Ślub od pierwszego wejrzenia: Uczestnicy
Screen/Player.pl
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Poznaliśmy kolejnych uczestników! Kim są Paweł, Robert i Julia?

Już oficjalnie znamy wszystkich uczestników 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Poznajcie bliżej kolejną trójkę bohaterów, którzy zdecydowali się wziąć udział w eksperymencie.

Przez najbliższe tygodnie widzowie będą mogli śledzić losy bohaterów szóstej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"! W minionym odcinku poznaliśmy kolejnych uczestników, którzy zdecydowali się wziąć ślub z obcą osobą na oczach milionów widzów - to Julia, Paweł i Robert. Sprawdźcie, co o nich wiadomo!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura i Karol pochwalili się swoim szczęściem! 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aga i Wojtek zostaną rodzicami. Pamiętacie historię ich miłości?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kim jest Paweł?

Na początku drugiego odcinka szóstej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" poznaliśmy 33-letniego Pawła z Będzina. Eksperci od razu przyznali, że to wspaniały i troskliwy mężczyzna, ale potrafi też być uparty.

- Paweł jest bardzo dobrym człowiekiem, nastawionym bardzo pozytywnie do świata i do ludzi, chętnym do wspierania i pomagania, tyle, że tak mu się życie ułożyło, że on się z tym życiem jakby zmaga - powiedział Piotr Mosak.

- Jest trochę taki skromny i trochę samotnik też, no ale w końcu jest zdeterminowany, żeby znaleźć partnerkę, dlatego zgłosił się do programu - dodał kolejny ekspert.

Jak przyznał Paweł, do tej pory wolał być sam - złe doświadczenia związane z rozwodem rodziców sprawiły, że chłopak nie chciał angażować się w związki. Ale teraz w końcu nadszedł czas na zmiany, w których dopingują go rodzina i przyjaciele! 

33-latek jest pracownikiem fizycznym i zajmuje się rozbiórkami ogólnobudowlanymi, a jego praca wypełnia mu większość życia. Jednak udział w programie może pomóc mu to zmienić - w końcu Paweł będzie musiał znaleźć czas dla żony!

Ślub od pierwszego wejrzenia: Paweł
Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani nie wierzą w rozstanie Izy i Kamila

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Kim jest Julia?

Kolejną uczestniczką, którą poznaliśmy w drugim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest 26-letnia Julia z Ciechanowa. Julia jest windykatorem i jak sama w przyznaje, w pracy jest osobą stanowczą i bezkompromisową - zupełnie inaczej niż w życiu prywatnym. W swoich poprzednich związkach zawsze dawała od siebie za dużo i za szybko, a jej partnerzy niestety to wykorzystywali. Teraz ma nadzieje, że udział w programie da jej szansę na szczęśliwą relację.

- Julia jest dziewczyną ze starych filmów, która myśli o założeniu rodziny, o tym żeby dbać o ognisko domowe, by stworzyć mężczyźnie przytulny dom. Ona nawet sama mówi, że może mieszkać w leśniczówce, byleby trafić na mężczyznę, który o nią zadba, pójdzie do pracy, a ona może się resztą zająć - powiedział Piotr Mosak. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia
Screen/Player.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Kim jest Robert?

Ostatnim uczestnikiem 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest 31-letni Robert z miejscowości Strzelno. Przed udziałem w eksperymencie jego życie w większości wypełniała praca. Robert prowadzi swój biznes - ma serwis telefonów i wszelakich multimediów. Ponadto chłopak tworzy muzykę, rapuje i trenuje boks tajski. Jak widać, jego życie jest wypełnione po brzegi pracą i realizacją swoich pasji!

- O Robercie można powiedzieć, że to jest taki pozytywny mężczyzna, który ogarnia życie. [...] Może być dobry partnerem, natomiast jeżeli kobiety będą chciały zero-jedynkowego mężczyzny, to Robert nie jest zero-jedynkowy - powiedział ekspert.

Pomimo wielu zajęć i aktywności, które wypełniają czas Roberta, chłopakowi brakuje jednak chwil spędzanych z ukochaną osobą.

- Brakuje mi wspólnego spędzania czasu. Wspólnego śniadania, wspólnej kolacji, czy też wspólnego oglądania filmu, czy też wycieczki gdzieś razem - powiedział Robert.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Robert
Screen/Player.pl

Oby udział w programie pozwolił zmienić życie Roberta i pozostałych uczestników na lepsze! Przypomnijmy, że w pierwszym odcinku 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznaliśmy Kasię, Tomka i Anetę. Dziś już wiemy, kim jest pozostała trójka. Jak myślicie, jak uczestnicy zostaną dopasowani przez ekspertów? My już nie możemy się doczekać kolejnych odcinków programu! Zapowiadają się wielkie emocje!

Ślub od pierwszego wejrzenia: uczestnicy 6. edycji
Screen/Player.pl

Eksperci ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na ramówce TVN
East News
Newsy
Ekspert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na zarzuty Adama! 
"Ślub od pierwszego wejrzenia" Ekspert z programu odpowiada na atak Adama!

Piotr Mosak ze  "Ślub od pierwszego wejrzenia" opublikował w sieci wpis, w którym odniósł się do komentarza jednego z uczestników programu! Psycholog odpowiedział na zarzuty Adama, który w swoim internetowym wpisie na Instagramie zdradził kulisy hitu TVN7 twierdząc m.in, że jednego z ekspertów poznał dopiero w dniu decyzji. Adam napisał również, że od jednego z ekspertów miał usłyszeć, jak powinien zachować się wobec Joanny - uczestnik programu nie zdradził jednak o jaką radę chodziło. Rozumiem, że oceniacie to co Tv pokazała lecz szkoda że nie pokazali wszystkiego. Ciekaw jestem jak byście mnie oceniali, gdybym słuchał rad jednego z Ekspertów i potraktował Asie tak jak mi doradził...Pytacie jak to możliwe że dostałem się przez tyle castingów...sam nie wiem gdyż jednego z Ekspertów poznałem dopiero w dniu decyzji takze sami sobie możecie odpowiedzieć na te pytanie- Adam napisał na Instagramie.  Piotr Mosak odniósł się do zarzutów Adama w swoim najnowszym wpisie na Facebooku. Musicie zobaczyć, co napisał! Piotr Mosak odpowiada na zarzuty Adama Psycholog ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w odpowiedzi na zarzuty Adama opublikował na Facebooku wpis, w którym tłumaczył jak nagrywany jest program. Pod postem pojawiło się wiele obraźliwych komentarzy, dlatego Piotr Mosak skasował swój wcześniejszy wpis i zastąpił go nowym. Co napisał? Przepraszam za zmianę posta, ale dyskusje gdzieś uciekały różnie go interpretując. Nie to było moim celem. Jeszcze raz, ciut prościej i szerzej. Jestem przeciwnikiem hejtowania kogokolwiek. Nie lubię, nie podoba mi się to. Tym bardziej jeśli za hejtem idą groźby karalne. Tak nie powinno być i nikt o siebie i swoją rodzinę nie powinien się bać. Dlatego proszę o nie atakowanie w żaden sposób...

Newsy
Poznają się w urzędzie... kilka sekund przed własnym ślubem! Czy się na niego zdecydują? Co zobaczymy w TVN?
Poznają się w urzędzie... kilka sekund przed własnym ślubem! Czy się na niego zdecydują? Co zobaczymy w TVN?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" od samego początku wzbudza ogromne emocje nie tylko wśród widzów, ale przede wszystkim wśród uczestników show i ich rodzin. Kim są uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"? Do nowego show TVN zgłoszały się samotne osoby poszukujące swojej drugiej połówki.   "Ślub od pierwszego wejrzenia" o czym jest? Po wnikliwej analizie na podstawie wzrostu, zapachu i testów psychologicznych eksperci połączyli w pary m.in. Magdę i Krystiana oraz Ewę i Darka. To właśnie oni w trzecim odcinku programu poznają się w urzędzie stanu cywilnego... kilka sekund przed swoim ślubem. Czy ostatecznie zdecydują się na ślub? Tego dowiemy się już wieczorem podczas emisji programu.   Zobacz: Już dziś uczestnicy show "Ślub od pierwszego wejrzenia" powiedzą sobie TAK! Zobacz ZWIASTUN   Rodziny uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenie" nawet przed kamerami nie ukrywały swoich emocji i obaw związanych z planami swoich dzieci czy rodzeństwa. "On zwariował" - zareagowała mama Krystiana, który przyszedł oświadczyć jej, że za tydzień bierze ślub z obcą kobietą. Z kolei bracia uczestniczki Ewy nie zaakceptowali jej decyzji i jeszcze przed planowanym ślubem zapowiedzieli, że się nie pojawią na uroczystości. Czy ich obawy są słuszne? A może wyniki analizy ekspertów potwierdzą, że pary przez nich dobrane będą tworzyć szczęśliwe małżeństwa? Kim są eksperci programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"? Dr Piotr Mosak - psycholog, Monika Staruch - seksuolog oraz Prof. Bogusław Pawłowski - antropolog z Uniwersytetu Wrocławskiego- to właśnie oni wybrali pasujących do siebie uczestników programu i zdecydowali, że są dla siebie stworzeni. Po dopasowaniu...

East News
Newsy
Ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oceniła relację Joanny i Adama! Psycholog odniosła się również do wpisu chłopaka w mediach społecznościowych!
Ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oceniła relację Joanny i Adama! Psycholog odniosła się również do wpisu chłopaka w mediach społecznościowych!

4. edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" dobiegła końca, jednak emocje wśród fanów po finale wydają się być w dalszym ciągu ogromne. Niewątpliwie miało na to wpływ zachowanie jednego z uczestników, Adama, który dodatkowo spotęgował emocje wśród widzów swoim wpisem w mediach społecznościowych. Ekspertka programu Magdalena Chorzewska zabrała głos w sprawie relacji Adama i Joanny w programie. Na InstaStory psycholog odniosła się również do głośnego wpisu Adama. Zobaczcie! Zobacz także:  Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może liczyć na koleżankę z programu. Ona również przeżyła zawód Ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zabrała głos w sprawie relacji Joanny i Adama! Joanna i Adam to jedyna para 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", która wzięła rozwód. Niestety w głównej mierze wynikało to z powodu decyzji Adama, który stwierdził, że woli rozwijać tę znajomość stopniowo i na spokojnie, dlatego podjął decyzję o rozstaniu. Adam obiecał przy ekspertach, że pomimo rozstania z żoną, będzie się spotykał z Joanną po zakończeniu eksperymentu i dbał o ich wzajemne relacje. Tak się jednak nie stało. Po emisji finałowego odcinka chłopak zamieścił również wpis, w którym odpowiedział na krytyczne komentarze oraz zdradził kulisy programu. hejtminiegra 😃#smiesznecopiszecie🤣😂 #jasieniemartwie 🤗#korzystajzżycia 🍸🍹🍯🍰🍻@#$% final final i po finale...emocje Was nie opuszczają tak jak nie opuszcza mnie ochota powiedzieć wszystko jak to wygląda po za kamerami. Rozumiem, że oceniacie to co Tv pokazała lecz szkoda że nie pokazali wszystkiego. Ciekaw jestem jak byście mnie oceniali, gdybym słuchał rad jednego z Ekspertów i potraktował...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner