Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w sukni ślubnej
Mat. prasowe
TV-Show

Iga Śmiechowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zrobiła operację plastyczną! Pokazała efekty i zdradziła ile za nią zapłaciła

Iga Śmiechowicz z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" przyznała się swoim fanom, że ma za sobą operację plastyczną! Iga narzekała na odstające uszy, dlatego postanowiła je zoperować.

Iga Śmiechowicz z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" przyznała się swoim fanom, że ma za sobą operację plastyczną! Iga narzekała na odstające uszy, dlatego postanowiła je zoperować. Wielu internautów od jakiegoś czasu pytało ją o operację, dlatego Iga w końcu postanowiła zabrać głos.

Dużo osób pyta o moją korektę uszu. Nie czuję się na siłach gadać, ale szybko, zwięźle i na temat, jak przepis na dobre ciasto - napisała Iga na Instastory.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Internauci zachwyceni po pierwszym odcinku: "Piękne, mądre kobiety, które wiedzą czego chcą w życiu. To będzie inna edycja!"

"Rolnik szuka żony". Stanisław żałuje udziału w programie? "Będzie co wnukom opowiadać"

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zoperowała uszy. Ile ją to kosztowało?

Iga Śmiechowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła również, ile kosztowała ją taka operacja:

Koszt: 4 tys. zł. Czy boli? Chwilę po zabiegu tak, ale lekarz przepisuje tabletki. Mnie później nie bolało, aczkolwiek podobno do tygodnia może poboleć. Opaska przez miesiąc non stop (może być ozdobna, bandana itp, więc nie będziecie mumią). Ja normalnie spałam na boku bez problemu. Po miesiącu przez kilka miesięcy opaska tylko na noc. Jeszcze przez parę miesięcy uszy mogą mocno reagować na zimno, być lekko odrętwiałe - napisała Iga.

Czy Iga żałuje operacji? Okazuje się, że nie! Uważa, że była to jedna z najlepszych decyzji w jej życiu.

Zobacz także: Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podstępem podpytali Igę o Karola. Pierwszy raz nawiązała do męża!

Iga zabrała głos na Instastory ws. operacji plastycznej uszu.

Iga Śmiechowicz ze

Iga Śmiechowicz nie żałuje tej operacji.

Iga ze
Instagram

Ślub od pierwszego wejrzenia. Iga zmieniła fryzurę! Pokazała się w grzywce
@iga_smiechowicz89, Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga znowu zmieniła fryzurę. Zdecydowała się na grzywkę!
Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała efekty swojej kolejnej metamorfozy! Pożegnała warkoczyki i zrobiła grzywkę. Lepiej?

Iga Śmiechowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znowu zaskoczyła swoich fanów! Uczestniczka piątej edycji eksperymentu ostatnio jest znacznie bardziej aktywna w swoich mediach społecznościowych i właśnie pochwaliła się fanom kolejną metamorfozą. Dziewczyna, która jeszcze niedawno nosiła kolorowe, wakacyjne warkocze znowu zmieniła fryzurę i tym razem postawiła na grzywkę! Jak teraz wygląda? Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w nowej fryzurze Iga Śmiechowicz była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i jedną z tych osób, w przypadku których miłosny eksperyment zakończył się niepowodzeniem. Dziś jednak może pochwalić się sporym gronem fanów, którzy z zapartym tchem śledzą jej życie po programie, a jak się okazuje nie brakuje w nim rewolucji.  Po tym, jak związek Karola i Laury wyszedł na jaw, niektórzy zaczęli podejrzewać, że Iga jest z innym uczestnikiem show , jednak tym razem domniemania internautów nie okazały się prawdą, a po udziale w programie dziewczyna zdecydowanie chroni swojej prywatności. Co więcej, Iga ma świetny kontakt z bohaterami "Ślubu od pierwszego wejrzenia", w tym z Izą, a w życiu dziewczyny naprawdę sporo się dzieje. Jakiś czas temu Iga przeszła operację uszu, a także zaskakującą metamorfozę. Pod koniec lipca dziewczyna postanowiła zaszaleć i pokazała się w jednej z najmodniejszych, letnich fryzur - kolorowych, różowych warkoczach, które wywarły na fanach uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ogromne wrażenie. Teraz, po kilku miesiąc, Iga znowu odwiedziła fryzjera! Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga gorzko o udziale w programie. "Panną młodą byłam raz i..." Jak się okazuje, Iga...

Uśmiechnięta Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w różowej kreacji
Party.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga pokazała swoją miłość: "kocham cię"
Iga z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzieliła się z fanami swoim sekretem. Okazuje się, że nie wraca po pracy do pustego domu i ma się do kogo przytulić.

Po głośnym rozstaniu Igi i Karola, uczestników 4. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia", mężczyzna znalazł ukojenie w ramionach innej bohaterki tej samej edycji, Laury, czym chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Z kolei była telewizyjna żona ciemnookiego przystojniaka na jakiś czas zniknęła z Instagrama, by teraz powrócić w wielkim stylu! Iga zmieniła image, a teraz pochwaliła się swoją nową miłością!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia" Karol i Laura są już po ślubie? "Chyba jest czego gratulować?" Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się swoją miłością Choć dla wielu par udział w społecznym eksperymencie TVN - "Ślub od pierwszego wejrzenia" - okazał się strzałem w dziesiątkę, dla wielu uczestników zakończył się jednak fiaskiem. Tak też było w przypadku ostatniej, czwartej edycji programu. Podczas gdy Izie i Kamilowi udało się stworzyć szczęśliwy związek , pozostałe pary, czyli Laura i Maciej oraz Iga i Karol, podjęły decyzję o rozstaniu. Finałowy odcinek kontrowersyjnego show dostarczył widzom TVN 7 wiele emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Podczas gdy Iga i Maciek deklarowali poprawę i chęć pozostania w małżeństwie, ich współmałżonkowie kategorycznie zażądali rozwodu i nie wykazywali chęci kontynuowania znajomości z wybranymi dla nich przez ekspertów partnerami. Teraz, gdy od tych wydarzeń minął już ponad rok, uczestnicy miłosnego hitu TVN 7 na nowo układają sobie życie. Wiemy już, że Laura i Karol tworzą szczęśliwy związek , a nawet ze sobą zamieszkali. Co więcej, w sieci nawet pojawiły się pogłoski, że ich byli partnerzy, Iga i Maciej też są parą . A wszystko przez wspólne zdjęcie dziewczyny i jej telewizyjnego kolegi.  Choć zarówno Iga, jak i Maciej...

Ślub od pierwszego wejrzenia. Iga gorzko o udziale w programie: Panną młodą byłam raz i...
Fragment programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga gorzko o udziale w programie. "Panną młodą byłam raz i..."
Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz kolejny zaskoczyła fanów wpisem. Po raz pierwszy zdecydowała się na takie wyznanie.

Dla Igi Śmiechowicz udział w miłosnym eksperymencie zakończył się niepowodzeniem. Uczestniczka piątek edycji "Ślubu do pierwszego wejrzenia" została dobrana w parę z Karolem, jednak w finałowym odcinku show mężczyzna podjął decyzję o rozwodzie. Małżeństwo tej dwójki było jednym z najbardziej kontrowersyjnych, a kiedy emisja programu dobiegła końca, dziewczyna nie kryła ulgi. Teraz Iga postanowiła wrócić do wspomnień z dnia, w którym miała powiedzieć "TAK" zupełnie obcemu jej mężczyźnie.  Dziś zasypiam szczęśliwa. Mam nadzieję, że wy też - napisała. Po raz pierwszy zdecydowała się na takie wyznanie. Iga Śmiechowicz szczerze o dniu ślubu w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" Kontrowersyjny program "Ślub od pierwszego wejrzenia" , w którym uczestnicy oddają swój los w ręce ekspertów i pobierają się z zupełnie obcą im osobą, okazał się prawdziwym hitem i już teraz możemy oglądać jego szóstą edycje. Niektórzy - jak Agnieszka i Wojtek, którzy dziś spodziewają się przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka - dzięki miłosnemu eksperymentowi odnaleźli swoją prawdziwą miłość, inni, jak Iza i Kamil, przekonali się, że nie każde uczucie jest w stanie przetrwać próbę czasu, a jeszcze inni, mimo starań, rozeszli się wraz z końcem programu. Jedną z uczestniczek "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która nie odnalazła w programie swojej drugiej połówki, jest Iga Śmiechowicz. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga wbija szpilę Karolowi?! Pochwaliła się swoim szczęściem Dziewczyna, która w piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" budziła sporo kontrowersji i emocji - nie zawsze tych pozytywnych, dziś może pochwalić się sporym gronem fanów,...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner