Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Mat. prasowe
TV-Show

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła metamorfozę! Co się stało z jej blondem?

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już tak nie wygląda. Uczestniczka postawiła na fryzurę w stylu Małgorzaty Rozenek. Ładnie?

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była zdecydowanie jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci ostatniego sezonu programu. Eksperci dobrali uczestniczkę do pary ze spokojnym Karolem, a ich małżeństwo było prawdziwą mieszanką skrajnych emocji i uczuć. Ostatecznie ich związek nie przetrwał i tuż po zakończeniu programu nie utrzymywali już ze sobą kontaktu. Iga musiała zmierzyć się z niemałym hejtem ze strony widzów, ale ze wsparciem przyszli jej uczestnicy poprzednich edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Okazuje się, że bohaterów połączyła przyjaźń i właśnie spędzają razem weekend w Poznaniu. Na jednym ze wspólnych zdjęć pojawiła się właśnie Iga, zupełnie odmieniona! Jak Wam się podoba w nowym wydaniu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aga i Wojtek zostaną rodzicami. Pamiętacie historię ich miłości?

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nosi modne warkocze, podobne miała Małgorzata Rozenek

Na Instagramie Karola i Izy ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawiło się wspólne zdjęcie: "Ślubny poranek w wyjątkowym składzie" napisał Karol na fotografii, na której nie zabrakło Agnieszki i Wojtka, uśmiechniętej Asi Lazar czy Jacka Wojciechowskiego z pierwszej edycji programu. Pojawiła się także całkiem odmieniona Iga, która postanowiła zmienić swoją fryzurę!

Uczestniczka zdecydowała się na wakacyjny look i postawiła na grube warkocze w kolorze różowym. Taką fryzurę tworzy się za pomocą doczepów, które pozwalają stworzyć odpowiednią długość i objętość warkocza. Swego czasu nosiło się tak wiele gwiazd, w tym Małgorzata Rozenek, która wzbudziła taką stylizacją niemałe poruszenie wśród fanów.

A jak Waszym zdaniem w takiej fryzurze wygląda Iga?

Iga ze
kamil.wegrzyn/Instagram

Iga zdecydowała się na bardzo wakacyjny styl! Razem ze ślubną ekipą zwiedzała Poznań. Na tę okazję wybrała czarną, luźną krótką sukienkę, która stanowiła idealne tło dla różowych warkoczy i sprawiła, że były bardziej widoczne.  Trzeba przyznać, że uczestniczka wygląda w tych włosach zupełnie inaczej!

Iga ze
iziiij85/Instagram

Podobne warkoczyki nosiła Małgorzata Rozenek. Fani byli jednocześnie zachwyceni tą fryzurą, a jednocześnie krytykowali gwiazdę za zbytnią ekstrawagancję. Bez względu jednak na to, który z poglądów się przyjmie, trzeba przyznać, że takie uczesanie jest bardzo stylowe!

Małgorzata Rozenek w warkoczykach
m_rozenek/Instagram


Co się dzieje z Igą ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Iga na czas trwania programu wycofała się z mediów społecznościowych. Uczestniczka wywoływała ogromne emocje wśród widzów, a w czasie trwania emisji nawet sam Karol prosił, by fani nie krytykowali jego byłej małżonki. Iga przyznała, że udział w programie był dla niej bardzo ciężkim doświadczeniem, ale tego nie żałuje. W rozmowie z "Party.pl" przedstawiła swój punkt widzenia i wyjaśniła, że nie skreśliła swojego związku od razu z Karolem od razu:

Pierwszą rzeczą, na którą zwróciłam uwagę już po tygodniu, to była energia. Rzeczywiście zauważyłam, że my jesteśmy zupełnie inni energetycznie. Ja jednak lubię takie szaleństwo, lubię gdzieś tam żartować, być głośna-taka jestem. On jednak jest taki spokojniejszy, poważniejszy - mówiła. 

Iga przyznała, że nie ma kontaktu z byłym mężem, a swój udział w programie musiała przepracować i przemyśleć. Niedawno wróciła na swój Instagram, gdzie napisała:

Dzisiaj bez tej całej instagramowej hipokryzji, której pełno, mówię, że zaczynam być naprawdę szczęśliwa. I chcę, aby ten profil też taki był. Chcę tutaj być. Wartościowo. Bo wielu z Was mocno mnie zainspirowało. W kolejnych postach podzielę się fragmentami tego co jeszcze się tworzy. Ale to nie wszystko... :) Mam nadzieję, że RAZEM zrobimy coś naprawdę fajnego! 

Iga jest pełna nowej energii i zapału, z doświadczenia, jakim był udział w programie, wyciągnęła mnóstwo siły i mimo że nie znalazła w nim miłości, to jak widać, poznała nowych przyjaciół!

Iga ze
Mat. prasowe

Dlaczego związek Joanny i Adama się rozpadł?
Ślub od pierwszego wejrzenia
Newsy
Joanna i Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mieli ze sobą kontakt po finale? Jest komentarz! 
Joanna i Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mieli ze sobą kontakt po finale? Jest komentarz! 

Joanna i Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" widzieli się ze sobą po finale programu? Uczestniczka czwartej edycji hitu TVN7 w rozmowie z mediami zdradziła, co u niej słuchać i czy miała kontakt ze swoim byłym partnerem! Czy Joanna jest już gotowa na nowy związek? A może po tym, jak została potraktowana przez Adama nie chce teraz rozpoczynać relacji z nowym mężczyzną? Joasia odpowiedziała na te pytania! Joasia szczerze o swojej relacji z Adamem W wielkim finale czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" największe kontrowersje wywołał Adam. Mężczyzna w rozmowie z ekspertami przyznał, że chce rozstać się ze swoją żoną- Adam zapewnił jednak, że chce i będzie kontynuował znajomość z Joanną. Szybko okazało się, że tak się nie stało. - Moje życie nagle po prostu się zmieniło o 180 stopni. Dwa dni po wizycie w Urzędzie Stanu Cywilnego... Nie mogę mówić dlaczego. Zmieniło się bardzo, dlatego przez ten miesiąc nie miałem w ogóle kontaktu z Asią - przyznał Adam.  Fani programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" byli oburzeni zachowaniem Adama i ostro krytykowali go w sieci. Niestety, uczestnik czwartej edycji programu do tej pory nie zdradził, dlaczego w ten sposób potraktował Joannę. A czy Adam i Asia mieli w ogóle kontakt po finale "ŚOPW"? Nie widziałam i nie chcę widzieć Adama od ostatniego nagrania. I tyle w temacie- Joanna zdradziła w rozmowie z portalem plotek.pl. To jeszcze nie koniec! Joasia w rozmowie z plotek.pl zapewniła, że jest już gotowa na nowy związek! Oczywiście, że jestem gotowa. Przygoda z Adamem w żadnym wypadku nie wpłynęła na moje relacje z mężczyznami. Wręcz przeciwnie- zdradziła Joasia. A co słychać u Asi? Okazuje się, że uczestniczka czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przygotowuje się do runmageddonu,...

Paulina i Krzysztof ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Newsy
Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o przemianie Pauliny. Jeszcze rok temu było to nie do pomyślenia 
Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o przemianie Pauliny. Jeszcze rok temu było to nie do pomyślenia 

Krzysztof i Paulina nie mieli łatwego początku w programie " Ślub od pierwszego wejrzenia" . Widzowie początkowo nie dawali im żadnych szans... Co więcej oni sami sobie, nie dawali szans, więc jakie było zdziwienie wszystkich, kiedy w finałowym odcinku zadeklarowali, że chcą jednak pozostać w małżeństwie. Dziś podziewają się pierwszego wspólnego dziecka, a Paulina... jest zupełnie odmieniona! Na to, jeszcze niedawno Krzysztof nie mógł liczyć :)  Zobacz także:  Paulina i Krzysztof ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali nowe zdjęcia. Ciążowy brzuszek Pauliny jest już naprawdę duży! Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o przemianie Pauliny Krzysztof i Paulina wzięli udział w drugim sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Początkowo Paulina w ogóle nie była zainteresowana Krzysztofem jako partnerem i miała za złe ekspertom nietrafny dobór. Krzysztof początkowo starał się o względy kobiety ale w pewnym momencie również był gotów zrezygnować z programu. Małżeństwo kłóciło się o wszystko, nawet o... zbyt duże zakupy i bałagan, który Krzysztof robił przy gotowaniu!  Dziś tworzą szczęśliwą parę i oczekują na narodziny pierwszego wspólnego dziecka! Uczestnicy nie publikują zbyt wielu zdjęć w sieci ale w ostatnim czasie stali się zdecydowanie bardziej aktywni. Niedawno na profilu Krzysztofa pojawiły się nowe rodzinne zdjecia. Zakochani pozowali przy świeżo upieczonym pieczywie. Jedna z fanek zapytała czy to wypieki Pauliny na co Krzysztof odpowiedział:  Właśnie się w tej sytuacji zmieniło na wielki plus i moja żona Paulinka przekonała się do gotowania 😊😉❤️ Ciekawe jakimi zmianami jeszcze nas zaskoczą! Trzymamy za nich kciuki!  Zobacz także:  Paulina ze "Ślubu od pierwszego...

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał jak wygląda jego partnerka
Instagram
Newsy
Internauci nie poznali Adama ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! "To twój brzuch?!"
Internauci nie poznali Adama ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! "To twój brzuch?!"

Adam ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " zdecydowanie jest najmniej aktywny w sieci, ze wszystkich uczestników czwartej edycji. Jego zachowanie oraz wybory życiowe nie do końca spodobały się widzom programu. Adam właśnie opublikował nagranie, w którym pokazał, jak spędza czas, a internauci... ledwo go poznali! Zobaczcie, jak się zmienił.  Zobacz także:  Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" lada chwila rodzi! Krzysztof pochwalił się piękną sesją zdjęciową z ciężarną żoną Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest nie do poznania  Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno został ojcem. Z aktualną partnerką związał się tuż po zakończeniu eksperymentalnego miesiąca w programie. Joanna, jego programowa żona, już wówczas czuła, że Adam nie jest zainteresowany dalszą znajomością.  Adam spotkał się z dużym hejtem po udziale w programie. Początkowo zablokował swoje profile społecznościowe, jednak teraz sporadycznie informuje co się u niego dzieje. Na ostatnim nagraniu pokazał, jak spędza swój wolny czas. Internauci zwrócili jednak uwagę na jego sylwetkę. Uczestnik wygląda zupełnie inaczej niż, kiedy mogli oglądać go na antenie TVN7!    - To Twój brzuch Adaś???🙄😵 - Tak to jest zostać Tata 😉 Zobaczcie, jak dziś wygląda Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Faktycznie przybyło mu kilogramów?  Zobacz także:  Małgorzata Ohme poprowadzi nowy program w TVN 7 - "Kto odmówi pannie młodej?" Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał jak spędza czas. Internauci zwrócili uwagę na jego sylwetkę. Faktycznie się zmienił?          Wyświetl ten post na Instagramie....

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner