TV-Show

Kandydaci i kandydatki do serc bohaterów Rolnik szuka żony! Kto ma najfajniejsze kandydatki? ZDJĘCIA

Kandydaci i kandydatki do serc bohaterów Rolnik szuka żony! Kto ma najfajniejsze kandydatki? ZDJĘCIA
Grzesiek i Ania z "Rolnik szuka żony" bawią się na weselu
Facebook
Newsy
Grzesiek i Ania Bardowscy z "Rolnik szuka żony" też bawią się na weselu! Pokazali ZDJĘCIE
Grzesiek i Ania Bardowscy z "Rolnik szuka żony" też bawią się na weselu! Pokazali ZDJĘCIE

Grzegorz i Ania Bardowscy bawią się na weselu! Nie, nie... para z programu "Rolnik szuka żony" nie świętuje razem  z Małgorzatą Rozenek i Radosławem Majdanem, którzy kilka godzin temu powiedzieli sobie TAK w podwarszawskim Konstancinie. Grzesiek i jego ciężarna żona bawili się na innym ślubie - patrząc na zdjęcie, równie eleganckim i romantycznym.   Zobacz także: Tylko u nas: Małgosia miała łzy w oczach! Od dziś to Pani Rozenek-Majdan! SZCZEGÓŁY ŚLUBU Jak sobota - to wesele :-) obfity rok! PS: widać brzuszek Ani, męża rośnie  - napisał pod zdjęciem z uroczystości. Zobaczcie, jak Ania i Grzegorz Bardowscy , których połączyła miłość w programie "Rolnik szuka żony" prezentowali się na ślubie. Ciężarna żona byłego uczestnika hitu TVP wygląda ślicznie! Widać, że ciąża jej służy. A Grzesiek? Spójrzcie jaki jest szczęśliwy o boku Ani!   Zobacz także: Co dać na wesele?   Grzesiek z Rolnik szuka żony pokazał zdjęcie z wesela. Ania promienieje w ciąży.

Wybraliście ulubionego rolnika ze wszystkich edycji "Rolnik szuka żony"! Kto wygrał? Duże zaskoczenie!
Party.pl
TV-Show
Wybraliście ulubionego rolnika ze wszystkich edycji "Rolnik szuka żony"! Kto wygrał? WYNIKI to duże zaskoczenie!
Wybraliście ulubionego rolnika ze wszystkich edycji "Rolnik szuka żony"! Kto wygrał? WYNIKI to duże zaskoczenie!

To już koniec jednego z naszych największych plebiscytów! Razem z nami wybraliście ulubionego rolnika z programu "Rolnik szuka żony". Kto wygrał? Grzegorz, Zbigniew, a może Adam Kraśko? Wynik jest naprawdę zaskakujący. Po zsumowaniu i odjęciu wszystkich głosów "na minus" okazuje się, że zwyciężył... Rafał z drugiej edycji programu! Zdobył w sumie 28077 głosów. Drugie miejsce zajął Robert - 26840 głosów. Trzecie miejsce należy do Grzegorza - 14068 głosów.   Rafał okazał się zdecydowanym faworytem i choć w programie nie znalazł prawdziwej miłości, okazało się, że szczęście i tak mu dopisało w życiu już poza programem !   Rafał w programie związał się z Justyną. Pod koniec drugiego sezonu  Rolnik szuka żony  rozstał się z nią, by po programie znowu się z nią zejść, jednak oboje ostatecznie stwierdzili, że zostaną tylko przyjaciółmi.  Potem okazało się, że Rafał Kowal ma nową dziewczynę, uczestniczkę innego show  i jak teraz już publicznie deklaruje, jest zakochany!   Gratulujemy Rafałowi zwycięstwa w naszym plebiscycie. Był waszym faworytem?   Zobacz także:  Wiemy, ile osób wysłało listy do rolników w show "Rolnik szuka żony 3". To rekordowa liczba!   Rafał wygrał!   Też na niego głosowaliście?   To według was numer jeden!

Rolnik szuka żony 3
Newsy
Rolnik szuka żony 3, odcinek 1. Poznaj uczestników programu! Szymon, Łukasz, Marek, Zbigniew i Monika!
Kim są? Znajdą miłość?

To już trzecia edycja programu "Rolnik szuka żony". W popularnym show TVP1 rolnicy i rolniczki szukają swojej drugiej połówki. K to wystąpi w trzeciej edycji programu  "Rolnik szuka żony"?  Oprócz  Szymona , który w towarzystwie  Marty Manowskiej pojawił się na prezentacji jesiennej ramówki TVP,  w wielkim hicie pojawią się również:  Monika, Łukasz, Marek  oraz  Zbigniew  - pszczelarz z Lubelszczyzny,  którego ujawniła sama prowadząca program już kilka miesięcy temu.     Rolnik szuka żony 3, odcinek 1. Relacja NA ŻYWO. Myślicie, że nowi bohaterowie, czyli Łukasz, Szymon, Monika, Zbigniew i Marek to najlepszy wybór ze wszystkich 10 kandydatów do Rolnik szuka żony 3 , którzy się zgłosili do programu?   22:10 Koniec czytania listów. Rolnicy wybrali! Za tydzień pierwsze spotkania z 10 wybranymi osobami z listów. Nie możemy się doczekać, by poznać wszystkie pani i panów! :)   22:10 Rolnicy i rolniczka są zachwyceni listami, jest wzruszająco i cieszą się, że się spodobali.   22:09 Szymonowi najbardziej podoba się list kończący się - Niech Bóg cię prowadzi we wszystkich twoich decyzjach.   22:06 Markowi pomaga syn, wybierają po... zdjęciach panie :). Marek uważa, że kobieta idealna nie istnieje. Czy zmieni zdanie po edycji programu?   22:03 Monika ma problem z wyborem... panowie jej się podobają. A najbardziej Filip, co startuje w zawodach konnych i pewien kucharz.   22:01 Zbigniew wyznaje: Ja czuje ze psychicznie i fizycznie ta kobieta mi jest potrzebna. 21:58 Szymon wybiera dziewczyny, głównie te, które chcą zachować czystość do ślubu! Przeszła dziewczyna, która mieszka na Helu i która była 9 miesięcy w klasztorze. Wszystkie, które są katoliczkami, ale zainteresował się baptystką, w której sercu jest też...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner