Paulina Rolnik
mat. prasowe

Kandydatka Łukasza z "Rolnik szuka żony" zakochała się! Pokazała partnera

Paulina Rolnik
mat. prasowe

Paulina Rykała z programu "Rolnik szuka żony" zakochała się! Uczestnika pokazała zdjęcie ze swoim chłopakiem na Instagramie i widać, że jest szczęśliwa. Wcześniej Paulina starała się o Łukasza Sędrowskiego, jednak udział w programie nie zakończył się dla niej dobrze. Teraz była kandydatka do serca Łukasza jest już zajęta. Kim jest jej ukochany?

Paulina Rykała z "Rolnika" zakochała się 

Paulina Rykała wzięła udział w 5. edycji randkowego show, gdzie starała się zdobyć serce Łukasza Sędrowskiego. Na początku rolnik odwzajemniał jej uczucia, ale chwilę później stracił głowę dla innej kandydatki. Sędrowski zakochał się w Agacie Rusak, której... oświadczył się na wizji! Spontaniczne zaręczyny ledwo udało się nakręcić kamerom. Rolnik o swoim planie nikogo nie poinformował.

Miłość Agaty i Łukasza nie przetrwała próby czasu. Zarówno Rusak jak i Rykała długo nie mogły pogodzić się ze stratą ukochanego. Kilka miesięcy po programie panie deklarowały już w sieci, że wszystko jest u nich w porządku. Gdy Agata wciąż czeka na swojego ukochanego, okazuje się, że Paulina znalazła już miłość! Jeszcze w lipcu z okazji urodzin życzyła sama sobie zdrowia i miłości. Jak widać życzenia szybko się spełniły! 

Rodos ❤️ #sunday #happiness #holiday #paradise #greece - podpisała najnowsze zdjęcie Paulina w sieci i pokazała na nim swojego partnera.

Zobacz także:  Czy Jakub z "Rolnik szuka żony" zaakceptowałby dziecko u partnerki?

Niestety Paulina nie zdradziła, kim jest jej wybranek, ani nie oznaczyła go na zdjęciu. W komentarzach internauci stwierdzili, że "na oko to fajny misiek" i bardzo kibicują parze. :) 

Trochę rudy ale fajny 😎

Wreszcie, super szczęścia 👌😃

Kibicuję !!! To jest facet A nie jakieś ...nieważne.

W końcu!! Jejeje! dobre Maxa fota, kibicuję 😍❤️ - czytamy w komentarzach.

Zobaczcie zdjęcie Pauliny i ukochanego. My również życzymy szczęścia. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rodos ❤️ #sunday #happiness #holiday #paradise #greece

Post udostępniony przez Paulina (@gymfreak_gymlover_paula)

Paulina chciała związać się z Łukaszem 

Rolnik Szuka Żony Paulina i Łukasz
instagram

 

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43