istnieć. Uczestniczka eksperymentu pochwaliła się fanom tym wydarzeniem i wygląda na to, że raczej nie jest jej smutno z tego powodu!

Julia i Tomasz w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byli parą, która wzbudzała najwięcej emocji. Jak wiadomo w finale eksperymentu obydwoje podjęli decyzję o rozwodzie i właśnie teraz nadszedł ten moment, kiedy ich małżeństwo przechodzi do przeszłości. Po prawie roku, Julia i Tomasz formalnie zakończą swój związek małżeński, a dziewczyna podzieliła się tą informacją z fanami przy okazji emisji programu z jej udziałem! Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta i Robert pochwalili się luksusową wyprawą z synkiem! "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia i Tomasz biorą rozwód! Uczestniczka pokazała zaskakujące zdjęcie Choć od zakończenia emisji 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" minęło już sporo czasu, to jednak wielu fanów wciąż chętnie śledzi, co dzieje się w życiu bohaterów eksperymentu. Jak wiadomo, Julia to jedna z najbardziej lubianych uczestniczek w historii show, która po nieudanym małżeństwie z Tomaszem, dziś jest naprawdę szczęśliwa u boku nowego partnera. Początkowo fani podejrzewali, że Julia związała się z innym uczestnikiem "Ślubu od pierwszego wejrzenia" , jednak szybko wyjaśniło się, że jej ukochany nie jest w ogóle związany z telewizją.  Dziś jednak ważny dzień w życiu Julii - oficjalnie przestanie być żoną Tomasza! Uczestniczka 6. edycji eksperymentu pochwaliła się tym wydarzeniem przy okazji emisji odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z jej udziałem. Patrząc na opis, który opublikowała w miniony poniedziałek wygląda na to, że to bardzo szczęśliwy dla niej dzień. - Takie rzeczy w TV dzień przed rozwodem - napisała Julia i opatrzyła dodatkowo swój wpis emotikonkami płaczącymi ze śmiechu. Zobacz także: ...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik