W przedświąteczny wieczór TVN wyemitowało kolejny, premierowy odcinek "Mam Talent!", a jeden z występów zachwycił jurorów! Zobaczcie, co wprawiło jurorski skład w prawdziwe osłupienie.

Reklama

Zachwycający występ w "Mam Talent!"

W Wielką Sobotę widzowie "Mam Talent!" mieli okazję obejrzeć zachwycający występ. 9-letnia Natalia sprawiła, że jurorzy aż zaniemówili, a Julia Wieniawa zdecydowała się na zaskakujący gest!

Taneczne popisy dziewczynki wywarły niesamowite wrażenie na jurorach:

Coś pięknego
- skomentowała Agnieszka Chylińska.
I to jest talent! I to jest to
- dodała Julia Wieniawa.

Na użycie tzw. "złotego przycisku", a tym samym zagwarantowanie uczestniczce miejsca w półfinale show zdecydowała się Julia Wieniawa.

Natalko, jak patrzę na Ciebie, to trochę widzę siebie, kiedy byłam dzieckiem. Kiedy mama mnie zawoziła na zajęcia z gimnastyki artystycznej, na zajęcia taneczne, i pamiętam też tę swoją radość w tym, jak ja to kochałam. Tylko wiesz, czego ja nie miałam? Takiego talentu wielkiego jak Ty
- skomentowała zachwycona Wieniawa.
Złoty przycisk w Mam Talent
Screen Mam Talent TVN

Julia Wieniawa, która niedawno zadebiutowała w roli jurorki "Mam Talent!", nie ukrywa, że czekała z naciśnięciem "złotego przycisku" i wybrała na to odpowiedni moment:

Zobacz także
Ja czekałam, aż mnie coś zachwyci
- podsumowała Wieniawa.
Pierwsza dobra decyzja w tym programie
- ocenił Marcin Prokop.

A Wam, jak podobał się ten występ? My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!

Reklama

Zobacz także: Jurorom „Mam talent!” opadły szczęki. Nie spodziewali się takiego widowiska. Początkowo wzięli występ za żart

Złoty przycisk w Mam Talent
Mirosław Sosnowski/TVN/X-News
Reklama
Reklama
Reklama