Iga Śmiechowicz to jedna z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak wiadomo, jej małżeństwo z Karolem od początku nie należało do udanych i zakończyło się rozwodem. Co ciekawe, Karol szybko znalazł nową miłość i to u boku Laury, która również wystąpiła w 5. edycji eksperymentu. Z kolei Iga nie zamierzała od razu zaczynać nowego związku.

Reklama

Jednak ostatnio na jej instagramowym profilu możemy zobaczyć zdjęcia z pewnym przystojniakiem, który również wystąpił w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"! Właśnie na jej InstaStories pojawiło się ich wspólne zdjęcie, a także czułe słowa od Igi. Czy coś jest na rzeczy? Zobaczcie sami!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga zdradziła nam, czy ma żal do ekspertów! "Usłyszałam dużo przykrych słów"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga ma nowego chłopaka?

Piąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dostarczyła widzom wielu emocji - w szczególności związek Igi i Karola. Wielu fanów od początku uważało, że ta dwójka kompletnie do siebie nie pasuje. Jak się okazało, ich przypuszczenia okazały się słuszne. Po wielu kryzysowych sytuacjach, małżeństwo Igi i Karola zakończyło się rozwodem. Byli partnerzy niestety rozstali się w niezbyt dobrych relacjach i nie utrzymują ze sobą kontaktów.

Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga nagrywała rozmowy z Karolem? Odniosła się do zarzutów!

Zobacz także

Jak się okazało, Karol zbyt długo nie był singlem, bo związał się z Laurą, która również wystąpiła w "Ślubie od pierwszego wejrzenia", a jej związek z dopasowanym do niej Maćkiem, także okazał się klapą. Dziś Laura i Karol planują wspólną przyszłość i nie wyobrażają sobie życia bez siebie! A co z Igą? Jeszcze jakiś czas temu deklarowała, że na razie dobrze się czuje jako singielka. Ale czyżby teraz coś się zmieniło?

Mat. prasowe

Właśnie na InstaStories Igi pojawiło się zdjęcie z pewnym przystojniakiem! To Jacek Wojciechowski, którego widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na pewno doskonale pamiętają. Jego małżeństwo również zakończyło się rozwodem - czyżby wspólne doświadczenia zbliżyły do siebie Igę i Jacka? Wygląda na to, że tak, bo ostatnio spędzają ze sobą dużo czasu! Na razie jednak wszystko wskazuje na to, że Iga i Jacek jedynie się przyjaźnią. Uczestniczka 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" właśnie złożyła mu życzenia urodzinowe:

Wszystkiego najlepszego dla najlepszego poznańskiego gospodarza! :) Żeby siłownie były zawsze otwarte! :) Żeby pomysłów na pyszne żarełko nie brakowało! I miłości - napisała Iga.

Instagram/Iga Śmiechowicz

A Wy, co o tym myślicie? Iga i Jacek pasowaliby do siebie? My oczywiście trzymamy mocno kciuki zarówno za Igę, jak i za Jacka, którzy ostatnimi czasy widują się dość często. Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" stworzyli zgraną paczkę przyjaciół, którzy mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji!

Zaproś swoich przyjaciół do swojego ogrodu, który urządzisz za niewielkie pieniądze, wykorzystując nasz kod rabatowy Ikea!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama