Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się z fanami wspaniałą wiadomością o tym, że właśnie dziś świętuje swoje 33. urodziny. Gwiazda miłosnego show TVN podzieliła się urodzinowymi zdjęciami i pochwaliła się przepięknymi okolicznościami, w jakich w tym roku przyszło jej świętować. Taka podróż to marzenie!

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta Żuchowska obchodzi 33. urodziny

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od kilku dni chwalą się w sieci kadrami ze swojej dalekiej podróży. Nieco ponad dwa tygodnie temu Robert obchodził swoje 33. urodziny, a teraz okazuje się, że dziś Aneta ma swoje święto. Uczestniczka miłosnego eksperymentu TVN świętuje w przepięknych okolicznościach. Na Instagramie pochwaliła się urodzinowymi kadrami, na których widać jak trzyma złote cyferki "33", a w tle widać wzburzone wody oceanu.

Aneta dodała do tego krótki wpis, przekazując fanom, że świętuje w Palermo.

- Happy Bday to me. Myślicie, że jak 3 z przodu przyniosła mi tyle szczęścia to dwie trójki to jeszcze więcej szczęścia?! Dwa tygodnie temu te trójki dopadły Roberta, dziś mnie! I to gdzie! Swoje 33 urodziny spędzam w Palermo! - napisała uradowana Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Instagram/@anet.zuchowska

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Agnieszka dzieli się szczęśliwą nowiną

Fani uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od razu pospieszyli z gratulacjami.

Zobacz także

- Anetka! Wszystkiego dobrego. Nie znam Cię ale bije od Ciebie takie ciepło i taka serdeczność, że postanowiłam złożyć życzenia. Żyj pięknie!
- Wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń samych pięknych dni i wszystkiego co najlepsze.
- Moje szczęście się zaczęło po 30 więc coś musi w tym być. Wszystkiego najlepszego - piszą internauci.

Instagram/@anet.zuchowska

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Przemek pochwalił się metamorfozą. Fani: "Pasuje ci taki look"

Co ciekawe, pod wpisem pojawiły się także pytania, dotyczące samego rejsu. Niektórzy internauci sugerują, że cała wycieczka i wszystkie etapy wypadu są sponsorowane. Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od razu pospieszyła z wyjaśnieniami, że ich wypad wcale nie jest jedną wielką reklamą.

- Zaproszenie jest na statek i wszystko co na statku, reszta rzeczy to nasza sprawa - przekazała internautce.

Instagram @anet.zuchowska

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna Lazar wyszła ze szpitala. Pokazała zdjęcie z córką

Rzeczywiście podróż Anety i Roberta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest ostatnio głównym tematem relacji pary na Instagramie. Ale z drugiej strony - kto by się taką wyprawą nie chwalił? Niedawno Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaliczyła nawet małą wpadkę, prezentując swój pobyt na statku. Mimo wszystko wygląda na to, że cała rodzina świetnie spędza czas.

Reklama

Anecie ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" życzymy wszystkiego najlepszego!

Instagram/@anet.zuchowska
Instagram/aneta.zuchowska
Reklama
Reklama
Reklama