Justyna Hołobowicz i Przemysław Wereszczyński są w związku po programie. Zdecydowali się kontynuować swój związek i przyznali z radością:

WIDEO

player placeholder

Tak, powiedzieliśmy sobie "Kocham Cię".

Zobaczcie, jak po programie potoczyły się losy uczestników. Kamery odwiedziły ich miesiąc po finale. Gdzie zdecydowali się zamieszkać? Czy Justyna przeprowadziła się do Przemka? A może to on dla niej opuścił Poznań?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Justyna i Przemek są razem po programie

To był emocjonujący sezon. Maciej zmiażdżył Martę w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ich awantura oburzyła widzów, jednak fakt, że nie pozostali w małżeństwie nie był dla nikogo zaskoczeniem. Widzowie zastanawiają się również co dalej ze związkiem Patryka i Marty i mają podejrzenia, że uczestnik po programie związał się z zupełnie inną kobietą. Zupełnie inaczej jest w przypadku Justyny i Przemka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Zobacz także:

Widzowie początkowo nie dawali im szans. Przemek w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" wydawał się być wycofany i dzielnie znosił dominującą osobowość żony. Nawet eksperci nie szczędzili Justynie gorzkich słów, podkreślając, że zrobi wszystko by wyszło na jej. Okazuje się jednak, że Justyna i Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podczas eksperymentalnego miesiąca poznali się na tyle dobrze, że zdecydowali się dalej kontynuować swoje małżeństwo.

- Kocham Przemka i myślę, że też szczerze mnie kocha - powiedziała Justyna.
- Tak, powiedzieliśmy sobie "Kocham Cię" - przyznał Przemek.
- Jestem szczęśliwa z Przemkiem.

Uczestnik zdradził, że pierwsze czułe słówka padły po jednej z romantycznych kolacji na jaką się wybrali.

img31Ch1g-bf0ab16
Mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta przerywa milczenie po finale! "Bardzo mi przykro" - pisze inna uczestniczka show

Justyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznała, że początkowo obawiała się relacji z Przemkiem, nie wiedząc, czy wszystko, co pomiędzy nimi się buduje jest prawdziwe. Podczas finałowego odcinka w obecności ekspertów padły piękne słowa:

- Za wszystko dziękuję, za jego cierpliwość, wyrozumiałość i za chęć poznawania mnie i za dużą otwartość - wyznała Justyna.
- Za to, że jest po prostu. Za dobre obiadki, nie wiem po prostu za to, że wspólnie fajnie spędzamy czas, że wspólnie przyszłość widzimy - dodał Przemek.

Doskonały kontakt złapały również rodziny uczestników. Justyna i Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spędzą pierwsze wspólne rodzinne święta:

Nasze dwie rodziny spotykają się u mnie na Mazurach, jest już cały plan dojazdu, pokoje załatwione. I pewnie wakacje z dziewczynami.

imgr5BAAb-5c249ba
Mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta wyznaje: "Znowu przytyłam". Wspomina o obrzydzeniu

Justyna i Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowali, że najbliższe miesiące zamieszkają w Warszawie, a jednocześnie będą remontować mieszkanie w Poznaniu. Przemek zdecydował się zamienić mieszkaniami z rodzicami. Podczas pobytu u Justyny, będzie szukał pracy, a jednocześnie para zamierza wyremontować czteropokojowe lokum:

Potrzebuję, żeby ta przestrzeń została przygotowana, żebym przywiozła całą pracownię i mogła pracować, żeby była nasza sypialnia, kuchnia i wszystko takie nasze... - wyznała Justyna.

Wspominając o rodzicach swoich i Przemka, Justyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dodała ze śmiechem:

Oni już wnuki planują za nas między sobą, więc musimy to mieszkanie większe mieć od razu.

Ostatecznie okazało się, że tymczasowo mieszkają na dwa miasta. Justyna odwiedza Przemka w tygodniu, z kolei mąż nieocenienie pomaga jej w biznesie:

Jest fajnie, no nie byłam do tego przyzwyczajona, że ktoś mi pomaga, bardziej szłam w tym kierunku, żeby kogoś zatrudnić, a tu wystarczy mąż.

imgNxYPmg-db656a0
Mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia

Co zmieniło się pomiędzy Justyną a Przemkiem po finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

- Najważniejsza rozmowa to była o emocjach i o naszych potrzebach. (...) Chodzi o to, kiedy ja potrzebuje dla siebie przestrzeni, pracy, jak do tego podchodzę, kiedy potrzebuje być sama, bo lubię być sama - tłumaczyła Justyna.
- Wydaje mi się, że Justyna się zmieniła, teraz jest zupełnie inaczej. Zupełnie inna relacja. Początki nie są łatwe, osobę trzeba poznać. Nie było takie konfliktu, który byłby jakiś duży - podsumował Przemek.

Justynie i Przemkowi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" życzymy wszystkiego najlepszego.

imgRPVfZT-c0624c1
Mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia