Piąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudzała kontrowersje niemalże od samego początku. Po raz pierwszy w polskiej wersji programu doszło również do sytuacji, w której dwójka uczestników tego samego sezonu dobrała się w parę inaczej niż przewidzieli to eksperci.

Reklama

Związek Karola i Igi budził dużo negatywnych emocji wśród widzów. Ostatecznie nie przetrwał, podobnie jak związek Laury i Maćka. Po czasie okazało się jednak, że Laura i Karol związali się ze sobą, a swój związek przez pewien czas utrzymywali w tajemnicy. Gdy prawda wyszła na jaw, eksperci "Ślubu od pierwszego wejrzenia" musieli zmierzyć się z krytycznymi opiniami widzów. Magdalena Chorzewska odniosła się do zarzutów. Co powiedziała?

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Internauci miażdżą ekspertów: "Losowo by lepiej pary dobrano"

Ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" komentuje hejt

"Ślub od pierwszego wejrzenia" jest eksperymentem ślubnym, w którym pary dobierane są na podstawie badań antropologicznych i psychologicznych. Dobór par najnowszego sezonu wzbudził jednak nieco kontrowersji. Widzowie byli zaskoczeni, że eksperci zdecydowali się połączyć Kamila z Izabelą (ich małżeństwo trwa do dziś), Karola z Igą a Laurę z Maciejem. Dwa ostatnie duety zdecydowały się wziąć rozwód.

Podczas trwania programu widzowie nie szczędzili ekspertom ostrych słów na temat dobranych małżeństw. Teraz, gdy okazało się, że Karol i Laura poznali się i związali poza programem, jednocześnie nie chcąc dzielić się swoją prywatnością w mediach, dyskusja rozgorzała na nowo. Pojawiło się sporo krytycznych komentarzy względem ekspertów i zarzutów dlaczego od początku nie sparowali Laury z Karolem. Magdalena Chorzewska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła skonfrontować się z krytyką i przypomniała widzom na jakiej podstawie dobierane są pary:

Zobacz także

Na tamten czas, kiedy dokonywaliśmy wyboru, te dwie osoby nie odpowiadały na swoje oczekiwania podane w ankietach. Jak widać, oczekiwania oczekiwaniami, a miłość nie wybiera. Życzę im jak najlepiej i cieszę się, że mają szansę na stworzenie związku - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl

Przy okazji skomentowała nowy związek uczestników 5. sezonu. Co myśli o Laurze i Karolu?

Bardzo się cieszę, że ta para miała możliwość poznania się i ma szansę stworzyć związek, być może dzięki wspólnym/podobnym doświadczeniom

Co sądzicie o krytyce w stronę ekspertów? Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powinni odpuścić?

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura w końcu zareagowała na pytania o związek z Karolem!

Magdalena Chorzewska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiedziała na krytykę internautów. Przypomniała widzom, że pary do eksperymentalnego programu dobierane są na podstawie wypełnionych ankiet. Na czas decyzji ekspertów oczekiwania tej dwójki nie pokrywały się, dlatego ich para nie była brana pod uwagę.

Kamil Piklikiewicz/East News

Magdalena Chorzewska, ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznała, że kibicuje Laurze i Karolowi i cieszy się, że mieli okazję poznać się już poza programem. Kto wie, może to właśnie podczas emisji programu doszli do wniosku, że są osobami, które mogłyby wzajemnie coś stworzyć?

Instagram

Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali przyłapani przez fanów w jednej z galerii handlowych. Zrobiono im zdjęcie, gdy trzymali się za ręce. Niedługo później Karol oficjalnie potwierdził, że spotyka się z Laurą jednocześnie, oznajmiając że nie chcą afiszować się w mediach.

fot. screen "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Reklama

Laura w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" sparowana była z Maciejem. Ich związek przetrwał eksperymentalny miesiąc, jednak po kolejnych dwóch tygodniach uczestniczka zadecydowała o rozwodzie. Z kolei Karol próbował stworzyć związek z Igą. Ta relacja zakończyła się wraz z wielkim finałem 5. sezonu. Jednak "Ślub od pierwszego wejrzenia" ostatecznie pomógł w znalezieniu miłości zarówno Laurze i Karolowi. Uczestnicy poznali się po udziale w show i ku zaskoczeniu fanów, tworzą szczęśliwy związek.

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama