Paddy i Nico w brytyjskim Mam talent
youtube

HIT INTERNETU: 80-latka swoim występem zszokowała publikę "Mam talent"

Paddy i Nico w brytyjskim Mam talent
youtube


Programy typu talent show są trampoliną do kariery wielu młodych ludzi, którzy dzięki udziałowi w show mogą pokazać swój talent całemu światu. Sukcesy uczestników tego typu programów sprawiają, że powstają kolejne edycje oraz nowe formuły. W Polsce do najpopularniejszych programów tego typu zaliczyć możemy "X-Factor", "Must be the music" oraz "Mam talent", który jako jeden z nielicznych daje możliwość zaistnienia osobom z talentem innym niż wokalny. Przypomnijmy: Polak, który zachwycił jurorów brytyjskiego "Mam talent"

W brytyjskiej edycji kilka dni temu zjawiła się 80-letnia Paddy z dużo młodszym partnerem Nico. Para postanowiła zatańczyć przed jurorami salsę. Początkowo występ był nudny i bez zaskoczeń. Dopiero kiedy Simon nacisnął przycisk oznaczający znudzenie, staruszka pokazała na co naprawdę ją stać. Show, które zobaczyli jurorzy jak również widownia wprawiło ich w osłupienie.

Koniecznie zobaczcie jeden z najlepszych występów w historii show, który w ciągu kilku dni zanotował prawie 9 milionów odsłon na Youtube.

Zobacz: Chylińska wkurzona na kolegę z "Mam talent"Ulubieniec Kozyry nagrał nowy singiel:

Więcej na temat Mam Talent Mam talent
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40