Związek Karola i Laury, uczestników piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest z pewnością najbardziej zaskakującym wydarzeniem. Wszystko przez to, że para w czasie programu nie była ze sobą sparowana, a ich małżeństwa zaaranżowane przez ekspertów skończyły się rozwodem. Para zdradziła, że poznała się tuż po emisji programu i wspaniale im się od tego czasu układa. Oboje przyznają, że połączyła ich prawdziwa miłość i mają na życie mnóstwo wspólnych planów. Czy to możliwe, że zaledwie po pół roku znajomości, Karol i Laura są już po ślubie? Fani są tego pewni, a nawet składają już uczestnikom gratulacje!

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol i Laura wzięli ślub? Uczestnik odpowiada!

Karol i Laura od początku swojej znajomości bardzo ukrywali się przed widzami. Ich związek wyszedł na jaw tak naprawdę przez czujne oko fanów, którzy po drobnych szczegółach zaczęli rozpoznawać, że tych dwoje łączy coś więcej. Para wkrótce potem potwierdziła swój związek i nieśmiało zaczęła pokazywać się razem. W ten właśnie sposób, poprzez relację na Instagramie fani dowiedzieli się, że Karol oświadczył się Laurze, a wywiad, którego para udzieliła w studiu "Dzień dobry TVN" potwierdził tylko, że Karol i Laura mają wobec siebie bardzo poważne plany.

Zamykam pewien rozdział w życiu, zmieniam pracę, zmieniam mieszkanie, zmieniam miasto - mówił zdecydowanie zachwycony Karol.

Wygląda więc na to, że para właśnie rozpoczęła nowy, wspólny rozdział w życiu. Oboje są bardzo pewni swojej miłości, dlatego w ich relacji wszystko przebiega ekspresowo. Czy to możliwe, że para zaledwie półtora miesiąca po oświadczynach wzięła ślub? Fani mają jasny dowód, jakim jest ślubna obrączka na dłoni Karola!

Na najnowszym nagraniu, podczas którego Karol losował zwycięzców zorganizowanego przez siebie konkursu widać ewidentnie złotą obrączkę na serdecznym palcu jego prawej dłoni! Zestresowany nagraniem Karol wciąż się nią bawi, jeszcze bardziej w ten sposób ją eksponując. Fani natychmiast zauważyli ten szczegół i zaczęli wypytywać uczestnika, a nawet już gratulować!

Aaaaa obrączka to juuuż!???????

No proszę obrączka na palcu. Chyba jest czego gratulować? ???????????? - wypytują fani.

Karol nie pozostawił swoich fanów bez odpowiedzi i wyjaśnił skąd na jego palcu złota obrączka:

Zobacz także

Obrączka jest na chwilę obecną symbolem naszego nowego rozdziału, wspólnego rozdziału ???? - wyjaśnił nieco tajemniczo Karol.

Wygląda na to, że obrączka Karola to tylko symbol ale fani mieli prawo podejrzewać, że para wzięła ślub. W końcu to nie była by ich pierwsza tajemnica. Mimo że ostatnio Karol i Laura chętnie pokazują się razem i mówią o swojej miłości, to wciąż mnóstwo szczegółów owiewają tajemnicą.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol ma pierwsze wątpliwości?! "Ile ta miłość wytrzyma?"

Karol zorganizował loterię, w której nagrodą była wspólna kolacja zwycięzcy z nim i Laurą. Podczas losowania uczestnik bardzo eksponował obrączkę, która nie mogła przejść niezauważona przez fanów. Co miał na myśli bohater "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mówiąc, że jest to symbol nowego rozdziału "na chwilę obecną"?

karol.maciesz/Instagram

Karol i Laura nie lubią chwalić się swoją miłością. Fani więc żywo reagują na każde wspólne zdjęcie pary, czy komentarze na temat ich związku. Wiadomo, że parę łączy coś naprawdę niezwykłego. Podczas wywiadu w "Dzień dobry TVN" powiedzieli, że gdy tylko zobaczyli pierwsze odcinki emisji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wiedzieli, że powinni zostać sparowani od samego początku!

Mat. prasowe
Reklama

Fani od początku wiedzieli, że małżeństwa, które stworzyli eksperci, nie przetrwają. Karol i Iga stworzyli najbardziej kontrowersyjną parę wszystkich edycji, zaś Laura i Maciej kompletnie nie umieli odnaleźć wspólnego języka, a między nimi po prostu zabrakło miłości. Jedyna para, która przetrwała to Iza i Kamil, których miłość wciąż kwitnie.

Screen/Player.pl
Reklama
Reklama
Reklama