Rolnik szuka żony Kasia i Dawid z Rolnik szuka żony wzięli ślub Kasia i Szymon z Rolnik szuka żony 3 Dawid i Monika z Rolnik szuka żony 3 Kasia i Szymon z Rolnik szuka żony 3
Rolnik szuka żony
Zobaczcie!
1/6
Rolnik szuka żony

Kasia i Dawid z Rolnik szuka żony 3 wzięli w środę, 14 czerwca 2017 roku ślub! Para poznała się na planie programu, ale oboje byli kandydatami innych bohaterów show. Kasia była kandydatką rolnika Szymona, a Dawid kandydatem rolniczki Moniki. Z rolnikami nie stworzyli związków, ale za to odnaleźli siebie.  Rok po pierwszym spotkaniu stanęli na ślubnym kobiercu!

 

Trzeci ślub dzięki programowi Rolnik szuka żony

 

Jak Kasia i Dawid się poznali?

Kasia i Dawid spotkali się przypadkiem, ona spóźniła się na pociąg, a Dawid ją odwiózł. Zaczęli się spotykać po programie, bo chcieli być fair. Przyjechali na finał trzymając się za ręce z informacjami o zaręczynach i ślubie w czerwcu - powiedziała gospodyni Rolnik szuka żony.

Oboje jako pierwsi odpadli z rywalizacji o serca rolników. Spotkali się, by wymienić wrażenia i okazało się, że zaiskrzyło między nimi. Rok po tym jak Dawid podwiózł Kasię, w czerwcu 2017 wzięli ślub!

- Chcemy razem zaryzykować i pójść dalej razem. Jesteśmy zaręczeni - powiedziała Kasia w ostatnim odcinku Rolnik szuka żony.
- Bóg pokierował nasze drogi na wspólne tory - wyznał Dawid.
- Kto szuka ten znajdzie i widać znalazł.

Teraz Kasia i Dawid są już mężem i żoną. Serdecznie im gratulujemy. To trzecia para z programu, która wzięła ślub. A czwarty ślub przynajmniej jednego z uczestników show.

ZOBACZCIE ZDJĘCIE ZE  ŚLUBU KASI I DAWIDA!  Na następnej stronie.

Zobacz także: Jedyna para z "Rolnik szuka żony 3" to Kasia i Dawid! Kim są i jak to się stało, że się już zaręczyli?

2/6
Kasia i Dawid z Rolnik szuka żony wzięli ślub
M. Lipiński

Redakcja programu Rolnik szuka żony TVP ma zaszczyt zawiadomić, że wczoraj sakramentalne "tak" powiedzieli sobie Kasia i Dawid.

Naszej (trzeciej już) młodej parze życzmy dużo szczęścia i miłości! - czytamy na oficjalnym Facebooku programu Rolnik szuka żony!

Zobaczcie zdjęcia młodej pary z programu Rolnik szuka żony - kiedy próbowali zdobyć serca rolników.

4/6
Dawid i Monika z Rolnik szuka żony 3

Rolniczka Monika do niedawna spotykała się z Filipem, który wysłał do niej list do programu, ale nie przyjechał w nim uczestniczyć. Ostatnio podobno jednak para się rozstała. 

5/6
Kasia i Szymon z Rolnik szuka żony 3

Randka Szymona z Kasią w Rolnik szuka żony 3.

6/6
Dawid i Monika z Rolnik szuka żony 3

Randka Moniki z Dawidem w Rolnik szuka żony 3.