Wojciech i Agnieszka Janikowie ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
East News
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojciech zostaną rodzicami, ale droga do szczęścia nie była łatwa...

Jakie plany na przyszłość po narodzinach dziecka mają Agnieszka i Wojciech Janikowie ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Pobrali się w show „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Teraz Agnieszka i Wojciech Janikowie oczekują dziecka, ale ich droga do szczęścia nie była łatwa...

Poznali się… w dniu ślubu. Ale dzięki temu, że Agnieszka Łyczakowska-Janik (33) i Wojciech Janik (32) zgłosili się do czwartej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” i powierzyli wybór swojej drugiej połówki ekspertom, dziś tworzą szczęśliwą rodzinę.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil i Agnieszka wrócą do siebie? Mamy komentarz!

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostaną rodzicami

W programie oboje zarażali śmiechem i radością życia, dlatego stali się ulubieńcami widzów. Od ich wesela minęło 2,5 roku i Janikowie właśnie ogłosili, że przed nimi kolejna ekscytująca przygoda – za pięć miesięcy zostaną rodzicami!

„Spodziewamy się dziecka. (…) To końcówka czwartego miesiąca”, zdradziła w „Dzień dobry wakacje” Łyczakowska-Janik.

Niedawno poznali również płeć malucha - będzie to dziewczynka! Ogłosili to w swoim nowym filmiku na YouTubie:

- Róż chyba świadczy o jednym... - zaczął przyszły tata.
- Będzie dziewczynka! - piszczała ze szczęścia Agnieszka. 
- Tak, będzie córusia tatusia - podsumował Wojtek. 

Ale to nie koniec wielkich zmian w ich życiu! Janikowie przeprowadzili się z kawalerki Wojciecha do większego mieszkania w Krakowie. W planach mają jeszcze ślub kościelny. Choć wydaje się, że teraz wszystko układa im się idealnie, nie zawsze tak było. Poznali się w nietypowych warunkach, dlatego musieli włożyć sporo pracy w to, żeby ta miłość przetrwała próbę czasu. Jak było ciężko, wiedzą tylko oni. 

Agnieszka i Wojtek ze
Instagram/Agnieszka_Lyczakowska-Janik

Eksperci na pomoc

Janikowie bardzo się kochają, ale nie ukrywają, że ich małżeństwo po zakończeniu show przechodziło trudne chwile.

„Poczuliśmy pustkę, gdy kamery wyjechały. Wtedy zaczęło się prawdziwe życie”, wyznała Agnieszka.

Niemal od razu po ślubie przeniosła się do Krakowa, gdzie mieszkał jej mąż.

„Zostawiłam całe swoje 30-letnie życie w Łodzi. Wprowadzam się do obcego faceta, obcego miasta (…), szukam pracy. Nie miałam z kim pójść na kawę, z kim obgadać Wojtka. To był trudny czas”, wspominała początki.

Także dla Janika było to nowe doświadczenie.

„Weszło tornado do domu. (…) Punktem zapalnym było nawet to, że szklanka nie stała tam, gdzie u mnie zawsze stała. Przez parę lat byliśmy singlami, więc każde z nas miało wyuczone nawyki. A tutaj nagle był rzut na głęboką wodę. Bez spotkań, randek, tylko od razu życie razem”, opowiadał Wojciech.

Z pierwszymi kryzysami pomagali im sobie radzić eksperci programu, psycholodzy Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak:

„Kontaktowaliśmy się z nimi w najtrudniejszych momentach”, przyznali Janikowie.

Zgadzają się przy tym, że ich receptą na szczęśliwy związek są szczere rozmowy i umiejętność zawierania kompromisów.

„Trzeba być bardzo  otwartym wobec siebie”, dodała Agnieszka.

Gdy znów zaczęło się między nimi układać, uczestnicy „Ślubu…” zrobili kolejny ważny krok. Jaki?

Ślub od pierwszego wejrzenia: wielkie święto w domu Agnieszki i Wojtka
@wojciech_janik_official, Instagram

Szczęście jest blisko

W pierwszy weekend lipca Janikowie ponownie przyjechali do Przasnysza, gdzie w 2019 roku pobrali się przed kamerami. Zostali zaproszeni na wesele burmistrza Łukasza Chrostowskiego, który wówczas udzielił im ślubu, a obecnie jest ich serdecznym znajomym. Tam para zdecydowała się na odnowienie przysięgi małżeńskiej. Ale nie tylko!

„Przyszedł czas, by zmienić nazwisko. Od dziś nazywam się Łyczakowska- -Janik. (…) Życie jest pełne niespodzianek. A my przy okazji bycia w Przasnyszu postanowiliśmy odnowić przysięgę, zmienić nazwisko i móc powrócić do przeszłości, by jeszcze raz w małym procencie przeżyć to, co 16 lutego 2019 roku”, napisała Agnieszka na Instagramie.

Emocji nie krył również jej mąż.

„Powiem Wam, że niby taka mała zmiana, podpisanie paru dokumentów, a tyle emocji to wniosło w ten dzień. (…) Wspomnienia wróciły, ale teraz już bez trzęsących się rąk, a co najważniejsze – z kobietą, którą już znam”, dodał Wojciech.

Agnieszka i Wojtek ze
Instagram/Wojciech Janik

Grunt to rodzinka

Po powrocie do Krakowa Janikowie zaczęli przygotowywać się do nowej roli, jaka ich czeka. Myślą o urządzaniu pokoiku dziecięcego.

Wojtek sam jeszcze nie wie, jakim będzie tatą, Agnieszka nie wątpi, że wspaniałym.

„Widzę, jak podchodzi do małych dzieci i też z jaką sympatią dzieci lgną do niego”, mówiła.

Jakie Janikowie mają plany na przyszłość? Zastanawiają się nad kupnem działki i budową  domu. Na fali wciąż rosnącej popularności uruchomili kanał na YouTubie „Życie od pierwszego wejrzenia”, który śledzi niemal 50 tys. osób. Dostają także propozycje współpracy z różnymi markami na Instagramie. Jednak ich priorytetem pozostaje rodzina.

„Ślub kościelny też będzie, ale nie chcemy, by telewizja czy pandemia dyktowała nam jego warunki”, zapowiedziała Agnieszka.

Jedno jest pewne: przysięgę w kościele złożą przekonani, że biorą ślub z odpowiednią osobą. I to taką na całe życie.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Agnieszka i Wojtek
@wojciech_janik_official Instagram

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z mężem
Instagram/Agnieszka Łyczakowska
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka zaskoczyła wyznaniem! "W całym domu pachnie niemowlakiem"
Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się uroczym nagraniem, które ma związek z jej dzidziusiem! Każda mama na pewno zrozumie jej ekscytację tym wydarzeniem.

Agnieszka Łyczakowska-Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" kilka tygodni temu ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Z kolei całkiem niedawno dowiedzieliśmy się, że Agnieszka i Wojtek znają już płeć swojego maleństwa - jak się okazało, powitają na świecie dziewczynkę! Choć do porodu bohaterki hitu stacji TVN7 pozostało jeszcze kilka miesięcy, to jednak już teraz Agnieszka ogłosiła, że u niej dom już "pachnie niemowlakiem"! Dlaczego? Jesteśmy pewni, że każda mama doskonale zrozumie uczestniczkę "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek pochwalili się radosną nowiną! "Kolejne zmiany" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Tak Agnieszka przygotowuje się do roli mamy Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojciech Janik są małżeństwem już od ponad 2 lat. Ich związek zrodził się na planie 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" i podbił serca tysięcy fanów show! Losy Agnieszki i Wojtka do dziś śledzi tysiące internautów, którzy obserwują ich poczynania za pośrednictwem Instagrama i kanału Youtube. Dzięki temu, że para jest aktywna w mediach społecznościowych, ostatnio dowiedzieliśmy się o wielu zmianach w życiu tej dwójki, między innymi Agnieszka i Wojtek zdecydowali się odnowić przysięgi małżeńskie , przeprowadzić do nowego mieszkania, a także ogłosili, że spodziewają się dziecka ! Ten rok jest dla nich zdecydowanie przełomowy! Zobacz także:  Aga i Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradzili, w jakich strojach wezmą ślub kościelny Agnieszka od czasu do czasu relacjonuje swoim fanom, jak się czuje będąc w ciąży. Ostatnio zdradziła, że ma gorszy czas , ale wygląda na to, że trudne chwile minęły, gdy uczestniczka "Ślubu od...

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odnowili przysięgi małżeńskie
Instagram/Wojciech Janik
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek odnowili przysięgi małżeńskie! Pokazali zdjęcia z uroczystości
Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mają za sobą kolejną ważną uroczystość. Jednak to nie koniec wielkich wydarzeń w ich życiu!

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od pewnego czasu zapowiadali duże zmiany w swoim życiu . Ostatnio Agnieszka zdecydowała się na odważną zmianę fryzury , ale już wiemy, że to był dopiero początek wspomnianych zmian. Właśnie dowiedzieliśmy się, że para zdecydowała się na odnowienie przysięgi małżeńskiej i to dokładnie w tym samym miejscu, w którym się poznali, czyli w Przasnyszu. Ponadto Agnieszka podczas tego wydarzenia, zdecydowała się przyjąć nazwisko męża! Małżonkowie pochwalili się pięknymi zdjęciami z uroczystości, a do tego zdradzili, kiedy planują wziąć ślub kościelny! Zobaczcie sami.  Zobacz także:  Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ukrywali to od ponad roku! I wreszcie mogą o tym mówić Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znów na ślubnym kobiercu! Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to jedna z najbardziej lubianych par tego programu. Małżonkowie zgromadzili grono fanów, dzięki swojej szczerości, naturalności i pozytywnego nastawienia do życia. Ich losy śledzi tysiące internautów, za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnio wielbiciele pary zastanawiali się, co takiego szykują Agnieszka i Wojtek, bo już od pewnego czasu wspominali o dużych zmianach w swoim życiu.  Teraz powoli dowiadujemy się, o co dokładnie chodziło małżonkom! Jak się okazało, zdecydowali się odnowić przysięgi małżeńskie! Agnieszka i Wojtek udali się do Przasnysza i przed tym samym urzędnikiem, który udzielał im ślubu, gdy brali udział w eksperymencie, znów przysięgali sobie miłość i wierność. Para podzieliła się przepięknymi zdjęciami z uroczystości, które opatrzyła wzruszającymi wpisami. Jak się okazało, tego dnia Agnieszka zdecydowała się przyjąć...

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się niespodzianką od fanki
Instagram @agnieszka_lyczakowska
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka była w szoku, gdy to zobaczyła: "Zamurowało mnie..."
Agnieszka Łyczakowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała niezwykły prezent. Nie był od Wojtka ale miał z nim związek!

Agnieszka Łyczakowska ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " pochwaliła się niezwykłą niespodzianką, jaka czekała na nią w domu. Co więcej, to nie był prezent od Wojtka, chociaż miał z nim związek!  Zamurowało mnie - napisała w sieci  Musicie zobaczyć, co dostała!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek pochwalili się radosną nowiną! "Kolejne zmiany" Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się niespodzianką  Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik poznali się na planie 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Niemal od razu zdobyli ogromną sympatię widzów swoim optymistycznym podejściem do siebie i wzajemnym szacunkiem, z jakim się traktowali.  W marcu Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętowali już drugą rocznicę swojego ślubu ! Od tamtego czasu ich uczucie tylko nabrało na sile. Niedługo po emisji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z ich udziałem, zakochani przyznali, że przechodzili kryzys, jednak rozmowa i wzajemna szczerość pomogła im go pokonać. Niedawno zdecydowali się na kolejny ważny krok w związku. Agnieszka i Wojtek wrócili do Przasnysza, gdzie uczestniczka zdecydowała się przyjąć nazwisko męża . Od teraz podpisuje się Agnieszka Łyczakowska-Janik. Małżonkowie nie ukrywają, że w przyszłości będą chcieli także wziąć ślub w kościele , jednak jak na razie nie planują dzielić się z fanami żadnymi szczegółami.  Agnieszka i Wojtek dzięki programowi zyskali sporą popularność, a fani którzy polubili ich w programie zostali z nimi do dziś śledząc ich codzienność na Instagramie. Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno pochwaliła się wzruszającym prezentem od fanki:  Maruś! Ogromnie dziękujemy!...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik