Paulina Rykała z chłopakiem. Kim jest?

W weekend Paulina Rykała, uczestniczka poprzedniej edycji programu"Rolnik szuka żony", zaskoczyła wszystkich i pokazała zdjęcie z partnerem! Kobieta nie zdradziła jego imienia, jednak wiadomo, że musi to być poważna relacja, skoro wybrali się razem na wakacje. Teraz Paulina wrzuciła jeszcze więcej zdjęć z rajskiego urlopu. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Paulina Rykała wciąż rozpamiętuje porażkę w "Rolniku"? Dodała intrygujący wpis

1/3
Wyświetl ten post na Instagramie.

Rodos ❤️ #sunday #happiness #holiday #paradise #greece

Post udostępniony przez Paulina (@gymfreak_gymlover_paula)

Paulina i jej nowy partner spędzają wyjątkowe chwile na greckiej wyspie Rodos. Kim jest nowy partner Rykały? Uczestniczka "Rolnika..." oznacza go na Instagramie, dzięki czemu wiemy, że nazywa się Paku P. Parisi i pochodzi z Neapolu, a mieszka w Amsterdamie! 

2/3

Przewiń, żeby zobaczyć kolejne zdjęcie Pauliny z nowym partnerem!

Przypomnijmy - w show Rykała była kandydatką Łukasza Sędrowskiego. Rolnik zaprosił ją do siebie, w trakcie nagrań flirtował i esemesował, by w finale, na wizji, powiedzieć jej, że to nic nie znaczyło i że jest zakochany w innej kandydatce, Agacie (ich miłość nie przetrwała). Paulina była w szoku i w programie doszło do poważnej awantury, która stała się tematem numer jeden. Podczas finałowego odcinka nie zostawiła na rolniku suchej nitki. 

3/3

Na szczęście to wszystko już za Pauliną, która zapomniała o Łukaszu i rozpoczęła zupełnie nowy etap w swoim życiu. Jest szczęśliwa z tajemniczym mężczyzną:

Cieszyć się każdą chwilą... Kochać każdą chwilę... Kochać życie - pisze Rykała na Instagramie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy miłości! 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony