Ślub od pierwszego wejrzenia 7: Agnieszka i Kamil są dalej razem?
Screen/Player.pl
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka nie może doczekać się finału! Zdradziła, co z Kamilem?!

Agnieszka i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przetrwali po programie? Uczestniczka dodała wymowny wpis. Coś sugeruje?

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odlicza już do emisji finałowego odcinka na Player.pl. Opublikowała w sieci wymowne zdjęcie. Czyżby sugerowała, jak potoczyła się jej relacja z Kamilem po programie? W trakcie emisji odcinków pojawiało się sporo sprzecznych informacji na temat ich związku. Jaka faktycznie jest prawda? Zobaczcie, co Agnieszka opublikowała w sieci tuż przed finałem "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7". 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka żałuje udziału w programie? Mamy komentarz!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka odlicza do finału 7. edycji 

Emisja finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzielona jest na dwie daty. Ci bardziej niecierpliwi fani mogą zobaczyć już ostatni odcinek show 17. maja na Player.pl, natomiast TVN wyemituje finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dopiero za tydzień 24. maja o godz. 21:35. Okazuje się, że Agnieszka postanowiła nie czekać i również zobaczyć finał programu ze swoim udziałem już dzisiaj. Na Instagramie opublikowała wymowne zdjęcie i rozpoczęła odliczanie do emisji odcinka :

Jeszcze chwila 😊🙈

Ze sposobu, w jaki opisała oczekiwanie na ostateczny odcinek, można wywnioskować, że sama nie może się już doczekać, aż widzowie poznają prawdę o niej i Kamilu. 

Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia czeka na finał
Instagram @malamizii

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Martyna w zaskakującym wyznaniu. "Nie określiłabym swojego stanu jako błogosławiony"

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Czy Agnieszka i Kamil są razem po programie? 

"Czy Agnieszka i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są razem po programie?" - to jedno z najczęściej zadawanych pytań przez widzów w trakcie emisji 7. edycji ślubnego show. W sieci pojawiło się już sporo teorii na temat tego, jak mogła się potoczyć relacja Agnieszki i Kamila po "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy jednocześnie niemalże od pierwszego odcinka są aktywni w sieci i wchodzą w interakcję z widzami. Początkowo wydawało się, że są do siebie idealnie dobrani, a fani byli pewni, że ich ulubieńcy pozostali w małżeństwie a nawet szukali na to dowodów. W pewnym momencie nawet byli przekonani, że Agnieszka poniesie karę za złamanie regulaminu "Ślubu od pierwszego wejrzenia", po tym jak na jej zdjęciu dostrzeżono granatową kanapę charakterystyczną dla mieszkania Kamila. 

Kamil i Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia są razem po programie?
Mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Kamil chciał wziąć udział w innym miłosnym show. Jakim?

Jednak im bliżej finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia", tym więcej pojawiało się wątpliwości. Widzowie zaczęli skłaniać się do teorii, że Agnieszka i Kamil rozstali się po "Ślubie od pierwszego wejrzenia". W dodatku internauci uważnie śledząc aktywność w sieci uczestników, są pewni, że Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma nową partnerkę. Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zareagował na plotki o nowej dziewczynie, przyznając, że "jest ponad tym", jednak kwestia tego, czy domysły fanów są prawdą, wciąż pozostają w sferze domysłów i wyjaśnią się dopiero w finale show. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Agnieszka i Kamil w drodze do Warszawy
Player.pl/Screen z odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ślub od pierwszego wejrzenia: Aneta
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta nie wytrzymała. Musiała zablokować komentarze! Co się stało?
Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma wielu fanów, którzy chętnie komentują jej nowe posty na Instagramie. Jednak teraz Aneta zdecydowała się pozbawić ich tej możliwości! Czym jej podpadli?

Już za niespełna tydzień, na antenie stacji TVN będziemy mogli zobaczyć finał 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Dokładnie 14 grudnia tuż po godzinie 21:30 oficjalnie dowiemy się, które pary pozostały w małżeństwie, a kto być może zdecyduje się na rozwód. Niektórzy fani jednak już teraz wiedzą, jak potoczyły się losy bohaterów eksperymentu, ponieważ zobaczyli ostatni odcinek show na platformie Player.pl. W sieci oczywiście pojawiło się mnóstwo komentarzy na ten temat, w tym także na instagramowym profilu Anety.  Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowała się zablokować komentarze i zwróciła się do swoich fanów na InstaStories. Wszystko przez to, że fani nie ustosunkowali się do jej prośby. Zobaczcie, o co dokładnie chodzi. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta i Robert są dalej razem? Fani mają kolejne dowody "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta zabrała głos przed finałem! Po 15 tygodniach emisji 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w końcu dowiemy się, jak potoczyły się losy programowych par. Największym zainteresowaniem i sympatią fanów w tej odsłonie show zdecydowanie cieszą się Aneta i Robert, którzy od samego początku tworzą naprawdę zgraną i szczęśliwą parę . Z odcinka na odcinek możemy obserwować, jak ich relacja się rozwija - pomiędzy małżonkami pojawia się coraz więcej czułości i pięknych słów . Widzowie eksperymentu są niemal pewni, że Aneta i Robert podczas finału show powiedzą "tak" swojemu związkowi. Ale czy tak naprawdę będzie? O tym oficjalnie wszyscy przekonają się za niecały tydzień, gdy ostatni odcinek 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostanie wyemitowany w telewizji.  Niektórzy fani jednak...

"Ślub od pierwszego wejrzenia" pierwsze pocałunki i pierwsze kłótnie
Instagram
Newsy
Ważna zmiana w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Każdy fan musi o tym wiedzieć!
Ważna zmiana w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Każdy fan musi o tym wiedzieć!

Finał 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" już w najbliższy piątek. Stacja TVN7 podjęła jednak decyzję o ważnej zmianie dotyczącej emisji ostatniego odcinka eksperymentu. Każdy fan, który nie chce przegapić finału, powinien o tym wiedzieć! Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna i Adam wzięli rozwód?! Zaskakujące odkrycie internautki! Zmiana dotycząca finałowego odcinka eksperymentu! W piątek 22 maja dowiemy się, które pary pozostaną w małżeństwie, a kto być może zdecyduje się na rozwód. Fani nie mają wątpliwości, że największe szanse na szczęśliwe wspólne życie mają Agnieszka i Wojtek, a z kolei Joanna i Adam zdaniem internautów najprawdopodobniej podejmą decyzję o rozwodzie. Jednak o tym czy tak naprawdę się stanie, dowiemy się dopiero w piątek.  Ta edycja zdecydowanie budzi najwięcej emocji wśród fanów! Nic więc dziwnego, że finał eksperymentu jest przez nich tak oczekiwany. Stacja jednak podjęła decyzję o przesunięciu ostatniego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o pół godziny wcześniej! Oznacza to, że finał programu zostanie wyemitowany na antenie TVN7 o godzinie 20:00! Przez kilka dni trzeba zatem jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Dotychczas będąc subskrybentem na platformie Player.pl można było obejrzeć przedpremierowo odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia', który w telewizji był emitowany tydzień później. Jednak finałowy odcinek nie został udostępniony na platformie i zobaczymy go dopiero w piątek o godzinie 20:00 na antenie TVN7! Jak myślicie, kto pozostanie w małżeństwie, a kto jednak zdecyduje się na rozwód?  Finałowy odcinek eksperymentu już w najbliższy piątek o godzinie 20:00 na antenie TVN7! Wiadomo...

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia w sukni ślubnej, Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia w garniturze
Mat. prasowe
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil pozostali w małżeństwie?! Ten dowód nie pozostawia wątpliwości
Iza i Kamil z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są dalej razem? Wiele wskazuje na to, że tak! Wszystko się wydało przez drobną wpadkę Kamila!

Iza i Kamil z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są dalej razem? Wiele wskazuje na to, że tak! Kamil zamieścił na swoim InstaStory wielkanocne zdjęcie, które może sugerować, że para wciąż jest ze sobą. Fotografia jednak po chwili zniknęła z sieci, a chłopak zamieścił jej "poprawioną" wersję. Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil całuje Izę po udzie! "Dlaczego robicie coś, żebym się zawstydziła?!" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil są dalej razem? To zdjęcie nie pozostawia złudzeń Chyba żadna dotychczasowa edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie wzbudziła tylu emocji, co 5 odsłona eksperymentu. Widzowie z niecierpliwością czekali na śluby uczestników, a kiedy te nastąpiły, fani nie kryli swojego rozżalenia odnośnie doboru par. W sieci szybko rozpętała się prawdziwa burza, bo decyzje ekspertów nie zgodziły się z wcześniejszymi przypuszczeniami większości fanów.  Widzowie byli niemal pewni, że Iza zostanie dopasowana do Karola. Jak już wiadomo, tak się nie stało i 35-latka wzięła ślub z Kamilem. Fani twierdzą, że to małżeństwo nie ma niestety najmniejszych szans na przetrwanie i starają się doszukiwać dowodów w tym temacie. Bacznie obserwują poczynania uczestników na Instagramie i jedno z ostatnich zdjęć Kamila, które szybko zniknęło z sieci, mogło ich nieźle zaskoczyć.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Ekspertka programu zareagowała na krytyczne komentarze na temat doboru par! Zdradziła, czym się kierowali Kamil zamieścił na swoim InstaStory selfie, na którym widzimy obrączkę na jego palcu! Jak wiadomo, do końca emisji eksperymentu uczestnicy nie mogą nic zdradzać na...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik