Marzena Rogalska przebita gwoździem
Youtube
TV-Show

Zagraniczne media śmieją się z wypadku Marzeny Rogalskiej w "Pytaniu na Śniadanie"! Bezlitosne komentarze

"Marzena dostała więcej niż oczekiwała"

W sobotę w Pytaniu na śniadanie Marzena Rogalska brała udział w magicznej sztuczce. Prezenterka TVP miała zgnieść torbę, gdzie wcześniej włożone były pionowo grube gwoździe. Marzena miała zgnieść torbę, gdzie gwoździa miało już nie być.... Niestety sztuczka się nie udała i Marzena Rogalska z całej siły dłonią zgniotła torbę, gdzie nadal był gwóźdź. Zaczęła krzyczeć z bólu! 

 

Wypadek w "Pytaniu na Śniadanie" stał się tematem do komentowania przez zagraniczne media. Niestety temat ugryzły w nieco żartobliwy sposób, choć wypadek wyglądał bardzo poważnie!

Prawie się udało... Bolesne chwile niezdarnego polskiego magika, który próbował pokazać sztuczkę w telewizji na żywo, ale przebił rękę prowadzącej gwoździem! - czytamy w Daily Mail. - W telewizji często możemy zobaczyć popisy magików, a sam Pan Ząbek ma już na swoim koncie występy w polskiej edycji „Mam Talent”, więc na pewno było odpowiednio przygotowany - możemy przeczytać dalej w tym samym dzienniku.

"The Sun" poszło w tą samą stronę:

Ostry koniec kija. Wszystko kończy się bardzo źle, gdy magik wbija rękę prezentera podczas triku na żywo w tv - czytamy w The Sun. - Sztuczka pod nazwą „rosyjska ruletka” nie poszła zgodnie z planem, a Marzena Rogalska, godząc się na udział w show, dostała więcej niż się spodziewała!

Niestety, to co stało się w "Pytaniu na Śniadanie" nie jest powodem do śmiechu. Sama Marzena Rogalska już poinformowała, że na szczęście nic poważnego się jej nie stało i prosiła, żeby nie hejtować magika Ząbka, ponieważ to był tylko wypadek i on sam nie chciał zrobić jej krzywdy.

 

Życzymy Marzenie szybkiego powrotu do zdrowia!

Marzena Rogalska na prezentacji nowej kolekcji Just for Fun by Loft37

 

Zagraniczne media śmiały się z wypadku.

 

Dobrze, że nic poważnego się jej nie stało!

 

Marzena Rogalska przebita gwoździem
Youtube
Newsy
Wypadek w Pytaniu na śniadanie. Marzena Rogalska została przebita gwoździem! Drastyczne WIDEO
Rogalska w szpitalu!

To miała być magiczna sztuczka w programie na żywo. W Pytaniu na śniadanie  Marzena Rogalska miała zgnieść torbę, gdzie wcześniej włożone były pionowo grube gwoździe. Marzena miała zgnieść torbę, gdzie gwoździa miało już nie być.... Niestety sztuczka się nie udała i Marzena Rogalska z całej siły dłonią zgniotła torbę, gdzie nadal był gwóźdź. Zaczęła krzyczeć z bólu!   Musicie to zobaczyć. Przerażenie na twarzach magika, Tomasza Kammela i samej zwijającej się z bólu Marzeny! Opis sytuacji:   Gościem "Pytania na śniadanie" był iluzjonista Pan Ząbek. - Chcielibyśmy, żebyś nas uwiódł jakąś sztuczką - przywitała go Marzena Rogalska. - To sztuczka najstarsza na świecie. Nazywa się rosyjska ruletka - zapowiedział iluzjonista. K* przepraszam! Przebiłem ci rękę. Przepraszam - wykrzyknął pan Ząbek, po czym program został przerwany reklamami.   Cała sytuacja.   Tomasz Kammel po zejściu z anteny nagrał wideo, informując, że Marzena Rogalska ma świetną opiekę i wszystko będzie dobrze. To rzeczywiście był prawdziwy gwóźdź programu.... Myślcie, że to prawdziwa sytuacja, czy tylko fejk dla rozgłosu?   AKTUALIZACJA: Marzena Roglaska wróciła już ze szpitala. Czuje się dobrze. Rana została opatrzona, a prezenterka dostała zatrzych przeciwtężcowy. W wideo, które pojawiło się w sieci, prosiła, by nie hejtować magika. Zapewnia, że nie zrobił tego celowo. Zobaczcie nagranie.     Zobacz także: Tomasz Kammel trafił do szpitala! Anna Popek: "Czekamy na niego". Kiedy prezenter wróci?   Tomasz Kammel i Marzena Rogalska to lubiani prowadzący Pytania na śniadanie, ale czasem robią akcje, by promować program. Czy to jedna z nich?

