TV-Show

Kiedy Kasia i Dawid z Rolnik szuka żony 3 wezmą ślub? Znamy datę!

Już niebawem!

Rolnicy, czyli bohaterowie "Rolnik szuka żony" w trzeciej edycji nie znaleźli żony wśród kandydatek, które wybrali. Ale jedna para, która spotkała się przypadkowo po nagraniach już jest po zaręczynach, a Marta Manowska w "Pytaniu na śniadanie" zdradziła kiedy ślub!

Kasia i Dawid spotkali się przypadkiem, ona spóźniła się na pociąg, a Dawid ją odwiózł. Zaczęli się spotykać po programie, bo chcieli być fair. Przyjechali na finał trzymając się za ręce z informacjami o zaręczynach i ślubie w czerwcu - powiedziała gospodyni Rolnik szuka żony.

Przypomnijmy, że Kasia była kandydatką Szymona, a Dawid kandydatem rolniczki Moniki. Oboje jako pierwsi pojechali do swoich domów z gospodarstw rolników. Spotkali się, by wymienić wrażenia i okazało się, że zaiskrzyło między nimi. Rok po tym jak Dawid podwiózł Kasię, w czerwcu 2017 wezmą ślub!

- Chcemy razem zaryzykować i pójść dalej razem. Jesteśmy zaręczeni - powiedziała Kasia w ostatnim odcinku Rolnik szuka żony.
- Bóg pokierował nasze drogi na wspólne tory - wyznał Dawid.
- Kto szuka ten znajdzie i widać znalazł.

Zobacz także: Jedyna para z "Rolnik szuka żony 3" to Kasia i Dawid! Kim są i jak to się stało, że się już zaręczyli?

 

Kasia była kandydatką Szymona z Rolnik szuka żony. Rolnik był nią na pierwszych spotkaniach zachwycony, nazwał ją damą.

 Szymon z Rolnik Szuka Żony 3
Facebook

 

Dawid był kandydatem Moniki z Rolnik szuka żony. Dawid jako pierwszy pożegnał się z programem, czyżby dlatego, bo wiedział, że w sercu ma już Kasię?

Monika z Rolnik szuka żony 3
Facebook

 

Kasia i Dawid w czerwcu 2017 roku biorą ślub!

Rolnik szuka żony 3 - Dawid i Kasia w finale
Facebook

Kasia i Dawid z "Rolnik szuka żony 3 będą mili dziecko
Mat. prasowe
Newsy
Kasia i Dawid z "Rolnik szuka żony 3" niedawno brali ślub. A teraz... Są nowe informację dotyczące pary. Co się wydarzyło?
Kasia i Dawid z "Rolnik szuka żony 3" niedawno brali ślub. A teraz... Są nowe informację dotyczące pary. Co się wydarzyło?

  Kasia i Dawid z "Rolnik szuka żony 3" w czerwcu tego roku pobrali się. A teraz w świątecznym odcinku  show Marta Manowska ogłosiła, że para spodziewa się dziecka! Zrządzenie losu zadecydowało, że Kasia i Dawid się poznali  i zwrócili na siebie uwagę, bowiem Kasia była kandydatką do serca rolnika Szymona z poprzedniej edycji, a Dawid był kandydatem rolniczki Moniki.    Jak Kasia i Dawid z Rolnik szuka żony 3 się poznali?   Jednak po zakończeniu zdjeć Dawid podwiózł Kasię na pociąg do domu, bo produkcja show, akurat nie mogła tego zrobić. Zaczęli rozmawiać, poszli na kawę i... Nie mogli o sobie przestać myśleć. Kiedy Szymon odrzucił Kasię, a Monika - Dawida, oni nie rozpaczali tylko odnowili kontakt ze sobą.  Los chciał, żeby tych dwoje się spotkało i jak widać w przyszłym roku zostaną szczęśliwymi rodzicami.  Serdecznie gratulujemy! Zobacz także:  TYLKO U NAS: "Dziewczyny chciały się tylko ze mną pokazać" Zbigniew z "Rolnik szuka żony 1" zdradza nam, czy znalazł miłość!   Program i piękny ślub, a teraz dziecko. A mówią, że takie rzeczy to tylko w bajkach.   Kasia i Dawid szybko podjeli decyzję o ślubie.

TV-Show
Jedyna para z "Rolnik szuka żony 3" to Kasia i Dawid! Kim są i jak to się stało, że się już zaręczyli?
Ich związek zaskoczył samych reżyserów programu!

Jedyna para, która zdecydowała się na wspólną przyszłość z Rolnik szuka żony 3 , to niespodziewanie Kasia i Dawid! Ani Kasia - kandydatka Szymona, ani Dawid - kandydat Moniki, nie trafili do serc rolników, ale okazuje się, że przez program odnaleźli siebie nawzajem. Jak do tego doszło? - Na pierwszych nagraniach, spotkaliśmy się. Ten dzień był szczęśliwy dla mnie. Kasi pociąg uciekł, więc miałem tą możliwość ją podwieźć pod dom. Wracając już miałem myśli o tej tu obecnej Kasi - powiedział w finale Dawid. - Zobowiązania sprawiły, że nie zastanawialiśmy się nad tym. Ja pojechałem do gospodarstwa Szymona, Potem Dawid napisał do mnie - jak na nagraniach? Potem napisał do mnie po swoich. Mieliśmy okazję po prostu wymienić wrażeniami - powiedziała Kasia. - To było nasze pierwsze spotkanie, potem umówiliśmy się na kolejne i to wszystko się potoczyło, że jesteśmy razem - powiedział Dawid. - Chcemy razem zaryzykować i pójść dalej razem.  Jesteśmy zaręczeni. - dodała Kasia. - Bóg pokierował nasze drogi na wspólne tory. - Kto szuka ten znajdzie, i widać znalazł. Zobacz: Szczegóły nowego związku Marka z "Rolnik szuka żony"! Kim jest Ola? WIDEO   Dawid w programie, kiedy startował jako kandydat Moniki, powiedział że chciałby się zakochać i ma nadzieję, że w tym programie to nastąpi. Kasia też wierzyła, że uda się jej odnaleźć miłość. - Myślę, że Pan Bóg dla każdego ułożył ścieżkę, którą nas prowadzi, wystarczy cierpliwie poczekać. Poznać zakończenie tej drogi. Dawid hoduje papugi dla własnej przyjemności. Jestem poukładany i podchodzę do życia odpowiedzialnie - pisał w liście do Moniki. Zobacz: Co działo się w finale "Rolnik szuka żony"? Tylko jedna para zaręczyła się, a Zbyszek rozstał się z Ireną! RELACJA   Monika była zachwycona Dawidem, bo miał...

Rolnik szuka żony
Mat. prasowe
Newsy
Kasia i Dawid z "Rolnik szuka żony" zostali rodzicami! Chłopiec czy dziewczynka?
Sprawdź

  Tylko u nas: Kasia i Dawid z "Rolnik szuka żony 3" zostali rodzicami! Para wczoraj, 22 kwietnia 2018 roku, powitała na świecie swoje pierwsze dziecko! Kasia i Dawid mają córeczkę!  Parze serdecznie gratulujemy!   Przypomnijmy, że para pobrała się w czerwcu zeszłego roku.   Od razu planowali powiększenie rodziny. Jak widać, ich marzenie się spełniło.   Rodzice zastanawiają się jeszcze nad imieniem :).   Przypomnijmy, że Kasia była kandydatką do serca rolnika Szymona. A Dawid startował do serca rolniczki Moniki. Jak się poznali? Dawid podwiózł Kasię ze zdjęć na pociąg, bo akurat ekipa jeszcze nie miała wolnego wozu i w ten szczęśliwy zbieg okoliczności Kasia i Dawid mieli trochę czasu by ze sobą porozmawiać. Zauroczyli się sobą, lecz chcieli być uczciwi występując w programie, więc zerwali ze sobą kontakt w czasie nagrań. Dopiero po tym jak oboje, kiedy zostali odrzuceni przez rolnika i rolniczkę, nawiązali znowu znajomość. Na list do nowej edycji programu czekają 10. kandydatów. Do 4 maja można slać listy. Jak wysłac list? - zarejestruj się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wyślij list ze zdjęciem na adres: skr. poczt. 67, 02-741 Warszawa. U.P. 121, z imieniem na kopercie osoby do której piszesz.  Więcej informacji znajduje się w regulaminie na stronie: www.rolnikszukazony.tvp.pl   To musiało być przeznaczenie!   Zobacz także: Jedyna para z "Rolnik szuka żony 3" to Kasia i Dawid! Kim są i jak to się stało, że się już zaręczyli?   Kasia i Dawid spotkali sie na planie "Rolnik szuka żony" i zaiskrzyło.   Kasia i Dawid zareczyli się w jesienią 2016 roku.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner