Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podczas podróży poślubnej w Sopocie
Mat. prasowe
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil planują już ślub kościelny?! Zdradzili swoje plany na przyszłość!

Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiedzieli na pytania fanów podczas live na Instagramie. Zdradzili wiele szczegółów na temat swojego związku!

Iza i Kamil z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to jedyna para tej odsłony show, która kontynuuje swój związek po udziale w programie. Choć na początku małżeństwo nie pokazywało się fanom zbyt często, to jednak teraz coraz śmielej opowiada o swoim uczuciu. Ostatnio Iza i Kamil zdecydowali się odpowiedzieć na pytania od internautów podczas live'a na Instagramie. Dzięki temu dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek na temat ich związku. Odnieśli się również do plotek o rzekomej ciąży Izy! Sprawdźcie szczegóły!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil powiedział, czego nauczył się w związku z Izą!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka poradziła sobie z rozstaniem? "Było ciężko"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil zdradzili szczegóły na temat swojego związku 

Iza i Kamil udowodnili, że prawdziwą miłość można znaleźć również w programie rozrywkowym! Ich wspólna droga rozpoczęła się w ubiegłoroczne wakacje, gdy wzięli udział w eksperymencie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Od tego momentu niedługo minie rok i choć fani na początku nie dawali im żadnych szans na przetrwanie, teraz mocno im kibicują. 

W niedzielę 13. czerwca, Iza i Kamil zdecydowali się odpowiedzieć na mnóstwo pytań od fanów i zorganizowali live'a na Instagramie. Dzięki temu dowiedzieliśmy się między innymi, czy już ze sobą zamieszkali. Jak się okazało, na razie jeszcze nie zdecydowali się na ten krok, ale ma to już nastąpić lada moment. Kamil znalazł już pracę w nowym mieście i za chwilę będzie już obok Izy. 

Zaryzykowałem bardzo ze zmianą pracy, rzuciłem się na głęboką wodę - powiedział Kamil. 

Małżeństwo wyjaśniło widzom, że nie zdecydowało się na wspólne zamieszkanie wcześniej z wielu względów. Wpływ na to miały między innymi bardzo poważne kryzysy w ich związku, a także pandemia.

Między nami od razu nie było tak kolorowo, bo było naprawdę ciężko. Nagle spotykają się dwie różne osoby, dwa różne światy... To wcale nie jest łatwe - powiedziała Iza. 

Choć trudne chwile w ich małżeństwie pojawiały się kilkukrotnie, parze na szczęście udało się je wszystkie pokonać. Zakochani odnieśli się również do plotek o rzekomej ciąży Izy. Dziewczyna podkreśliła, że nie spodziewa się dziecka i nie lubi, gdy internauci rozpowszechniają takie nieprawdziwe informacje na podstawie zdjęcia, na którym trzymała się za brzuch.

Niemniej jednak para snuje poważne plany na przyszłość i prawdopodobnie... ślub kościelny! Gdy padło pytanie na ten temat, Iza zaczęła odpowiadać twierdząco, jednak szybko wtrącił się jej Kamil żartując: "tak, byliśmy ostatnio w kościele". Wygląda więc na to, że małżeństwo chce zachować na razie te plany tylko dla siebie. 

W takim razie nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Kamilowi i Izie wszystkiego co najlepsze! Cieszymy się, że udało im się pokonać wszystkie kryzysy i trzymamy kciuki za ich dalszą wspólną przyszłość. 

Iza i Kamil ze Ślubu od pierwszego wejrzenia są razem
Screen, Instagram

Iza i Kamil to ulubieńcy widzów 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Fani uważnie śledzą ich losy za pośrednictwem Instagrama i często zadają pytania uroczemu małżeństwu. Oczywiście nie brakuje również tych najbardziej dociekliwych, między innymi o ślub kościelny, czy ciążę. Choć Iza na razie nie spodziewa się dziecka, to jednak marzy o założeniu rodziny. Trzymamy kciuki, aby to marzenie niedługo się spełniło!

Iza i Kamil ze ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram/iziiij85

Małżeństwo lada moment ma ze sobą razem zamieszkać. Para nie zdecydowała się na ten krok wcześniej, ponieważ przeżywała poważne kryzysy w związku, a ponadto blokowała ich także pandemia. Na szczęście teraz wszystkie złe chwile są już za nimi - Kamil znalazł pracę w nowym miejscu i lada moment będą już razem każdego dnia! 

Screen/Player.pl TVN

Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętują wielki dzień
Instagram @iziiij85
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza i Kamil o swoim małżeństwie: "Bywały bardzo ciężkie chwile"
Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byli gośćmi "Dzień Dobry Wakacje". Ujawnili, jakie mają plany na przyszłość i zdradzili, że przechodzili kryzys.

Kontrowersyjny program " Ślub od pierwszego wejrzenia " już od 5. edycji bawi i wzrusza do łez miliony Polaków śledzących losy kolejnych bohaterów, którzy stają na ślubnym kobiercu z zupełnie nieznaną sobie osobą. W ostatnim, 5. sezonie poznaliśmy kolejne trzy pary, które za pomocą szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych powiedziały sobie "TAK" i to zupełnie w ciemno. Jedną z nich byli Iza i Kamil, którzy są ze sobą także po zakończeniu show. Niedługo zakochani będą świętować swoją pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji piękna fryzjerka i jej kochający motocykle mąż odwiedzili studio "Dzień Dobry Wakacje", by zdradzić sekret swojej szczęśliwej relacji. Okazuje się, że pomiędzy Izą i Kamilem nie zawsze było kolorowo, a para ma za sobą poważny kryzys.  Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o kryzysie i planach na przyszłość Piąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od pierwszego odcinka wzbudziła ogromne emocje. Widzowie  byli zbulwersowani wyborami ekspertów  i nie pozostawiając na nich suchej nitki grzmieli, że specjaliści popełnili ogromny błąd w doborze partnerskim. I choć dwóch par społeczny eksperyment TVN 7 rzeczywiście zakończył się fiaskiem, Laura zażądała rozwodu z Maćkiem , z kolei pomimo dobrych chęci Igi, Karol podjął decyzję o rozstaniu , to dla Izy i Kamila udział w programie okazał się być strzałem w dziesiątkę. Zakochani postanowili kontynuować swój związek z dala od kamer, a po emisji finału 5. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" małżonkowie coraz śmielej publikują w sieci wspólne zdjęcia i szczegóły swojej zażyłości. Niedawno Iza i Kamil pochwalili się uroczym zdjęcie z wesela , na którym widać, jak ich miłość pięknie rozkwita....

Iza i Kamil ze ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram/iziiij85
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil pochwalili się zdjęciem z wesela! Miłość kwitnie!
Na Instagramie Izy, w końcu pojawiło się pierwsze wspólne zdjęcie z Kamilem! Fotografia już zrobiła furorę wśród fanów.

Iza i Kamil z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" , to ulubieńcy widzów tej odsłony show. Tylko tej dwójce udało się pozostać w małżeństwie po programie i jak widać chociażby na najnowszym zdjęciu, które pojawiło się na Instagramie Izy, ich uczucie jest naprawdę wielkie, szczere i prawdziwe. Dziewczyna w końcu zdecydowała się zamieścić na swoim profilu oficjalną fotografię z mężem. Komplementom od fanów nie ma końca! Zobaczcie sami, jak pięknie razem wyglądają.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil planują już ślub kościelny?! Zdradzili swoje plany na przyszłość! "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza w końcu dodała zdjęcie z Kamilem! Iza i Kamil już niedługo będą świętować swoją pierwszą rocznicę ślubu. Jednak o tym, że są razem, dowiedzieliśmy się dopiero w maju , podczas finału 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Choć na początku fani nie dawali Izie i Kamilowi żadnych szans na stworzenie szczęśliwego małżeństwa , to jednak para szybko udowodniła, że jest dla siebie stworzona.  Po zakończeniu emisji eksperymentu fani liczyli na to, że Iza i Kamil od razu pochwalą się wspólnymi zdjęciami na Instagramie. Tak się jednak nie stało i na ten moment musieliśmy trochę poczekać. Najpierw na ten krok zdecydował się Kamil, który pochwalił się wspólną fotografią z ich ślubu. Po kilku tygodniach od tego wydarzenia, wspólne zdjęcie Izy i Kamila pojawiło się również na instagramowym profilu dziewczyny.  Weselnie ❤️ Dziękujemy za wspaniałą zabawę 😀 - napisała pod zdjęciem z Kamilem, Iza. Zobaczcie sami, jak pięknie razem wyglądają!          Wyświetl ten post na Instagramie....

Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podczas podróży poślubnej w Sopocie
Mat. prasowe
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wielka zmiana w życiu Kamila! Iza zdradza, na czym mu teraz zależy
Kamil Węgrzyn całkowicie zmienił swoje życie po programie. Zrobił to dla Izy? Udało mu się znaleźć nowe zajęcie?

Iza i Kamil są jedyną parą z piątej edycji " Ślubu od pierwszego wejrzenia ", która po zakończeniu emisji zadeklarowała, że nadal pozostaje małżeństwem. Okazuje się, że w ich wspólnym życiu zaszły kolejne zmiany. Jakiś czas temu Kamil poinformował w mediach społecznościowych, że rezygnuje ze swojej dotychczasowej pracy. Pod wpisem uczestnika pojawiło się mnóstwo komentarzy, że tym samym zdradza on, że planuje przeprowadzkę do Izy. Jaka jest prawda? Czym teraz zajmuje się Kamil? Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zrezygnował z pracy dla Izy!? Iza już w swojej wizytówce do programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" informowała, że prowadzi własny salon fryzjerski w Bytomiu. Po tym jak Iza i Kamil zdecydowali się pozostać małżeństwem musieli stworzyć związek na odległość, co nie jest łatwe. Niedawno uczestnik podjął dość odważną decyzję o rezygnacji z pracy, którą bardzo lubił, a w komentarzach zawrzało. Internauci sugerowali, że Kamil zrobił to dla Izy, aby móc się do niej przeprowadzić.  Do żony się przeprowadziłeś? ekstra super brawo  Coś się konczy ,coś się zaczyna nowego . Szykuje się wyprowadzka 😁❤️ Super to teraz obok Izy otworzysz swój biznes. Trzeba zawsze iść do przodu! Co prawda żadne z nich oficjalnie nie potwierdziło, że mieszkają razem, ale Iza zdradziła, że Kamil szuka pracy, którą będzie mógł wykonywać z każdego miejsca, a to niewinnie sugeruje, że sporo czasu spędza u swojej żony. A czym teraz będzie zajmował się Kamil Węgrzyn ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? To Iza zdradziła plany swojego męża i potwierdziła to, co on sam pisał na Instagramie, że zawsze marzył o własnym biznesie: Kamil poszukiwał wyzwania oraz pracy, która da mu możliwość pracy, gdzie chce...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak