Po głośnym rozstaniu Igi i Karola, uczestników 4. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia", mężczyzna znalazł ukojenie w ramionach innej bohaterki tej samej edycji, Laury, czym chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Z kolei była telewizyjna żona ciemnookiego przystojniaka na jakiś czas zniknęła z Instagrama, by teraz powrócić w wielkim stylu! Iga zmieniła image, a teraz pochwaliła się swoją nową miłością!

Reklama

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia" Karol i Laura są już po ślubie? "Chyba jest czego gratulować?"

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się swoją miłością

Choć dla wielu par udział w społecznym eksperymencie TVN - "Ślub od pierwszego wejrzenia" - okazał się strzałem w dziesiątkę, dla wielu uczestników zakończył się jednak fiaskiem. Tak też było w przypadku ostatniej, czwartej edycji programu. Podczas gdy Izie i Kamilowi udało się stworzyć szczęśliwy związek, pozostałe pary, czyli Laura i Maciej oraz Iga i Karol, podjęły decyzję o rozstaniu. Finałowy odcinek kontrowersyjnego show dostarczył widzom TVN 7 wiele emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Podczas gdy Iga i Maciek deklarowali poprawę i chęć pozostania w małżeństwie, ich współmałżonkowie kategorycznie zażądali rozwodu i nie wykazywali chęci kontynuowania znajomości z wybranymi dla nich przez ekspertów partnerami.

Teraz, gdy od tych wydarzeń minął już ponad rok, uczestnicy miłosnego hitu TVN 7 na nowo układają sobie życie. Wiemy już, że Laura i Karol tworzą szczęśliwy związek, a nawet ze sobą zamieszkali. Co więcej, w sieci nawet pojawiły się pogłoski, że ich byli partnerzy, Iga i Maciej też są parą. A wszystko przez wspólne zdjęcie dziewczyny i jej telewizyjnego kolegi.

Instagram

Choć zarówno Iga, jak i Maciej jednoznacznie nie potwierdzają, jak i nie zaprzeczają tym doniesieniom, charyzmatyczna uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zaskoczyła fanów swoim najnowszym wyznaniem. Iga Śmiechowicz za pośrednictwem InstaStories pokazała światu swoją miłość.

Zobacz także

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała swoją miłość

Iga Śmiechowicz to bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Już w programie Iga wykazała się stanowczością i pewnością siebie, przez co fani show nie szczędzili jej ostrych słów krytyki. Hejt nasilił się po finałowym odcinku matrymonialnego show, a Iga na jakiś czas zniknęła z Instagrama. Niedawno uczestniczka powróciła w wielkim stylu i z nowym wyglądem. Uczestniczka zrobiła sobie operację plastyczną uszu, a także zmieniła fryzurę.

Teraz Śmiechowicz po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. Za pośrednictwem InstaStories była bohaterka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała światu swoją miłość.

- Kocham cię - napisała na InstaStories Iga, prezentują puszystego, biało-rudego kotka.

Instagram @idzi_89

Trzeba przyznać, że była uczestniczka miłosnego show TVN 7 naprawdę ma poczucie humoru, szczególnie ze względu na fakt, że w mediach społecznościowych aż huczy od plotek na temat jej domniemanego związku z innym uczestnikiem programu.

Myślicie, że serce Igi naprawdę jest już zajęte, przez wyjątkowego mężczyznę, a może Iga zmyślnie podkręca atmosferę wokół swojej osoby?

Reklama

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama