Finał piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" za nami i choć w ostatnim odcinku tylko Iza i Kamil potwierdzili, że zostają razem - szybko okazało się, że to nie jedyna para, jaka powstała! Już od dawna w sieci pojawiało się mnóstwo spekulacji na temat tego, że Laura i Karol są razem. Do tej pory żadne z nich nie komentowało tych doniesień, ale w mediach społecznościowych zamieszczali wymowne relacje na Instastory. Teraz wszystko stało się jasne! Na jednej z zamkniętych grup Internauta opublikował zdjęcie Laury i Karola trzymających się za ręce. W sieci fani przedstawiają już kolejne dowody...

Reklama

Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jednak są parą!? Zaskakujący dowód

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już od dawna szukają dowodów na potwierdzenie związku Laury i Karola z piątej edycji. Teraz to się udało! Na jednej z zamkniętych grup na Facebooku dla fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawiło się zdjęcie pary zrobione z ukrycia w jednym z centrów handlowych. Laura i Karol idą razem, trzymając się za ręce i wygląda na to, że nie zamierzają dłużej ukrywać swojego związku.

W komentarzach pod zdjęciem pojawiła się lawina komentarzy. Internauci kibicują ich relacji i prezentują kolejne dowody na to, że Laura i Karol są razem! Niektórzy twierdzą nawet, że para "pomieszkuje razem"...

No i pieknie

ciekawe jak się stykneli

o szok

Zobacz także

ja osobiście życzę im wszystkiego dobrego. Już nawet razem pomieszkują

No i elegancko, życzę im szczęścia

No i świetnie, niech sobie żyją długo i szczęśliwie

A tak mi się wydawało, że widziałam jego dłonie u niej na stories

Niby wszyscy plotkowali,domyślali się ale ja dalej jestem w szoku.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura już poprawia urodę. Zmienia się dla Karola?

Zdaniem fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Laura i Karol idealnie do siebie pasują i to ich powinni połączyć eksperci już na początku programu.

Mat. prasowe

Laura w finale piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowała się zakończyć swoją relację z Maciejem, choć z jego strony nadal widać było zainteresowanie kobietą.

Screen/Player.pl

Z kolei Karol już od jakiegoś czasu w mediach społęcznościowych sugeruje, że z kimś się spotyka. Teraz fani Ślubu od pierwszego wejrzenia" odkryli, że jest to Laura.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama