Iga Śmiechowicz z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" przyznała się swoim fanom, że ma za sobą operację plastyczną! Iga narzekała na odstające uszy, dlatego postanowiła je zoperować. Wielu internautów od jakiegoś czasu pytało ją o operację, dlatego Iga w końcu postanowiła zabrać głos.

Reklama

Dużo osób pyta o moją korektę uszu. Nie czuję się na siłach gadać, ale szybko, zwięźle i na temat, jak przepis na dobre ciasto - napisała Iga na Instastory.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Internauci zachwyceni po pierwszym odcinku: "Piękne, mądre kobiety, które wiedzą czego chcą w życiu. To będzie inna edycja!"

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zoperowała uszy. Ile ją to kosztowało?

Iga Śmiechowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła również, ile kosztowała ją taka operacja:

Koszt: 4 tys. zł. Czy boli? Chwilę po zabiegu tak, ale lekarz przepisuje tabletki. Mnie później nie bolało, aczkolwiek podobno do tygodnia może poboleć. Opaska przez miesiąc non stop (może być ozdobna, bandana itp, więc nie będziecie mumią). Ja normalnie spałam na boku bez problemu. Po miesiącu przez kilka miesięcy opaska tylko na noc. Jeszcze przez parę miesięcy uszy mogą mocno reagować na zimno, być lekko odrętwiałe - napisała Iga.

Czy Iga żałuje operacji? Okazuje się, że nie! Uważa, że była to jedna z najlepszych decyzji w jej życiu.

Zobacz także: Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podstępem podpytali Igę o Karola. Pierwszy raz nawiązała do męża!

Zobacz także

Iga zabrała głos na Instastory ws. operacji plastycznej uszu.

Reklama

Iga Śmiechowicz nie żałuje tej operacji.

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama