Oni potrafią zaskoczyć. Iga i Maciej z poprzedniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wrzucili właśnie zdjęcia ze... wspólnego spotkania! Co łączy bohaterów show TVN 7? Czy w ten sposób chcieli pokazać, że nie mają problemów z tym, że ich byli małżonkowie z programu związali się ze sobą? Fani nie mają wątpliwości.

Reklama

Iga i Maciek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" imprezują razem!

W poprzedniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" doszło do niespodziewanej zamiany! Laura, która poślubiła w programie Macieja, a w finale zażądała rozwodu, związała się z Karolem. Ten z kolei w show był związany z Igą - rozstali się w jednak w nienajlepszej atmosferze. Dziś już wiadomo, że byłych małżonków nic ze sobą nie wiążę. Nie to co Igę z Maćkiem - dziś wiemy, że są ze sobą naprawdę blisko! Śmiechowicz pokazała zdjęcia z imprezy, na której pojawił się Książek.

Takiego mam dziś gościa - pochwaliła się Iga.

Instagram

Iga wraz z przyjaciółmi urządzili grilla, a Maciej oczywiście aktywnie pomagał koleżance z programu przy krojeniu warzyw. Czy to oznacza, że rzeczywiście mogli się do siebie zbliżyć? To dość mało prawdopodobne - już w czerwcu bowiem okazało się, że Maciek ze "Ślubu..." jest szczęśliwie zakochany, plotkowano również, że i Iga jest w nowym związku.

Instagram

Co na to fani show? Snują wnioski, że Iga i Maciej byliby... udaną parą:

Wspólny wróg jednoczy

Od razu mogli ich sparować. Pasują do siebie oaza spokoju i wulkan.

On ugodowy, ona wulkan. Iga będzie działać, a Maciej przytakiwać.

Reklama

Co Wy na to?

Zobacz także
Party.pl/mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama