Karol i Iga "Slub od pierwszego wejrzenia"
Mat. prasowe
TV-Show

Widzowie znaleźli dowód, że Iga i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzięli rozwód! Jest komentarz uczestniczki

Wybory ekspertów ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudziły wśród widzów liczne kontrowersje. Fani programu właśnie znaleźli dowód, na rozpad jednej z par. Iga i Karol faktycznie wzięli rozwód?

Piąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudziła w widzach skrajne emocje. Jak się okazuje, fani miłosnego eksperymentu nie do końca zgadzają się ze zdaniem ekspertów i uważają, że nie wszystkie pary zostały ze sobą dobrze dobrane. Szczególnie krytycznie nastawieni są do Igi i Karola, którym już wróżą rozwód, i choć program wciąż trwa, internauci już doszukują się pierwszych sygnałów, które potwierdzą ich domysły. Mimo, że Karol starał się uspokoić internautów, ci nie dają za wygraną. Czy faktycznie mają rację? Ten dowód daje naprawdę sporo do myślenia. 

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przed ślubem mogą powiedzieć "nie"? Oliwia i Łukasz zdradzili nam kulisy show! 

Karol i Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzięli rozwód?

Kiedy Karol i Iga spotkali się tuż przed ślubnym kobiercem, widzowie nie wróżyli im sukcesu. Ich zdaniem uczestniczka miłosnego eksperymentu zdecydowanie bardziej pasuje do Kamila, natomiast jej wybranek do Izy. W sieci pojawiły się pierwsze negatywne komentarze, a nowożeńcy wzbudzili ogromne kontrowersje. Choć dopiero po wspólnym miesiącu będziemy mogli przekonać się, czy ta relacja przetrwała próbę czasu, fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już teraz nie mają żadnych wątpliwości, że u tej dwójki szykuje się rozwód. Widzowie zaczęli zasypywać Igę pytaniami w mediach społecznościowych, a ta w końcu odpowiedziała.

Dostaję pytania, dlaczego nie wstawiam zdjęć ze ślubu... Bo chcę się od tego odciąć chociaż tutaj. Zrobiłam błąd, wpuszczając na mój profil wszystkich. Dzisiaj moje konto jest w pełni prywatne i staram się weryfikować ludzi, których akceptuję. Pewnie i tak mi się to nie uda w pełni. Od zawsze byłam aktywna w social mediach, bo mam wielu przyjaciół za granicą, ale też dlatego, że bardzo to lubiłam i lubiłam dzielić się radością i światem, w którym żyłam. I w sferze prywatnej dalej to będę robiła. Pewnie emocje mnie jeszcze poniosą i coś się na temat programu pojawi, ale najpewniej po prostu relacja. Do programu poszłam znaleźć szczęście, miałam w pełni dobre intencje, jarałam się eksperymentem i tym, że może zmienię swoje życie. Czy tak się stało, okaże się za sześć odcinków. Nie będę dementować i tłumaczyć kłamstw, które się wszędzie pojawiają. Mam dosyć. Niedługo w moim życiu zatrzęsie się ziemia, więc skupiam wszystkie pozytywne myśli! - napisała w jednym z postów.

Tuż po poruszającym wpisie Iga zdecydowała się zastrzec swoje konto na Instagramie, a jej profil przestał być publiczny. Nie sprawiło to jednak, że temat ucichł, a wręcz przeciwnie. Zaciekawieni internauci zaczęli kopać jeszcze głębiej i wtedy okazało się, że Iga i Karol przestali obserwować się na Instagramie! Choć niektórym może wydawać się to zupełnie błahe, w dzisiejszych czasach świadczy naprawdę wiele. Czy fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" właśnie znaleźli dowód na to, że małżeństwo tej dwójki faktycznie się rozpadło? Tego dowiemy się dopiero podczas ostatniego odcinku miłosnego eksperymentu. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga zachwycona mężem! Karol jednak nie podziela entuzjazmu żoną: "Mi się bardziej podobają brunetki"

Ta para od początku wzbudzała skraje emocje. Czy eksperci faktycznie się pomylili, a Karol i Iga zdecydują się na rozwód?

Karol i Iga
Mat. prasowe

Okazało się, że ta dwójka przestała obserwować się wzajemnie na Instagramie! Co więcej wszystko wskazuje na to, że obydwoje mają dość szumu wokół ich związku, ponieważ ich konta przestały być publiczne. Myślicie, że to coś znaczy?

 

Zobacz także
Eksperci "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Ekspertka programu o dobrze par! "Wykonaliśmy kawał dobrej roboty". Dlaczego nie połączyli Izy z Karolem?

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w sukni ślubnej

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podsumowała ślub z Kamilem. Wsparła ją Joanna Lazar 

 

Piotr Mosak, Magdalena Chorzewska skrytykowani przez widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Kamil Piklikiewicz/East News
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Internauci miażdżą ekspertów: "Losowo by lepiej pary dobrano" 
Pary z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od początku budziły kontrowersje. Po tym, jak Karol potwierdził związek z Laurą, ekspertom ponownie się oberwało.

Piąta edycja " Ślubu od pierwszego wejrzenia " od samego początku budziła w widzach ogromne kontrowersje. Fani miłosnego eksperymentu, już z pierwszymi odcinkami krytykowali wybory ekspertów i uważali, że pary powinny zostać ze sobą inaczej dobrane. Ci jednak nie przyznawali się do błędu i uważali, że jeżeli bohaterzy dadzą z siebie odpowiedni dużo, wciąż będą mogli mieć szansę na szczęśliwe zakończenie. Cóż, ostatecznie happy endu doczekali się jedynie Iza i Kamil, natomiast Karol i Iga oraz Maciej i Lara podjeli decyzje o rozwodzie. Wygląda jednak na to, że po zakończeniu hitowego programu TVN 7 doszło do sporych roszad. Od pewnego czasu internauci podejrzewali, że drogi dwójki uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zeszły się i łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Spostrzegawczy fani ponownie okazali się nieomylni i choć cieszą się ze szczęścia Karola i Laury, na ekspertach programu nie zostawili suchej nitki.  Karol i Laura są w związku! Fani kpią z ekspertów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Spekulacje na temat związku Karola i Laury ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" narastały od kilku tygodniu. On w programie związany był z Igą, a ich relacje nie raz budziły w widzach spore kontrowersje i skraje emocje. Ona za to na ślubnym kobiercu stanęła z Maciejem - i choć fani z początku dawali im szanse, szybko okazało się, że z tego małżeństwa nic nie będzie. Po finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" internauci zaczęli łączyć fakty i wcielili się w detektywów - co jak widać wyszło im świetnie. Widzowie miłosnego eksperymentu pierwsze poszlaki znaleźli w mediach społecznościowych uczestników, następnie Laura i Karol zostali przyłapani idąc za rękę w centrum handlowym, a ich wspólne zdjęcie trafiło do sieci - ten dowód był...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga dodała zaskakujący wpis. Karol powinien się obawiać?!
Party.pl/mat. prasowe
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga dodała zaskakujący wpis. Karol powinien się obawiać?!
Iga Śmiechowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powie całą prawdę o Karolu?! Relacja uczestniczki mówi sama za siebie: "Już niewiele dzieli mnie od zakończenia".

Piąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyniosła widzom ogromne emocje, a jedną z uczestniczek, która najlepiej zapadła widzom w pamięci jest Iga. W miłosnym eksperymencie - ku zaskoczeniu fanów - eksperci postanowili zeswatać ją z Karolem. Dziś już wszyscy wiemy jak skończyła się ta historia. Oglądając kontrowersyjne show byliśmy świadkami ciągłych nieporozumień, do których dochodziło pomiędzy tą dwójką, a także naprawdę mocnych słów. Ostatecznie małżeństwo - a właściwie Karol - zdecydowało się na rozwód, a uczestnik stwierdził, że Iga bardzo go zraniła. Cóż, każdy kij ma dwa końce. Czyżby dziewczyna zebrała się na odwagę i postanowiła rozplątać język? Na jej relacji na Instagramie pojawił się zaskakujący wpis. Karol powinien się obawiać? Fani już zacierają ręce z ciekawości!  Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powie całą prawdę o Karolu? Zdaniem fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia", w piątym sezonie miłosnego eksperymentu eksperci zdecydowanie się nie popisali, bo kiedy program dobiegł końca, tylko Iza i Kamil postanowili pozostać w małżeństwie. Ciężko jednak zapomnieć o perypetiach Igi i Karola, którzy wzbudzali naprawdę spore kontrowersje i ostatecznie postanowili się rozstać. Niedługo później okazało się, że uczestnik programu znalazł ukojenie w ramionach dziewczyny, z którą zeswatano Maćka! Po naciskach fanów, Karol i Laura potwierdzili swój związek i przestali się ukrywać, a wszyscy zastanawiali się, co na to Iga.  Po finale "Ślubu do pierwszego wejrzenia" Iga postanowiła usunąć się w cień, a na uczestniczkę matrymonialnego show TVN 7 spadła dość duża fala negatywnych komentarzy. Dziewczyna nie ukrywała, że odetchnęła z ulgą, kiedy emisja show dobiegła końca, a na jej...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Karol wspomina program. Oglądał ślub Laury!
@karol.maciesz, Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol wspomina program. Oglądał ślub Laury!
Co Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" myśli, widząc na ekranie swoją ukochaną?! Niektórzy mogą być zaskoczeni reakcją mężczyzny na Laurę w telewizji!

Związek Karola i Laury z piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to pierwszy taki przypadek w historii miłosnego eksperymentu, kiedy niedobrani przez ekspertów uczestnicy tworzą parę po programie. Co więcej, fani tej dwójki bacznie obserwują, jak ich relacja wkracza na kolejne etapy. Czy jednak Karol aby na pewno nie jest zazdrosny o to, że Laura powiedziała "TAK" innemu mężczyźnie? Postanowił obejrzeć jej ślub! "Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol ogląda ślub Laury Karol i Laura są naprawdę nierozłączni. Odkąd, w czerwcu, ta dwójka zdecydowała się ujawnić swój związek, fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie kryli swojej radości. Niektórzy z widzów kontrowersyjnego show od początku uważali, że eksperci popełnili wielki błąd nie łącząc ich w parę. Na szczęście uczestnicy miłosnego eksperymentu znaleźli do siebie drogę i dziś Karol i Laura już razem mieszkają , a fani podejrzewają nawet, że szykują się do ślubu!  Co więcej, ulubieniec widzów coraz chętniej chwali się zdjęciami i filmikami z romantycznych wieczorów z Laurą.  Tym razem było jednak zupełnie inaczej, bo Karol wieczór musiał spędzić sam, nie wliczając jego męskiego grona - kota i psa. Jak się okazuje, uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znalazł sobie na ten czas naprawdę ciekawą rozrywkę.  Karol Maciesz razem ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi postanowił obejrzeć program w którym on sam i jego partnerka brali udział! Myślicie, że to jego sposób na tęsknotę za Laurą? Wolny wieczór a Skarbek nas kontroluje z TV - napisał na swoim InstaStory. Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia" Laura czule całuje Karola. Fani: "Nie za dobrze Wam, Gołąbeczki?" Musimy...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik