Pierwszy wywiad Piggy i Kermita po rozstaniu

Pierwszy telewizyjny wywiad Miss Piggy i Kermita Żaby po rozstaniu. Pikantne szczegóły! WIDEO

Pierwszy wywiad Piggy i Kermita po rozstaniu

Piggy i Kermit rozstali się po 40 latach! Szok? Fani "Muppetów" już pogodzili się z tym faktem. Przypominamy oświadczenie Żaby Kermita:

Po dokładnym przemyśleniu, rozmyślnej powadze i poważnych kłótniach, podjęliśmy decyzję o zakończeniu naszego romantycznego związku. Będziemy nadal pracować w telewizji oraz we wszystkich mediach znanych obecnie i stworzonych w przyszłości w ciągu całej wieczności w całym Wszechświecie. Teraz jednak wiedziemy odrębne życia i zamierzamy widywać się z różnymi ludźmi, świniami, żabami, etc. To nasz jedyny komentarz w tej prywatnej sprawie... chyba że trafi się dobra oferta. Dziękujemy za zrozumienie.

Kermit zastąpił już Piggy inną partnerką - też świnią, ale chudszą i rudowłosą Denise. Po pierwszym odcinku "The Muppets" w ABC już nikt nie mają wątpliwości, że to koniec 40-letniej miłości. Wcześniej, Kermit i Piggy udzielili wywiadu w show Jimmy'ego Kimmela. Nie szczędzili sobie złośliwości.

Dlaczego Piggy odeszła od Kermita:

Lista zażaleń, jak rozumiesz, jest typowa. Podniesiona klapa w toalecie, niedomknięte drzwi lodówki, kąpiel w zlewie zamiast zmywania naczyń - mówiła Miss Piggy.

Kermit nie pozostał jej dłużny:

No cóż, cokolwiek dzieje się z moim udziałem, naturalnie trafia na pierwsze strony gazet. W miłości jestem jak Donald Trump. Czego się nie tknę, staje się spektakularne.

Żałujecie, że nie są już razem ?

 

 

Pierwszy wywiad Piggy i Kermita po rozstaniu

 

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48