Party.pl

fiszka orange Advertisement

Tomson Baron i Edyta Górniak

Znamy pełny skład jury The Voice Kids - Górniak, Tomson z Baronem i... ale to będzie show!!!

Tomson Baron i Edyta Górniak

I już wszystko wiadomo! Znamy wszystkich jurorów The Voice Kids. Kto zasiądzie w czerwonych fotelach nowego show TVP? Ogłoszono to w sobotę rano w programie "Pytanie na śniadanie".

 

Pełny skład jury The Voice Kids

W sobotnim wydaniu "Pytania na śniadanie" ogłoszono prowadzących programu. Będą to: Edyta Górniak, Tomson i Baron oraz... Dawid Kwiatkowski

Jestem podekscytowany i nie mogę doczekać się, kiedy zobaczę dzieci - mówił Dawid.

Jurorzy będą oceniać dzieci tak samo jak w dorosłej wersji "The Voice of Poland". Edyta Górniak oraz Tomson z Baronem mają w tym spore doświadczenie zasiadali już bowiem w "voice'owym" fotelu. Ci ostatni zresztą będą też prowadzić "dorosłą" wersję show. Dawid również był już jurorem - show "Super Dzieciak" w Polsacie.

 

 

 

Prowadzący The Voice Kids

Znani są również prowadzący nowe show - zobaczymy w nim Tomasza Kammela i Barbarę Kurdej-Szatan oraz Adama Zdrójkowskiego, znanego z serialu "Rodzinka.pl".

 

Kiedy zobaczymy The Voice Kids?

Castingi do „The Voice Kids” odbyły się w dniach 26-27 czerwca oraz 1-2 lipca. A kiedy zobaczymy show? Według ustaleń portalu Wirtualnemedia.pl, trafi na antenę TVP2 zimą - i będzie je można oglądać w soboty o godz. 20.00. „The Voice Kids” ma wystartować po zakończeniu „The Voice of Poland 8” - od stycznia 2018 roku. Będziecie oglądać? 

 

Jurorem będzie Dawid Kwiatkowski:

Dawid Kwiatkowski w studiu Pytania na śniadanie

 

Zobaczymy też Edytę Górniak:

Edyta Górniak na Sopot Top of the Top Festival
East News

 

oraz Tomsona i Barona

Tomson i Baron
ONS

Przeładuj

Roksana Węgiel robi sobie przerwę w karierze? Gwiazda jasno stawia sprawę!

zobacz 00:25