Szymon i Agnieszka z Rolnik szuka żony są parą?
TVP

Szymon i Agnieszka z "Rolnik szuka żony" są parą?! ZDJĘCIA mówią wszystko!

Szymon i Agnieszka z Rolnik szuka żony są parą?
TVP

Szymon i Agnieszka z "Rolnik szuka żony" są parą?! Telewizja Publiczna już za kilka dni pokaże swoim widzom specjalny, świąteczny odcinek wielkiego hitu, dowiemy się wówczas, co słychać u jego uczestników. Patrząc na zwiastun i zdjęcia z planu łatwo zauważyć, że obok Szymona pojawiła się... Agnieszka! Z pewnością pamiętacie ją z ostatniej edycji "Rolnik szuka żony", Agnieszka była wówczas jedną z trzech kandydatek walczących o względy Łukasza! Czyżby pojawienie się Agnieszki obok Szymona oznaczało, że są parą?

Reżyser "Rolnik szuka żony" Anna Więckowska w rozmowie z Faktem przyznaje tajemniczo, że widzowie będą zaskoczeni tym, jakie pary powstały po zakończeniu show.

Niektórzy przyjdą ze swoimi wybrankami. I to niekoniecznie tymi, które poznali na planie. Oficjalnie ujawni się też zupełnie nowa para, którą połączył "Rolnik...". Myślę, że widzowie nawet nie podejrzewali, że oni mogą być razem - przyznała Anna Więckowska.

 

Przypominamy, że Szymon już kilka tygodni temu w "Pytaniu na Śniadanie" zdradził, że znalazł wreszcie swoją drugą połówkę. Rolnik nie powiedział wówczas z kim się spotyka, ale zapowiedział, że o tym kim jest jego wybranka dowiemy się właśnie ze świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony". Czyżby więc pojawienie się Agnieszki obok Szymona nie było przypadkowe? Spójrzcie, jak trzymają się za ręce!

 

Zobacz także: Co się wydarzyło między Szymonem a Marysią w "Rolnik szuka żony"? Zobaczcie niepublikowane WIDEO z ich spotkania!

 

Szymon i Agnieszka są parą?

Szymon i Agnieszka z Rolnik szuka żony są parą?
TVP

Razem pojawili się na nagraniu świątecznego odcinka Rolnik szuka żony.

Szymon i Agnieszka z Rolnik szuka żony są parą?
TVP

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08