Justyna i Przemek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia są razem
Mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Justyna i Przemek dalej są razem. Co stało się po finale? "Zmieniła się" 

Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznaje: "Powiedzieliśmy sobie "Kocham Cię". Justyna wspomniała o dzieciach.

Justyna Hołobowicz i Przemysław Wereszczyński są w związku po programie. Zdecydowali się kontynuować swój związek i przyznali z radością: 

Tak, powiedzieliśmy sobie "Kocham Cię". 

Zobaczcie, jak po programie potoczyły się losy uczestników. Kamery odwiedziły ich miesiąc po finale. Gdzie zdecydowali się zamieszkać? Czy Justyna przeprowadziła się do Przemka? A może to on dla niej opuścił Poznań? 

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta o udziale w show. "Poniosłam cenę za to, że wzięłam w nim udział"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Justyna i Przemek są razem po programie 

To był emocjonujący sezon. Maciej zmiażdżył Martę w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ich awantura oburzyła widzów, jednak fakt, że nie pozostali w małżeństwie nie był dla nikogo zaskoczeniem. Widzowie zastanawiają się również co dalej ze związkiem Patryka i Marty i mają podejrzenia, że uczestnik po programie związał się z zupełnie inną kobietą. Zupełnie inaczej jest w przypadku Justyny i Przemka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

Widzowie początkowo nie dawali im szans. Przemek w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" wydawał się być wycofany i dzielnie znosił dominującą osobowość żony. Nawet eksperci nie szczędzili Justynie gorzkich słów, podkreślając, że zrobi wszystko by wyszło na jej. Okazuje się jednak, że Justyna i Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podczas eksperymentalnego miesiąca poznali się na tyle dobrze, że zdecydowali się dalej kontynuować swoje małżeństwo. 

- Kocham Przemka i myślę, że też szczerze mnie kocha - powiedziała Justyna. 
- Tak, powiedzieliśmy sobie "Kocham Cię" - przyznał Przemek. 
- Jestem szczęśliwa z Przemkiem. 

Uczestnik zdradził, że pierwsze czułe słówka padły po jednej z romantycznych kolacji na jaką się wybrali. 

Justyna i Przemek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia są razem po programie
Mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta przerywa milczenie po finale! "Bardzo mi przykro" - pisze inna uczestniczka show

Justyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznała, że początkowo obawiała się relacji z Przemkiem, nie wiedząc, czy wszystko, co pomiędzy nimi się buduje jest prawdziwe. Podczas finałowego odcinka w obecności ekspertów padły piękne słowa: 

- Za wszystko dziękuję, za jego cierpliwość, wyrozumiałość i za chęć poznawania mnie i za dużą otwartość - wyznała Justyna. 
- Za to, że jest po prostu. Za dobre obiadki, nie wiem po prostu za to, że wspólnie fajnie spędzamy czas, że wspólnie przyszłość widzimy - dodał Przemek. 

Doskonały kontakt złapały również rodziny uczestników. Justyna i Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spędzą pierwsze wspólne rodzinne święta: 

Nasze dwie rodziny spotykają się u mnie na Mazurach, jest już cały plan dojazdu, pokoje załatwione. I pewnie wakacje z dziewczynami. 

Uśmiechnięta Justyna ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta wyznaje: "Znowu przytyłam". Wspomina o obrzydzeniu

Justyna i Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowali, że najbliższe miesiące zamieszkają w Warszawie, a jednocześnie będą remontować mieszkanie w Poznaniu. Przemek zdecydował się zamienić mieszkaniami z rodzicami. Podczas pobytu u Justyny, będzie szukał pracy, a jednocześnie para zamierza wyremontować czteropokojowe lokum:

Potrzebuję, żeby ta przestrzeń została przygotowana, żebym przywiozła całą pracownię i mogła pracować, żeby była nasza sypialnia, kuchnia i wszystko takie nasze... - wyznała Justyna. 

Wspominając o rodzicach swoich i Przemka, Justyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dodała ze śmiechem: 

Oni już wnuki planują za nas między sobą, więc musimy to mieszkanie większe mieć od razu.

Ostatecznie okazało się, że tymczasowo mieszkają na dwa miasta. Justyna odwiedza Przemka w tygodniu, z kolei mąż nieocenienie pomaga jej w biznesie: 

Jest fajnie, no nie byłam do tego przyzwyczajona, że ktoś mi pomaga, bardziej szłam w tym kierunku, żeby kogoś zatrudnić, a tu wystarczy mąż. 

Justyna i Przemek na finale Ślubu od pierwszego wejrzenia
Mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia

Co zmieniło się pomiędzy Justyną a Przemkiem po finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

- Najważniejsza rozmowa to była o emocjach i o naszych potrzebach. (...) Chodzi o to, kiedy ja potrzebuje dla siebie przestrzeni, pracy, jak do tego podchodzę, kiedy potrzebuje być sama, bo lubię być sama - tłumaczyła Justyna.
- Wydaje mi się, że Justyna się zmieniła, teraz jest zupełnie inaczej. Zupełnie inna relacja. Początki nie są łatwe, osobę trzeba poznać. Nie było takie konfliktu, który byłby jakiś duży - podsumował Przemek. 

Justynie i Przemkowi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" życzymy wszystkiego najlepszego. 

Justyna i Przemek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia nadal są małżeństwem
Mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia

Ślub od pierwszego wejrzenia 8: Przemek odpowiada Justynie
Player.pl/Screen z odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia"
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Przemek oburzony słowami Justyny: "Nie mam romansu"
Po finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Justyna i Przemek nie szczędzą sobie złośliwości! Nowe oświadczenie uczestniczki rozwścieczyło mężczyznę.

Ósma edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dobiegła końca, a uczestnicy w mediach społecznościowych zaczęli publikować oświadczenia, w których tłumaczą swoje decyzje i odnoszą się do małżeństw. Justyna zdecydowała się wbić szpilę programowemu mężowi, z którym wcześniej zerwała przez esemesa. Przemek nie ukrywa, że sytuacja jest dla niego niezrozumiała, a słowa programowej żony bardzo go zabolały. W sieci pojawiła się mocna odpowiedź!  "Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Przemek ma żal do Justyny?  W finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Justyna i Przemek zdecydowali się kontynuować małżeństwo , a gdy po miesiącu odwiedziły ich kamery, padły pierwsze poważne deklaracje. Fani nie dowierzali, że po tylu nieporozumieniach małżonkom udało się stworzyć relację, jednak trzymali za nich kciuki. Niestety w odcinku specjalnym okazało się, że Justyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zerwała z Przemkiem przez SMSa .  W mediach społecznościowych Justyny ze "Ślubu..." pojawiło się oświadczenie, w którym wyjaśniła swoją decyzję o niepojawieniu się w odcinku specjalnym oraz... zaprosiła do siebie męża. Te słowa rozwścieczyły Przemka, który zdecydował się na mocną odpowiedź!  Drodzy Państwo, chciałem dziś na spokojnie pójść spać, niestety nie można - zaczął w swoich mediach społecznościowych.  Justyna ze  "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  przyznała, że Przemek bywa na jej osiedlu kilka razy w miesiącu i zdecydowała się zaprosić go do siebie, aby wyjaśnić dawne zaszłości. To zdenerwowało uczestnika show, który przyznał, że nie bywa tak często w Warszawie.  Nie bywam co 2-3 tygodnie w Warszawie i UWAGA!!! Nie mam romansu, miłości czy czegokolwiek tam sobie ktoś wymyśli. - napisał zbulwersowany...

Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek specjalny - Justyna i Przemek
Player.pl/Screen z odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia"
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Justyna zerwała z Przemkiem przez SMSa. "Nie chce ze mną rozmawiać"
Po deklaracjach miłości i planowaniu dzieci, Justyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła rzucić Przemka. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał.

Dalszych losów małżeństwa Justyny i Przemka fani nie mogli się doczekać! W trakcie programu nastawienie uczestników zmieniało się z dnia na dzień, a widzowie zaczynali się gubić w ich relacjach. W finale uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podjęli decyzję o kontynuowaniu relacji poza kamerami, a cztery tygodnie później w ich związku panowała sielankowa atmosfera. Co sprawiło, że uczestniczka zażądała zakończenia związku?! "Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Justyna i Przemek rozstali się! Ósma edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była dla widzów ogromnym zaskoczeniem, a zachowania uczestników wywoływały skrajne emocje. Awantura Marty i Macieja w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  przejdzie już do historii, jednak Justyna, a przede wszystkim jej cięty język również zapadła fanom w pamięć.  W wielkim finale Justyna i Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowali się pozostać w małżeństwie, a gdy po miesiącu odwiedziły ich kamery, przyznali, że wiele zmieniło się w ich życiu.  - Tak, powiedzieliśmy sobie "Kocham Cię" - przyznał oczarowany żoną Przemek.  Co wydarzyło się w ich relacji, że niedługo po wizycie kamer uczestniczka postanowiła rozstać się z telewizyjnym mężem? Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta wyznaje: "Znowu przytyłam". Wspomina o obrzydzeniu Po zakończeniu "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  kamery po raz kolejny odwiedziły uczestników, aby sprawdzić, jak eksperyment zmienił ich życie. W życiu programowych małżonków wiele się zmieniło. - Naprawdę starałem się, chciałem dobrze, chciałem, żeby to wyszło, dużo rzeczy też moim zdaniem poświęcałem, przyjeżdżałem prawie co tydzień do Warszawy - mówi przed kamerami Przemek. Okazuje...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Justyna i Przemek
mat. prasowe/Player.pl/Screen z odcinka Ślub od pierwszego wejrzenia
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Justyna wciąż jest z Przemkiem? Przez przypadek się wygadała?! 
Justyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w rozmowie z mediami powiedziała za dużo? Czy jej związek z Przemkiem przetrwał po programie? Sprawdźcie, co zdradziła Justyna!

Małżeństwo Justyny i Przemka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przetrwało po programie? Chociaż uczestnicy najnowszej edycji kontrowersyjnego programu przed emisją finałowego odcinka nie mogą zdradzać, jak potoczyły się ich dalsze losy, to najnowszy komentarz Justyny może sugerować, że wciąż jest w związku z Przemkiem. Skąd takie podejrzenia? Sprawdźcie, co powiedziała w rozmowie z mediami! Małżeństwo Justyny i Przemka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przetrwało? Kilkja tygodni temu rozpoczęła się ósma edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Dziś wiemy już, że eksperci połączyli w parę m.in. Justynę i Przemka. Para jest już po ślubie i wydaje się, że ich relacja ma szansę przetrwać. Justyna i Przemek świetnie bawili się na weselu, czego jednak nie można powiedzieć o mamie pana młodego. Mama Przemka nie ukrywała, że nie jest zachwycona udziałem syna w kontrowersyjnym eksperymencie, a podczas ślubu przyznała, że ciężko jej będzie zmienić zdanie w tej kwestii. Jestem cały czas sceptyczna. Jakby to powiedzieć, ciężko mi jest zmienić zdanie. Myślę, że czas pokaże (...) Nie mogę powiedzieć, że jej nie lubię- mówiła mama Przemka.  Internauci zaczęli komentować, że Justyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie spodobała się mamie Przemka.  Justyna postanowiła odnieść się do krytycznych uwag w rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl i właśnie wtedy powiedziała coś, co może sugerować, że wciąż jest z Przemkiem. Okazuje się bowiem, że Justyna wciąż nazywa mamę Przemka swoją teściową... Jedyne, co mogę powiedzieć o mojej teściowej, to to, że jest super kobietą, a wesele dla nikogo nie było komfortową sytuacją i jak to matka, przeżywała to bardzo mocno- Justyna wyznała w wywiadzie. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Martyna...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik