Związek Laury i Karola ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to największe zaskoczenie 5. edycji ślubnego show. Zakochani początkowo nie dzielili się swoim uczuciem w mediach społecznościowych. Teraz, kilka tygodni po tym, gdy wszystko wyszło na jaw, coraz śmielej dzielą się wspólnymi fotkami. Fani nie mogą się na nich napatrzeć:

Reklama

Super was razem widzieć ????????#dopasowni

Zobaczcie nowe romantyczne zdjęcie Laury i Karola!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": ogromne zmiany w programie! Co z 6. sezonem hitowego show?!

"Ślub od pierwszego zdjęcia": Romantyczne zdjęcie Karola i Laury

Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o dziwo nie poznali się w programie. Takiego scenariusza nikt nawet nie przypuszczał. Oboje zgłosili się do piątej edycji, aby wziąć udział w ślubnym eksperymencie. W przypadku obojga nie było jednak happy endu, ale... To właśnie dzięki temu samemu programowi dziś są razem. Karol i Laura poznali się w marcu tego roku, w czasie emisji programu. Początkowo swoją miłość zachowywali z dala od medialnego szumu. Jednak, gdy ich pierwsze wspólne zdjęcie pojawiło się w sieci, przestali się już ukrywać.

Karol nagrał specjalne Instastory, gdzie po raz pierwszy oficjalnie wypowiedział się na temat miłości do Laury i przyznał, że planują wspólną przyszłość. Zapowiedział również, że nie chcą zbyt wieloma rzeczami dzielić się z internautami, jednak to nie oznacza, że w sieci nie znajdą się ich wspólne zdjecia. I jak obiecali tak dotrzymują słowa. Właśnie na profilu Laury pojawiła się romantyczna fotka z Karolem. Zakochani spędzali czas na festiwalu w Sopocie. Wśród zdjęć z amfiteatru pojawiło się również jedno, gdzie Laura opiera głowę na ramieniu Karola. Do zdjęć dołączyła również opis, który jest fragmentem piosenki Krzysztofa Zalewskiego pt. "Annuszka"

Zobacz także

"Było pierwsze lato
Było wszystko nowe
Był czas
Były lepsze noce
No i każdy moment
Był nasz..." ????#sopotfestival2021 #operaleśna #krzysztofzalewski #uwielbiam ???????? #wspomnieniazwakacji #byłopięknie #zwiedzanko #podróżemałeiduże ????

Ten fragment idealnie opisuje również wspólną historię Karola i Laury.

Instagram @lori.label.love

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna Lazar jest w ciąży! "Nasze dzieciątko"

Cudownie widzieć ich takich szczęśliwych:

- Piękna parka ❤️
- Każdy teraz to pisze ale???? ja od początku byłam zdziwiona że was nie połączyli. Super że sami się - odnaleźliście ????Dużo miłości❤
- Jak miło spojrzeć na zakochanych ❤️❤️❤️❤️
- Piękni ???????????????? - komplementują fani

Mat. prasowe, Instagram @karol.maciesz
Reklama

Laura i Karol nie pokazują w sieci zbyt wielu wspólnych zdjęć, chociaż można ich dostrzec na ich wzajemnych relacjach na Instagramie. Zakochani nie kryją się już ze swoim związkiem, ale nie chcą bezpośrednio epatować swoją relacją. Fani to doceniają i tym bardziej cieszą się każdym ich wspólnym zdjęciem, którym jednak decydują się podzielić.

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama