Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z pewnością zastanawiają się, czy małżeństwo Patryka i Marty z ósmej edycji przetrwało. Od samego początku wydawało się, że są idealnie dobrani, z czasem jednak pojawiało się coraz więcej problemów i niejasności, dotyczących głównie miejsca zamieszkania. Rozmowa pary w finałowym odcinku show TVN również nie napawała optymizmem, a teraz... Patryk pokazał zdjęcie w objęciach tajemniczej kobiety. Czy to Marta? Fani mają wątpliwości! Uwaga, artykuł zawiera spoilery.

Reklama

Patryk ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w objęciach ukochanej

Jak potoczyły się losy bohaterów ósmej serii "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? O tym tak naprawdę przekonamy się wtedy, kiedy TVN we wtorek wyemituje finałowy odcinek show (dostępny już na player.pl), a jego uczestnicy będą mogli w końcu opowiedzieć, jak wygląda ich życie. Wtedy dowiemy się, czy małżeństwo Marty i Pawła przetrwało! W finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" para zadeklarowała, że zostaje w małżeństwie, jednak późniejsze wydarzenia sprawiły, że sama Marta miała wątpliwości, co się dzieje w ich relacji...

Zobacz: "Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Co dalej ze związkiem Marty i Patryka? "Sama nie wiem, co mam powiedzieć"

Spekulacje nie ucichną, zwłaszcza, że Patryk na swoim InstaStories postanowił opublikować dość zaskakujące zdjęcie, na którym przytula się do pewnej kobiety (widać tylko fragment jej twarzy i włosy), a obok znajduje się serduszko. Czy to... Marta?

Instagram/@aniskopatryk

Widzowie mają sporo wątpliwości. Choć na fotce nie widać kobiety, część z fanów, na podstawie długości włosów, wywnioskowała, że to nie jest Marta:

Zobacz także

Na pewno nie. Nie urosłyby jej włosy aż tak bardzo…

Przecież widać, że ma długie włosy

To jest jego nowa kobieta... - piszą zmartwieni widzowie.

A Wy co myślicie? Pozostaje nam czekać na oświadczenia, zarówno Marty, jak i Patryka.

Reklama

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Odmieniony Adrian Szydłowski wrócił do życia publicznego. Bez obrączki?

Mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia
Reklama
Reklama
Reklama