Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia z partnerem Dominikiem
Instagram @golebiowska.julka
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Julia już nie ukrywa szczęścia. Podzieliła się radosną nowiną

Rodzina Julii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niebawem się powiększy! Uczestniczka i jej partner w rozmowie z mediami potwierdzili radosne wieści!

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i jej partner Dominik właśnie udzielili pierwszego wspólnego wywiadu. Zakochani nie tylko zaskoczyli media swoimi planami na najbliższą przyszłość, ale zdradzili, że już niebawem czeka ich ślub. Poznajcie szczegóły!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil o przyczynach rozstania z Agnieszką! "Nie było możliwości tego przeskoczyć"

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6": rodzina Julii

Eksperci "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie trafili z wyborem partnera dla Julii z 6. edycji programu. Uczestniczka została żoną Tomasza, który stale krytykował jej wygląd. Mężczyzna nie tylko sugerował, że aparycja telewizyjnej żony jest daleka od ideału, ale wyznał wprost, że Julia powinna schudnąć, by mieć u niego jakiekolwiek szanse. I choć Julia nie miała tyle szczęścia w programie, co inna para tej samej edycji - Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno świętowali chrzest pierworodnego synka -  to nie poddała się jednak w poszukiwaniach wymarzonego partnera. W końcu na jej drodze stanął Dominik, z którym jest obecnie bardzo szczęśliwa.

Niedawno Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziły szczegóły swojej relacji z partnerem, a teraz para udzieliła pierwszego wspólnego wywiadu. W rozmowie z serwisem cozatydzien.pl zakochani podzielili się z fanami radosną nowiną. Okazuje się, że już we wrześniu tata Julii weźmie ślub!

- Pod koniec września odbędzie się ślub mojego taty. Będę świadkową, więc cały wrzesień będziemy skupieni na tym wydarzeniu, chcę być pod ręką, gdy będę potrzebna. A później, pewnie w październiku, wyjedziemy z Dominikiem na wspólne wakacje - powiedziała dla cozatydzien.tvn.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil o reakcji rodziny na rozstanie z żoną! "Wspierali Agnieszkę"

ślub od pierwszego wejrzenia Julia szykuje się na ślub taty
Player.pl/Ślub od pierwszego wejrzenia

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyznała także, że ślub taty jest dla jej całej rodziny bardzo ważnym wydarzeniem. Powiedziała także, jak czuje się w nowej roli podczas uroczystości. 

- Jeszcze tego tak nie przeżywam, ale im bliżej, tym częściej o tym myślę. To nie będzie tylko wielkie wydarzenie z życia mojego taty, ale także w życiu całej rodziny. Na pewno będę brała czynny udział w tych przygotowaniach - wyznała. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia pokazała partnera! Fani: "Wygląda jak Luke Perry" 

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazała chłopaka
Instagram @golebiowska.julka

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia planuje założenie rodziny z partnerem

Razem z Julią w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl, uczestniczył jej partner Dominik. Para opowiedziała, że oboje marzą o ślubie i założeniu rodziny. Nie wiedzą jednak jeszcze kiedy to nastąpi.

- Mamy z Dominikiem taki sam cel. Chcemy ślubu i dzieci, ale wydaje mi się, że jesteśmy jednogłośni w tym, że teraz jest jeszcze na to za wcześnie. [...] Ja już mam 27 lat, Dominik ma rocznikowo 39, więc nie będziemy też długo zwlekać. Wiadomo, że przed ślubem są też zaręczyny, więc ktoś musi ten ślub zapoczątkować - wyznała Julia. 

Dominik potwierdził wypowiedź Julii. Wygląda na to, że oboje są zdecydowani na kolejny krok. Tym razem Julia chce być pewna swojego partnera, zanim powie sakramentalne "tak". Wygląda na to, że oboje są na dobrej drodze do szczęśliwego małżeństwa.

- Zgadzam się z Julią. Kiedyś to wszystko z pewnością się wydarzy, ale kiedy? Nie wiem - dodał Dominik.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita wspomina swój dawny wygląd: "Najgorsze brwi w życiu"

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazała zdjęcie z łóżka
Mat. prasowe

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia znalazła nową miłość
Instagram @golebiowska.julka
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia ma nowego partnera! On docenił ją bardziej niż Tomasz 
Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznała nową miłość jeszcze przed emisją finału w TVN7! Zobaczcie, co mówi o nowej miłości.

