Rolnik szuka żony - Ania oddaje Mariuszowi pierścionek
Facebook
TV-Show

Mama rolnika Mariusza oburzona: "Mój syn nie jest maminsynkiem"!

Mama rolnika Mariusza oburzona: "Mój syn nie jest maminsynkiem"!

Anna Michalska odrzuciła zaręczyny Mariusza Smagi w Rolnik szuka żony 2. Rodzinie Mariusza nie spodobało się to, co powiedziała Ania. Zasugerowała bowiem, że mężczyzna jest maminsynkiem i że liczył na to, iż przyszła żona będzie go utrzymywać.

Gazeta "Fakt" skontaktowała się z mamą Mariusza, panią Barbarą. Kobieta opowiedziała dziennikarzom jak ona widziała związek Ani ze swoim synem. Dlaczego jej syn zgłosił się do programu?

Po 11 latach za granicą, ciągłej pracy, nadgodzinach, które wyrabiał (...) wszyscy chcieli, żeby oderwał się od tego wszystkiego i w końcu ułożył sobie życie, był szczęśliwy - mówi Faktowi pani Barbara.

"Rolnik szuka żony" 9: Klaudia, Michał, Tomek i Kasia znów razem! "Nigdy się nie spodziewałem, że tutaj będę"

Afera o pierścionek zaręczynowy Ani

Dużo mówiło się o słynnym pierścionku, który dla Ani miała wybrać właśnie pani Barbara. Ale kobieta zdecydowanie dementuje! Jak mówi, inicjatywa wyszła od Mariusza, a pierścionek wybrał jej drugi syn, Kacper. 

Cena pierścionków w Anglii jest zawrotna. Mariusz zadzwonił do mnie, żebyśmy z Kacprem zobaczyli, w jakich cenach są pierścionki tu, w Polsce. Kacper wybrał pierścionek. Oczywiście ta decyzja była konsultowana z Mariuszem. Wydaje mi się, że pierścionek był tylko pretekstem. Mariusz jej nie oszukał, powiedział jej, że wybrał go Kacper - czytamy w Fakcie.

Panią Basię bardzo zabolało, że Ania nazywa jej syna maminsynkiem.

Czy maminsynek wyjeżdża sam za granicę? (...) Nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć, dlaczego Anna tak powiedziała. Czy jest coś złego w tym, że syn potrafi utrzymać z rodziną bliską relację, że darzy ją zaufaniem? Czy jest coś w tym takiego złego?

Czy Ania Michalska liczyła na to, że Mariusz będzie ją utrzymywał?

Mama Mariusza z Rolnik szuka żony sugeruje, że gospodarstwo Ani nie jest wcale takie duże i dochodowe.

Gospodarka Ani nie jest aż tak duża, jak to zostało przedstawione. Mariusz nie planował tego, że pójdzie do Ani i będzie na jej garnuszku. To był cios poniżej pasa - opowiada Faktowi pani Barbara.

Historia Ani i Mariusza miała zakończyć się szczęśliwie, w Rolnik szuka żony 2 wydawali się być dobraną parą, ale niechciane zaręczyny przed kamerami chyba wszystko zepsuły. Ania Michalska po zarzutach, że interesowała ją tyko cena pierścionka postanowiła dać oświadczenie na swoim Facebooku:

Facebookowe oświadczenie Anny Michalskiej dotyczące pierścionka:

Drodzy internauci. Uprzejmie informuję, że nie interesuje mnie cena pierścionka ani to, gdzie był kupiony. Interesuje mnie jednak, kto go kupił. Nie wiem jak Wy, drogie panie, ale ja wolę kiedy pierścionek zaręczynowy kupuje mi mężczyzna, który mi się oświadcza, a nie wtedy kiedy robi to ktoś za niego. Zdecydowanie bardziej ucieszyłby mnie pierścionek za dwa funty (skoro już ma być ten Londyn) kupiony i wybrany osobiście niż taki za 100.000 kupiony przez kogo innego.
Wy macie na ten temat inne zdanie? A czy ktoś z Was zastanawiał się przy okazji, jakich to faktów nie chciał usłyszeć Mariusz na wizji... Bo ja umiem słuchać ze zrozumieniem, a Wy...??

Rolniczka z Rolnik szuka żony sugeruje , że Mariusz i jego mama nie mówią całej prawdy. A Wy co o tym sądzicie?

 

Zobacz: Nowa zaskakująca para po Rolnik szuka żony 2! Czy Krystyna i Kuba są razem?!

 

Ania Michalska z innymi rolnikami oraz Martą Manowską w Świat się kręci:

 

Coś dla rozlużnienia atmosfery...Chwila na "odstresowanie", ale Tylko Chwila...Ja jednak Kocham "Swój Mały Świat"...;)

Posted by Anna z Rolnik szuka żony on 1 grudnia 2015

Ania i Mariusz na randce nad Soliną. Tutaj Mariusz oświadczył się rolniczce:

 

 

 

 

 

Anna Michalska na planie programu Rolnik szuka żony
Facebook
TV-Show
Były facet sfinansował jej wielki dom? Ania z "Rolnik szuka żony" nie wytrzymała i skomentowała plotki!
Były facet sfinansował jej wielki dom? Ania z "Rolnik szuka żony" nie wytrzymała i skomentowała plotki!

Anna Michalska z Rolnik szuka żony 2 ma duże i dobrze wyposażone gospodarstwo dzięki pieniądzom ze związku z lekarzem? Taka plotka pojawiła się w ostatniej "Rewii". Mieszkańcy Zalesia pod Skierniewicami uważają, że ich sąsiadka nie powiedziała całej prawdy w programie. Plotkują, że była w związku z lekarzem, który sfinansował okazały dom i wyposażenie gospodarstwa. Ponoć kolejny partner zainwestował w staw z rybami - czytamy w Rewii. Co na to Anna Michalska? Żałuje, że nigdy nie poznała lekarza, który mógłby dla niej zbudować dom. W odpowiedzi na zamieszczone w magazynie "Rewia" "rewelacje", z żalem zawiadamiam, że jak dotąd nie miałam okazji być w związku lekarzem. Tym bardziej takim, który zbudowałby dla mnie dom. Gdybyście jednak takiego znali, to proszę o informację. Ja też go chętnie poznam... - napisała na swoim Facebooku Anna. Ale mimo wszystko opinia o Ani po programie jest taka, że jest materialistką, dlatego odrzuciła Mariusza. Michalska się broni, ale ile widzów, tyle opinii. A wy co sadzicie?   Zobacz: Mama rolnika Mariusza oburzona: "Mój syn nie jest maminsynkiem"!   Anna Michalska była pierwszą rolniczką, która wzięła udział w programie Rolnik szuka żony (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Posted by Anna z Rolnik szuka żony on  7 listopada 2015 Anna Michalska z innymi rolnikami z programu: (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js,...

Rolnik szuka żony - Ania zrywa z Mariuszem na planie programu
Facebook
Newsy
Rolnik szuka żony 2: Mariusz nie wraca do Londynu, chce zostać w Polsce. Co będzie robił?
Rolnik szuka żony 2: Mariusz nie wraca do Londynu, chce zostać w Polsce. Co będzie robił?

Mariusz Smaga, choć został odrzucony przez Annę Michalską w programie Rolnik szuka żony 2, postanowił mimo wszystko zostać w Polsce i nie wracać do Londynu. Jak informuje "Fakt", ma zamiar założyć własny biznes. Teraz coraz więcej czasu spędza w Zwoleniu, gdzie mieszkają jego ukochany syn i mama. Mariusz na razie pomaga rodzicom w prowadzeniu małego rodzinnego biznesu. Sam jeszcze nie wie, z jakim miejscem zwiąże swoje plany - z Warszawą czy Zwoleniem. Jedno jest pewne, Mariusz myśli o założeniu swojego biznesu, który pozwoli mu realizować swoje plany i marzenia - czytamy w Fakcie. Co chciałby robić Smaga? W Anglii pracował w restauracji, być może zdecyduje się na własną w Polsce. Wiadomo też, że Mariusz już nie jest samotny i spotyka się z pewną dziewczyną. Wygląda na to, że program "Rolnik szuka żony" przynosi jednak szczęście w miłości :). Zobacz: Mama rolnika Mariusza oburzona: "Mój syn nie jest maminsynkiem"!   Mariusz w programie Rolnik szuka żony 2 mierzył się z różnymi konkurencjami, by sprawdzić czy nadaje się do pracy na roli:     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Posted by Rolnik szuka żony TVP on  18 październik 2015 Mariusz oświadczył się Ani Michalskiej w Rolnik szuka żony, ale po jakimś czasie okazało się, że związek nie przetrwał:     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Posted...

Rolnik szuka żony 2 pierwsze pary na randkach
Facebook
TV-Show
Mamy ZWIASTUN 11. odcinka "Rolnik szuka żony"! Rolnicy zabierają wybranki na randki. Będą oświadczyny?
Mamy ZWIASTUN 11. odcinka "Rolnik szuka żony"! Rolnicy zabierają wybranki na randki. Będą oświadczyny?

Przed nami jedenasty odcinek " Rolnik szuka żony 2 ". Rolnicy zabiorą wybranki, a rolniczka Ania wybranka na wyjątkowe wyjazdowe randki tylko we dwoje. Z dala od rodzinnych domów, rodziny, dzieci, przyjaciół - to będzie czas sam na sam. Po 10. odcinku, w którym to rolnicy odwiedzali domy rodzinne swoich partnerów, czas aby uczestnicy z mienili otoczenie .   A co będzie się działo na wyjazdowych randkach? Rafał i Justyna wybiorą się do wesołego miasteczka. Anię i Mariusza czeka ostra jazda dżipem :).  Robert i Agnieszka spędzą randkę na zamku. Za to Grzegorz i Ania odwiedzą SPA... A na romantyczną kolację we francuskim stylu Eugeniusz zabierze Liliannę . Zobacz zwiastun 11. odcinka programu "Rolnik szuka żony 2".   Zaciekawieni? My bardzo! Z tej zapowiedzi programu widać jak bardzo Mariusz jest zakochany w Ani, już wyznał jej miłość. Czy się oświadczy? A co z resztą par, jak rozwiną się ich randki? Dowiemy się w niedzielę 21 listopada o 21.25!   Zobacz:  Eugeniusz z "Rolnik szuka żony" podpadł widzom: "Jest zimny i przemądrzały. Nie wie, czego chce!”. Co się stało?   Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony 2. na randce:     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Ona, on i ... ;) Posted by Rolnik szuka żony TVP on  15 listopada 2015     Rafał i Justyna  z Rolnik szuka żony 2. na randce:     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src =...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik