Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories opublikowała krótkie nagranie, w którym nie ukrywała swojego zdenerwowania. Żona Grześka zdradziła, że w jej nowym domu zepsuła się jedna ze zmywarek, którą użytkowała zaledwie od kilku miesięcy. Ania Bardowska zgłosiła usterkę, ale nie takiej reakcji się spodziewała!

Reklama

Czuję się oszukana- grzmi Ania Bardowska.

Sprawdźcie, co się stało.

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" zdradziła, jak została potraktowana

Ania i Grzesiek Bardowscy zaledwie kilka miesięcy temu zamieszkali w nowym domu. Była uczestniczka chętnie pokazuje swoim fanom, jak urządziła swoje królestwo. Jakiś czas temu Ania Bardowska pokazała kuchnię w nowym domu i okazało się wówczas, że ma w niej aż dwie zmywarki. Żona Grześka tłumaczyła później, że dużo gotuje dlatego druga zmywarka bardzo ułatwi jej utrzymanie porządku. Niestety, teraz okazuje się, że w urządzaniu coś się zepsuło.

Ania Bardowska podczas relacji na InstaStories nie ukrywała swojego zdenerowania.

Jestem tak zdenerwowana. Po mnie może tego nie widać, ale po prostu kipie, kipie bo czuję się oszukana poniekąd, może bardziej okłamana. Jak wiecie w kuchni mamy dwie zmywarki- mówiła Ania Bardowska wymieniając firmę zmywarek. Dwie takie same, identyczne modele. W jednej zmywarce popsuły się nam aż dwie rzeczy: taki podajnik od proszku bo akurat nie używam zwykłych kapsułek tylko te które są dedykowane, takie krążki, jeszcze oprócz tego wyskoczył błąd, którego w sumie nawet nie ma w instrukcji.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Joanna o problemach tuż przed ślubem. Nie tego się spodziewała

Zobacz także
Instagram @ania.bardowska

Była uczestniczka "Rolnik szuka żony" wyjaśniła, że czekała kilka tygodni na serwis, jednak ostatecznie okazało się, że nie wiadomo, kiedy zmywarka zostanie naprawiona.

Grzecznie czekałam kilka tygodni w kolejce na serwis. Ten serwis miał być dzisiaj, nie poinformowali mnie, że nie przyjadą. Teraz to nawet nie wiadomo, kiedy przyjadą. Co najgorsze i nadziwniejsze w tym wszystkim jest to, że po prostu pracownik tam kłamie. Kłamie, że ze mną rozmawiał telefonicznie- naprawdę ani raz z nimi nie rozmawiałam telefonicznie bo całą sprawę rozwiązywała pani u której zamawiałam całą kuchnię razem ze sprzętem więc ta pani się z nimi kontaktowała. Oni twierdzą, że do mnie zadzwonili i już wszystko mamy wyjaśnione, ustalone a tak naprawdę to od ponad miesiąca jestem bez zmywarki.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Adrianna szczerze o swojej sukni ślubnej. Tego się nie spodziewacie

Instagram/Anna Bardowska

Ania Bardowska na koniec bardzo dosadnie podsumowała całą sytuację ze zmywarką.

Jestem zażenowana- powiedziała wprost.

Reklama

Jesteście zaskoczeni tak emocjonalnym wyznaniem Ani?

Instagram/@ania.bardowska
Reklama
Reklama
Reklama