W przypadku tej dwójki eksperci "Ślubu od pierwszego wejrzenia" okazali się nieomylni. Choć na początku nie wszyscy wierzyli w to, że pomiędzy Kamilem i Izą nawiążę się prawdziwe uczucie, uczestnicy miłosnego eksperymentu szybko udowodnili, że są sobie pisani. Co więcej, Kamil i Iza - jako jedyne małżeństwo z piątej edycji kontrowersyjnego show - nie zdecydowali się na rozwód, a ich uczucie kwitnie również poza kamerami, na co właśnie mamy najlepsze dowody. Nagranie, które opublikował zakochany mężczyzna dosłownie chwyciło nas za serca!

Reklama

Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał romantyczny filmik z Izą

"Ślub od pierwszego wejrzenia" zapewnił im rozpoznawalność, spore grono fanów, ale przede wszystkim pomógł odnaleźć prawdziwą miłość. Niestety nawet ulubieńcy widzów musieli zmierzyć się z ciemnymi stronami sławy i Kamil i Iza znaleźli się w ogni krytyki internautów. Zakochani udowodnili jednak, że razem są w stanie poradzić sobie ze wszystkim i jak widać nic nie jest w stanie ich unieszczęśliwić. Małżeństwo, które poznało się dzięki kontrowersyjnemu programowi TVN 7 jest nierozłączne, a fani z rumieńcami na twarzy śledzą ich kolejne, wspólne kroki. Kiedy Kamil i Iza pokazali namiętne zdjęcia, internauci nie mogli powstrzymać się od zachwytów, a czujnym obserwatorom nie umknęła metamorfoza Izy. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła kilkanaście kilogramów i co więcej wcale na tym nie poprzestaje - ma zamiar jeszcze stracić na wadze i jak sama przyznała, między innymi zrobiła to bo chciała "bardziej podobać się mężowi". Dziś Iza promienieje, a Kamil? Cóż, chyba dawno nie był tak szczęśliwy. Zakochani są nierozłączni, a mężczyzna właśnie pochwalił się romantycznym filmikiem ze swoją żoną. Kamil nie może oderwać od niej rąk!

Kamil i Iza wybrali się na wycieczkę i jak się okazuje, nawet podczas jazdy samochodem ta dwójka czule trzyma się za ręce! Nagranie, które na swoim InstaStory opublikował uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" całkowicie chwyciło nas za serce! Czy to nie jest słodkie? Musimy przyznać, że taki widok to coś pięknego.

@kamil.wegrzyn, Instagram

Zobacz także: „Ślub od pierwszego wejrzenia”: Karol chwali się nowym zdjęciem Laury! Ale bajka

Kamil nie ukrywa, że przy Izie jest bardzo szczęśliwy - i z wzajemnością! Wyobrażacie sobie, co by było, gdyby ta dwójka nie zgłosiła się do miłosnego eksperymentu? Za pewne Kamil i Iza nawet nie chcą o tym myśleć. Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byli sobie pisani!

Zobacz także
@kamil.wegrzyn, Instagram
Reklama

Co więcej, dzięki kontrowersyjnemu programowi para odnalazła nie tylko miłość, ale i przyjaźń. Małżeństwo ma bardzo dobry kontakt z Igą, która również wzięła udział w 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", a także świetnie dogaduje się z parami i uczestnikami poprzednich odsłon miłosnego eksperymentu.

Reklama
Reklama
Reklama