Donatan śmieje się z przebicia ręki Rogalskiej w PnŚ "Myślałem, że to fake, ale... gość przeklina!"
TVP/ONS
TV-Show
Donatan śmieje się z przebicia ręki Rogalskiej w PnŚ: "Myślałem, że to fake, ale... gość przeklina!" WIDEO
Donatan śmieje się z przebicia ręki Rogalskiej w PnŚ: "Myślałem, że to fake, ale... gość przeklina!" WIDEO

Czegoś takiego w śniadaniowej telewizji nikt się nie spodziewał! W  Pytaniu na śniadanie  Marzena Rogalska miała zgnieść torbę, gdzie wcześniej włożone były pionowo grube gwoździe. Marzena wybrała torbę, gdzie gwoździa miało już nie być.... Niestety sztuczka się nie udała i  Marzena Rogalska   z całej siły dłonią zgniotła torbę, gdzie nadal był gwóźdź. Zaczęła krzyczeć z bólu na wizji, a magik aż przeklnął z emocji!   Do tego wypadku odniósł się Donatan na swoim Facebooku. Najśmieszniejsze jest to że dziś w Pytaniu Na Śniadanie miała być CLEO - ale w ostatniej chwili zrezygnowała bo ma koncerty - i być może to uratowało jej zdrowie! :) - napisał Donatan. Po czym dodał w kolejnym wpisie.  Myślałem że to fake ale...gość przeklina jak zobaczył że przebił - a św. TVP nie pozwoliła by na przeklinanie :) Zgadzacie się z Donatanem, że to rzeczywiście nie mógł być "fake"? Zobaczcie wideo jeszcze raz!   Czy Donatan ma rację, że ten wypadek zdarzył się naprawdę?

Marzena Rogalska przebita gwoździem
Youtube
Newsy
Wypadek z gwoździem czy ustawka?! Marzena Rogalska nie pozostawia wątpliwości! Zobaczcie jej dramatyczny apel
"Powoli dochodzę do siebie, jestem w trakcie leczenia"

Marzena Rogalska skomentowała swój wypadek na wizji. Prezenterka zamieściła na swoim profilu wpis, w którym wyjaśniła, co się stało w sobotę oraz zaapelowała o spokój. Po nieudanej sztuczce magika w programie "Pytanie na śniadanie", Marzena Rogalska doznała urazu. Jej dłoń została przebita gwoździem. Na szczęście, gwiazda stacji TVP ma się już dobrze. Dziennikarka zdradziła również, że cała sytuacja nie była ustawką, jak dopatrują się niektórzy. Rozumiem, że trudno uwierzyć w to co się wydarzyło w sobotę na antenie. Ten wypadek jednak miał miejsce. Powoli dochodzę do siebie, jestem w trakcie leczenia. Potrzebuję teraz spokoju i dlatego proszę o uszanowanie mojej prywatności poprzez powstrzymanie się od "dowcipnych” komentarzy jak to telewizja wkręca widzów. Jest wielu specjalistów analizujących film klatka po klatce, udowadniających, że była to ustawka, ale tym razem się mylą. Prawda jest taka, że zostałam zraniona, bo sztuczka się nie udała. Najprawdopodobniej taka sytuacja miała miejsce po raz pierwszy w programie na żywo i stąd ta sensacja. Ale teraz proszę dajcie mi dojść do siebie. Tym, którzy mnie wspierają, jestem ogromnie wdzięczna. Bardzo to doceniam - napisała Marzena Rogalska. Wypadek Rogalskiej natychmiast stał się hitem Internetu! Odnotowały go również zagraniczne media. Dziś rano z sieci zniknęły wszystkie filmiki z całą sytuacją.   Zobacz też: Doda śmieje się z wypadku Rogalskiej w "Pytaniu na Śniadanie"?! Pokazała MEMA!   Marzena Rogalska zamieściła na swoim profilu komentarz po wypadku na wizji. Prezenterka dochodzi do siebie i prosi o spokój.   Marzena Rogalska przebita gwoździem!

Nasze akcje
Newsy

Poznaj legendy miejskiego stylu w nowej kolekcji CCC

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner