Julia, którą poznaliśmy w szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", naprawdę wiele przeszła w programie. Pomimo faktu, że ten nie skończył się dla niej fortunnie - podobnie jak kolejny związek, ta układa swoje życie na nowo. Z jakim skutkiem? Internauci podejrzewają, kto może być jej adoratorem - stawiają na uczestnika innej edycji. Kto to taki?

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Julia znowu zakochana?

Losy Julii Gołębiowskiej mogliśmy oglądać w szóstej edycji miłosnego eksperymentu TVN-u "Ślub od pierwszego wejrzenia". Program jednak nie był dla niej łaskawy. To właśnie tam eksperci połączyli ją z Tomaszem. Małżeństwo od samego początku było skazane na niepowodzenie, ponieważ piękna blondynka nie była w typie uczestnika. Po programie bohaterka show próbowała ułożyć swoje życie na nowo, u boku tajemniczego mężczyzny. Jednak i ten związek skończył się fiaskiem, a ostatnio Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" potwierdziła rozstanie z partnerem. Teraz z kolei zaskoczyła wpisem:

- Najważniejszy mężczyzna z moim życiu dziś ma urodziny ????????❤️❤️ - napisała na Instagramie.

Instagram @golebiowska.julka

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Przemek pochwalił się metamorfozą. Fani: "Pasuje ci taki look"

Wówczas okazało się, że tym "najważniejszym mężczyzną" w jej życiu jest oczywiście jej... tata! Tego mieliśmy okazję poznać na szklanych ekranach. Wówczas bardzo wspierał swoją córkę w miłosnych podbojach i dał się zapamiętać widzom. Jednak to nie zdjęcie z tatą zwróciło uwagę fanów, a... komentarz, jaki pojawił się pod postem. Okazuje się, że najlepsze życzenia dla taty złożył także... Piotr Sadowski, dobrze znany fanom show z siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia":

- Zdróweczka dla Taty ???? ???? - skomentował.

SCREEN PLAYER.PL

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna Lazar wyszła ze szpitala. Pokazała zdjęcie z córką

Zobacz także

Pomimo fakt, że ta dwójka nie spotkała się w jednej edycji, wszystko wskazuje, że ich drogi połączyły się poza kamerami. To nie pierwszy raz, kiedy uczestnik skomentował zdjęcie uroczej blondynki. Ten coraz chętniej zostawia miłe wiadomości pod jej zdjęciami. Ostatnio skomentował zaskakującą metamorfozę Julii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6". Komentarze dały do myślenia fanom tej dwójki. Ci podejrzewają, że może coś ich łączyć.

Instagram @golebiowska.julka
Reklama

Co ciekawe, Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6" także z wielką chęcią lajkuje i komentuje instagramowe posty Piotra. Jak myślicie, coś faktycznie jest na rzeczy?

Instagram/Piotrstagram
Player.pl/Ślub od pierwszego wejrzenia
Reklama
Reklama
Reklama