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znalazła miłość po programie! Niedługo rozpaczała po Tomaszu. Szczęśliwa uczestniczka zdradziła, że nowego ukochanego poznała dzięki... portalom społecznościowym!  Gdyby nie mój udział, to nie mielibyśmy najmniejszych szans na poznanie się w codziennym życiu 🙂 Jestem szczęśliwa, bardzo zakochana - napisała na Instagramie.  Zobaczcie, co jeszcze zdradziła na temat swojego nowego związku!  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia ma nowego partnera Julia i Tomasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po eksperymentalnym miesiącu zdecydowali, że chcą wziąć rozwód. Nie udało im się dogadać i zgodnie przyznali, że zbyt szybko się poddali. Julia dystansowała się od męża od momentu, w którym wyznał jej, że nie jest w jej typie i zasugerował, że powinna schudnąć. Na Tomasza spadała fala krytyki za tak nietaktowne ocenienie żony, jednak jeszcze w programie sam przyznał, że nie chciał zranić Julii, a swoje myśli formułował niefortunnie. Ten związek próbowali ratować sami eksperci, jednak ostatecznie uczestnicy stwierdzili, że rozstanie będzie najlepszym rozwiązaniem.  Kilka tygodni po finałowej decyzji Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poruszyła kolejny raz temat rozwodu:  - Miałeś myśli, że ten rozwód to zły pomysł, że może powinniśmy spróbować?  - Nie, na początku może trochę. Ale nie, jednak nie - podsumował Tomasz  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia żałuje udziału w programie? Jest szczery komentarz! Jak się okazuje, Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest znowu szczęśliwie zakochana! Jak na razie niewiele powiedziała na temat nowego ukochanego:  Ja jestem romantyczką, więc moje serce było...

Julia i Tomasz ze Ślubu od pierwszego wejrzenia są po rozwodzie?
Instagram @golebiowska.julka, mat. prasowe
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Widzowie krytykują produkcje: "Nie powinni Julii pokazywać w takim stanie"
W ostatnim odcinku producenci pokazali, jak Julia pije alkohol podczas spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Po emisji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w sieci zawrzało!

Kolejny odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już za nami. W przedostatniej odsłonie hitu TVN widzowie dowiedzieli się, jak wyglądają relacje wszystkich par tuż przed ostateczną decyzją. Czy wszystkie pary będą razem? Niestety, sytuacja między Julią a Tomaszem nie wygląda najlepiej. Małżonkowie nie potrafią dojść do porozumienia i w zasadzie nawet nie próbują naprawić swoich relacji. Co ciekawe, w ostatnim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Julia wyznała, że czasami tęskni za swoim mężem... Internauci zauważyli, że uczestniczka programu zdecydowała się na takie wyznanie po alkoholu. Jak to komentują?  Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" komentują zachowanie Julii Julia jest jedną z uczestniczek najnowszej, szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", a eksperci połączyli ją w parę z Tomaszem. Początkowo wydawało się, że Julia i Tomasz mają szansę stworzyć szczęśliwy związek, jednak wszystko się zmieniło, kiedy mężczyzna zaczął krytykować wygląd swojej żony i sugerować, że powinna schudnąć. Kobieta miała już dość komentarzy męża i wyniosła się z jego domu. Julia wróciła do Ciechanowa, a w ostatnim odcinku zdecydowała się na spotkanie w gronie przyjaciół. Co ciekawe, widzowie zobaczyli wówczas, że Julia pije alkohol i zaczyna wspominać Tomasza...  Potrzebowałam takiego wyjścia, takiego o matko, gdzie o niczym się nie myśli, gdzie jest po prostu chwila, gdzie jest po prostu impreza, gdzie jest ten moment... [...] To nie jest takie permanentne, ale mam takie uczucie, że mam momenty takiego zatęsknienia za Tomkiem. Nie wiem skąd się to bierze, ale mam coś takiego- mówiła przed kamerami. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia tęskni za Tomaszem! "Fajnie jakby był teraz obok" Zobacz...

Julia ze ślubu od pierwszego wejrzenia
golebiowska.julka/Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia bardzo schudła! To przez słowa Tomasza? Wyjawiła prawdę
Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedziała o swojej metamorfozie. W programie zapewniała, że dobrze czuje się w swoim ciele - dlaczego zatem zdecydowała się schudnąć?

Julia Gołębiowska podbiła serca widzów 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Piękna i sympatyczna blondynka w programie musiała jednak zmierzyć się z nietaktownymi uwagami ze strony męża, który sugerował jej, że powinna... schudnąć. Teraz, po kilku miesiącach od zakończenia nagrań do show, Julia zachwyca nową figurą - jak wyjawiła w jednym z wywiadów, udało jej się zrzucić kilka kilogramów. Co ją do tego zmotywowało?  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia ma nowego partnera! On docenił ją bardziej niż Tomasz  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia opowiedziała o swojej metamorfozie! Za nami finał 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i jak już oficjalnie wiadomo, tylko jedna para zdecydowała się na kontynuowanie małżeństwa . Mowa oczywiście o Anecie i Robercie, którzy do dziś tworzą zgraną i szczęśliwą parę , a ponadto... spodziewają się dziecka !. Z kolei Julia i Tomasz w finale eksperymentu od razu zdecydowali się na rozwód - odkąd chłopak zaczął otwarcie mówić swoje uwagi na temat wyglądu partnerki , pomiędzy tą dwójką zrodził się poważny kryzys. Małżonkowie nie potrafili już nawiązać porozumienia, więc ich decyzja w ostatnim odcinku 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", nie była dla fanów dużym zaskoczeniem. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia i Paweł są parą? Jest komentarz uczestniczki programu!  Fani programu na pewno doskonale pamiętają, jak Tomasz w programie bez ogródek mówił żonie, że jego zdaniem Julia powinna przejść na dietę i krótko mówić schudnąć, aby ich relacja poprawiła się. Julia jednak zapewniała, że dobrze się czuje w swoim ciele i na pewno nie będzie zmieniać się dla kogoś. Jednak po...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik