Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była zdecydowanie jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci ostatniego sezonu programu. Eksperci dobrali uczestniczkę do pary ze spokojnym Karolem, a ich małżeństwo było prawdziwą mieszanką skrajnych emocji i uczuć. Ostatecznie ich związek nie przetrwał i tuż po zakończeniu programu nie utrzymywali już ze sobą kontaktu. Iga musiała zmierzyć się z niemałym hejtem ze strony widzów, ale ze wsparciem przyszli jej uczestnicy poprzednich edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Okazuje się, że bohaterów połączyła przyjaźń i właśnie spędzają razem weekend w Poznaniu. Na jednym ze wspólnych zdjęć pojawiła się właśnie Iga, zupełnie odmieniona! Jak Wam się podoba w nowym wydaniu?

Reklama

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nosi modne warkocze, podobne miała Małgorzata Rozenek

Na Instagramie Karola i Izy ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawiło się wspólne zdjęcie: "Ślubny poranek w wyjątkowym składzie" napisał Karol na fotografii, na której nie zabrakło Agnieszki i Wojtka, uśmiechniętej Asi Lazar czy Jacka Wojciechowskiego z pierwszej edycji programu. Pojawiła się także całkiem odmieniona Iga, która postanowiła zmienić swoją fryzurę!

Uczestniczka zdecydowała się na wakacyjny look i postawiła na grube warkocze w kolorze różowym. Taką fryzurę tworzy się za pomocą doczepów, które pozwalają stworzyć odpowiednią długość i objętość warkocza. Swego czasu nosiło się tak wiele gwiazd, w tym Małgorzata Rozenek, która wzbudziła taką stylizacją niemałe poruszenie wśród fanów.

A jak Waszym zdaniem w takiej fryzurze wygląda Iga?

kamil.wegrzyn/Instagram

Iga zdecydowała się na bardzo wakacyjny styl! Razem ze ślubną ekipą zwiedzała Poznań. Na tę okazję wybrała czarną, luźną krótką sukienkę, która stanowiła idealne tło dla różowych warkoczy i sprawiła, że były bardziej widoczne. Trzeba przyznać, że uczestniczka wygląda w tych włosach zupełnie inaczej!

Zobacz także

iziiij85/Instagram

Podobne warkoczyki nosiła Małgorzata Rozenek. Fani byli jednocześnie zachwyceni tą fryzurą, a jednocześnie krytykowali gwiazdę za zbytnią ekstrawagancję. Bez względu jednak na to, który z poglądów się przyjmie, trzeba przyznać, że takie uczesanie jest bardzo stylowe!

m_rozenek/Instagram

Co się dzieje z Igą ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Iga na czas trwania programu wycofała się z mediów społecznościowych. Uczestniczka wywoływała ogromne emocje wśród widzów, a w czasie trwania emisji nawet sam Karol prosił, by fani nie krytykowali jego byłej małżonki. Iga przyznała, że udział w programie był dla niej bardzo ciężkim doświadczeniem, ale tego nie żałuje. W rozmowie z "Party.pl" przedstawiła swój punkt widzenia i wyjaśniła, że nie skreśliła swojego związku od razu z Karolem od razu:

Pierwszą rzeczą, na którą zwróciłam uwagę już po tygodniu, to była energia. Rzeczywiście zauważyłam, że my jesteśmy zupełnie inni energetycznie. Ja jednak lubię takie szaleństwo, lubię gdzieś tam żartować, być głośna-taka jestem. On jednak jest taki spokojniejszy, poważniejszy - mówiła.

Iga przyznała, że nie ma kontaktu z byłym mężem, a swój udział w programie musiała przepracować i przemyśleć. Niedawno wróciła na swój Instagram, gdzie napisała:

Dzisiaj bez tej całej instagramowej hipokryzji, której pełno, mówię, że zaczynam być naprawdę szczęśliwa. I chcę, aby ten profil też taki był. Chcę tutaj być. Wartościowo. Bo wielu z Was mocno mnie zainspirowało. W kolejnych postach podzielę się fragmentami tego co jeszcze się tworzy. Ale to nie wszystko... :) Mam nadzieję, że RAZEM zrobimy coś naprawdę fajnego!

Reklama

Iga jest pełna nowej energii i zapału, z doświadczenia, jakim był udział w programie, wyciągnęła mnóstwo siły i mimo że nie znalazła w nim miłości, to jak widać, poznała nowych przyjaciół!

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama