Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak znają się już od pięciu lat i dokładnie tyle samo wynosi również staż ich małżeństwa! Jak bowiem wiadomo, para poznała się dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia" i jak widać, w tym przypadku eksperyment okazał się być strzałem w dziesiątkę. Anita i Adrian właśnie pochwalili się swoim szczęściem z okazji rocznicy ślubu i przy okazji przekazali radosne wieści.

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita i Adrian świętują 5. rocznicę ślubu. "Dostaliśmy nawet więcej, niż to czego oczekiwaliśmy"

Choć pod koniec ubiegłego roku fani plotkowali o rzekomym kryzysie w związku Anity i Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", to jednak para szybko udowodniła, że te spekulacje nie mają nic wspólnego z prawdą. Co więcej, Anita i Adrian właśnie pochwalili się radosnymi wieściami na temat ich relacji. Jak się okazało, kilka dni temu zakochani świętowali swoją 5. rocznicę ślubu i z tej okazji na Instagramie Anity pojawił się wyjątkowy post.

- Dokładnie 5 lat temu powiedzieliśmy sobie "tak", nie znając się przed ślubem. ????????‍♀️????????‍♂️???? Kto by pomyślał, że ślub z nieznajomą osobą może w ten sposób zmienić życie, że te kilka słów przysięgi małżeńskiej sprawią, że nasze drogi na zawsze już się skrzyżują i będą wciąż aktualne - zaczęła swój wpis Anita.

Instagram/anitaczylija

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta obchodzi 33. urodziny. Pokazała, jak świętuje

W dalszej części swojego wpisu Anita wróciła wspomnieniami do etapu castingów do "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wówczas w jednej z ankiet padło pytanie "jak wyobraża sobie siebie za 5 lat". Jak wyznała Anita, ona i Adrian dostali nawet więcej, niż wtedy oczekiwali.

- Pamiętam, że dostałam wtedy od ekspertów do wypełnienia ankiety, a w jednej z nich pytanie jak wyobrażam sobie siebie za 5 lat, czego bym chciała. Co ciekawe, nasze wizje były zaskakująco zbliżone - marzyliśmy o szczęśliwej rodzinie, modelu 2+2, o piesku, mieszkaniu, lub domu z ogrodem, podróżach. Dostaliśmy nawet więcej, niż to czego oczekiwaliśmy.. Marzenia się spełniły! - dodała Anita.

Instagram/anitaczylija

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Julia jest w nowym związku? "Najważniejszy mężczyzna z moim życiu"

Zobacz także

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w swoim wpisie przekazała również wspaniałe wieści. Jak się okazało, już za dwa tygodnie spełni się kolejne marzenie pary - Anita i Adrian przeprowadzają się do nowego domu z ogrodem!

- Mamy dwójkę wspaniałych dzieci, a za dwa tygodnie przeprowadzamy się do domu z ogrodem. Naszą rocznicę spędziliśmy w szczególny sposób- we Włoszech, symbolicznie wracając wspomnieniami do tych chwil. Czas pomyśleć o tym co będzie 5 lat później.. ❤️????????????‍♀️????????‍♂️ - podsumowała Anita.

Pod nowym postem na Instagramie Anity Szydłowskiej, pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od fanów.

- Jesteście moim ideałem prawdziwej pary i rodziny super na was patrzeć ❤️

- Wszystkiego Najlepszego na następne lata ????♥️ . Jesteście wspaniali ????

- Gratulacje dla Was. Jest takie powiedzenie uważaj o czym marzysz, bo marzenia się spełniają.❤️❤️❤️

- Bardzo Wam kibicuje❤️❤️ cudownie się na Was patrzy❤️ - piszą zachwyceni fani.

Reklama

My również dołączamy się do tych ciepłych słów! Anicie i Adrianowi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" życzymy wszystkiego najlepszego na kolejne, wspólne lata.

Instagram/anitaczylija
Instagram/anitaczylija
Instagram/anitaczylija
Reklama
Reklama
Reklama